Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blachodachówka panelowa- jakość i design w każdym stylu

sponsorowany

Blachodachówki są bardzo cenionym wśród inwestorów i wykonawców materiałem pokryciowym. Nie jest to przypadek gdyż jej atuty są bardzo sprzyjające. Mają świetne parametry użytkowe i techniczne. Nadają się do domów nowoczesnych, a także tych wykonanych w stylu klasycznym. Obecnie blachodachówki panelowe królują wśród innych pokryć dachowych.

Blachodachówka panelowa- jakość i design w każdym stylu
Blachodachówka panelowa- jakość i design w każdym stylu
Blachy Pruszyński

Pokrycia wykonane z blachodachówek panelowych są wytrzymałe, trwałe, ekonomiczne, a także zapewniają komfort użytkowania, nie sprawiają problemów z montażem, transportem oraz nie psują organizacji na placu budowy. Z tych powodów bardzo szybko zyskały uznanie, a przy tym popularność na rynku. Posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną, więc łatwo jest dopasować je do każdego, nawet najbardziej wymagającego domu.

Blachodachówka panelowa TIGRA
Blachodachówka panelowa TIGRA
Blachy Pruszyński

Blachodachówki panelowe do każdego dachu

Przy wyborze blachodachówek panelowych mamy dużą ilość wzorów. Zaczynając od tych zupełnie prostych (np. blachodachówka płaska Blachy Pruszyński), po te z wyszukanymi kształtami ( blachodachówka LOARA, REN), w stylu skandynawskim (FIORD), nie zapominając o tych przypominających drewniane gonty ( REGLE). W związku z ilością wzorów, architekci i inwestorzy doceniają je. Zastosowanie znajdują w najnowszych, minimalistycznych projektach domów jak i tych w tradycyjnym stylu architektonicznym. Blachodachówki panelowe mają także bardzo bogatą gamę kolorystyczną. Możemy zdecydować się również na mniej oczywiste kolory takie jak np. niebieski, zielony czy żółty. Nawet popularny szary znajdzie się w kilku odcieniach. Produkt ten, w związku z wyżej wymienionymi atutami, daje wręcz nieograniczone możliwości do aranżacji dachu, a nawet domu. Wedle uznania możemy sprawić, aby nasz dom wtopił się w otoczenie albo przeciwnie- wyróżnić go. Blachodachówkami możemy pokryć dach jedno, dwu i wielopołaciowy o nachyleniu minimalnym nawet 9o. Należy również dodać, że blachę możemy użyć na elewacji lub w przypadku mansardowych dachów pionowych.

Blachodachówka LOARA
Blachodachówka LOARA
Blachy Pruszyński

Blachodachówki panelowe a ich jakość

Według producentów blachodachówek panelowych, którzy zapewniają nas o ich długowieczności, zachowują one swoje parametry przez okres od 30 do 50 lat. Rozbieżność ta jest tak duża, ponieważ wszystko zależy od rodzaju zastosowanej powłoki zabezpieczającej na materiale. Ważną role odgrywa grubość rdzenia stalowego, warstwy ochronne oraz wykończeniowe. Rynek oferuje nam blachodachówki panelowe pokryta specjalną powłoką, która chroni je przed korozją i promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Do istotnych zalet należy odporność na temperatury, deszcz i płaska powierzchnia, która umożliwia łatwe osuwanie się śniegu. Jednak najlepszą gwarancję jakości zapewnią nam jedynie renomowane, sprawdzone firmy jaką jest Blachy Pruszyński. Pomimo tego, że poniesiemy nieco większe koszty kupując materiał pokryciowy, to lepiej jest zapłacić więcej i mieć pewność co do jakości. Warto zaznaczyć, że firmy godne polecenia rygorystycznie kontrolują proces produkcji na każdym etapie. Dzięki temu mamy pewność, że pokrycie dachowe będzie trwałe i bezproblemowe przez długi czas.

Blachodachówka panelowa TIGRA
Blachodachówka panelowa TIGRA
Blachy Pruszyński
    Więcej o:

Skomentuj:

Blachodachówka panelowa- jakość i design w każdym stylu