Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Armatura grzejnikowa HERZ De Luxe

sponsorowany

HERZ należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek w swojej branży, oferując nowoczesną armaturę i niezawodne systemy instalacyjne. Wszystkie produkty marki Herz wytwarzane są wyłącznie w trzydziestu sześciu europejskich zakładach produkcyjnych. Warto podkreślić, że produkty marki HERZ objęte są 5 letnim okresem gwarancyjnym, a w przypadku instalacji wykonywanej w systemie HERZ Pipe-Fix, przez instalatora posiadającego autoryzację firmy, okres gwarancji zostaje wydłużony do lat 10.

Herz De Luxe
Herz De Luxe
HERZ

Wraz z dynamicznym rozwojem oferty grzejników, dbałość o estetykę termostatów i przyłączy grzejnikowych nie jest już luksusem, lecz powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów i umożliwić precyzyjne regulowanie temperatury, firma HERZ wprowadziła na rynek drugą generację termostatów i przyłączy grzejnikowych w wykonaniu De Luxe. Zawory serii HERZ De Luxe spełniają najwyższe normy jakości, dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz materiałów o wysokiej trwałości, umożliwiając estetyczne przyłączanie do instalacji c.o. większości dostępnych na rynku grzejników. Termostaty HERZ De Luxe regulują temperaturę w pomieszczeniach w pełni automatycznie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, bez konieczności dostarczania energii z zewnątrz. Zastosowanie termostatów HERZ De Luxe pozwala również znacząco obniżyć zużycie energii. Termostaty i przyłącza grzejnikowe HERZ De Luxe doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, w budynkach biurowych, ekskluzywnych willach i apartamentach, a równocześnie mogą stanowić estetyczne wykończenie grzejnika w remontowanej łazience typowego M-4. Szczególnie efektownie zawory serii De Luxe prezentują się w połączeniu z nowoczesnymi grzejnikami dekoracyjnymi o wyszukanym wzornic

HERZ De Luxe 1
HERZ De Luxe 1
HERZ

Przyłącza i termostaty HERZ De Luxe można stosować we wszelkiego typu instalacjach grzewczych, bez względu na typ grzejnika i materiał, z którego wykonano rury.

Oferta armatury grzejnikowej HERZ De Luxe obejmuje m.in. zawory termostatyczne, zawory powrotne, zawory trójosiowe, przyłącza grzejnikowe typu HERZ-3000 i HERZ-VUA oraz odpowietrzniki. Zawory HERZ De Luxe oferowane są w kolorze białym, w wersji chrom, a od bieżącego roku również w kolorze czarnym. Dzięki wyszukanemu wzornictwu nowe zawory serii HERZ De Luxe stanowią doskonałe uzupełnienie każdego grzejnika, spełniając oczekiwania tych wszystkich, którzy cenią harmonię i wygodę, a codzienne życie pragną wzbogacić odrobiną luksusu. Aby uzyskać więcej informacji o produktach marki Herz zapraszamy do regularnych odwiedzin strony www.herz.com.pl, fanpag`a na Facebooku oraz kanału HERZ na YouTube.

HERZ De Luxe 2
HERZ De Luxe 2
HERZ

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o. 32-020 Wieliczka, ul. A. Grottgera 58 e-mail: centrala@herz.com.pl, www.herz.com.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Armatura grzejnikowa HERZ De Luxe