Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Błyskawiczny montaż na każdej powierzchni – poznaj produkty, którym możesz zaufać w codziennej pracy

Artykuł zewnętrzny

Pracujesz w branży remontowo-budowlanej? Twoja reputacja jako fachowca zależy od opinii i zaufania ze strony klientów. Oznacza to, że musisz pilnować najwyższej jakości wykonania prac i terminowego zakończenia projektu. Aby tak się stało, sam potrzebujesz niezawodnych narzędzi, na które możesz liczyć w każdej sytuacji. Poznaj kleje montażowe Pattex, przeznaczone dla profesjonalistów, które nigdy cię nie zawiodą!

Błyskawiczny montaż na każdej powierzchni – poznaj produkty, którym możesz zaufać w codziennej pracy
Błyskawiczny montaż na każdej powierzchni – poznaj produkty, którym możesz zaufać w codziennej pracy
Scoop/Pattex
Advertisement

Kleje montażowe – zapomnij o śrubach, wkrętach i gwoździach

Klej montażowy  to narzędzie, które z pewnością okaże się przydatne w twojej codziennej pracy. Zarówno współczesne aranżacje wnętrz, jak i prace wykończeniowe na zewnątrz wymagają niezwykłej precyzji i estetyki. Nie ma w nich miejsca na nierówności, odbarwienia czy inne niedoskonałości. Jednak trendy się zmieniają, więc żadna aranżacja nie trwa wiecznie. W przyszłości budynek, nad którym właśnie pracujesz, zmieni swoje oblicze za sprawą kolejnego remontu. Śruby, wkręty, gwoździe czy kołki łączące odchodzą powoli do lamusa, ponieważ powodują ingerencję w materiał, dodatkowo wizualnie oszpecają nawet najbardziej starannie wykończone powierzchnie.

Przyszłość należy do klejów montażowych, wśród których znajdziesz produkty o uniwersalnym przeznaczeniu, łączące materiały charakteryzujące się odmiennymi właściwościami i strukturami. Czy zapewniają one wystarczająco wysoką wytrzymałość? Pattex udowadnia, że tak!

Pattex One For All – błyskawiczna przyczepność na każdej powierzchni

Poznaj Pattex One For All, wysokiej jakości uniwersalny klej polimerowy, który wyróżnia się błyskawiczną przyczepnością. W tym niepozornym preparacie tkwi potężna moc. Natychmiast po użyciu osiąga przyczepność do 350 kg/m², co odpowiada 35 g/cm². Ta niezwykła właściwość została potwierdzona w laboratoriach firmy Henkel, jednak jeśli chcesz zweryfikować to w praktyce, przetestuj moc kleju na własnym projekcie.

Mocowanie ciężkiej płyty do gładkiej ściany? Używając Pattex One For All, zyskujesz natychmiastową przyczepność, bez konieczności długotrwałego dociskania lub podpierania płyty. Teraz nie musisz czekać na zaschnięcie kleju ani marnować czasu na zabawę ze śrubami czy wkrętami. W końcu czekają na ciebie dalsze prace, od których zależą terminowa realizacja zlecenia, a także wolne popołudnie, bo po dobrze wykonanym zadaniu zasługujesz na relaks. Klej gwarantuje estetyczny montaż, a powierzchnia nim pokryta nadaje się do malowania, co ułatwia prace wykończeniowe.

Pattex One For All Crystal – idealnie przezroczysty klej i uszczelniacz

A co z montażem szklanych elementów, płyt plexi i innych przezroczystych materiałów, pod którymi klej montażowy pozostałby widoczny? Teraz i one nie stanowią najmniejszego wyzwania i nie zabierają zbyt wiele czasu. Do gry wkracza bowiem Pattex One For All Crystal, który posiada podobne właściwości do swojego uniwersalnego odpowiednika, ale jest krystalicznie przezroczysty.

Jednak to nie wszystko. Pattex One For All Crystal zasługuje na miano uniwersalnego narzędzia w rękach fachowca, ponieważ równie doskonale spisuje się jako uszczelniacz, który nie pozostawia po sobie żadnych widocznych śladów. W ten sposób przy pomocy jednego preparatu trwale, błyskawicznie i dyskretnie przymocujesz szklaną płytę do pokrytej cegłami ściany, a dodatkowo precyzyjnie i szczelnie wkleisz na swoje miejsce kuchenny zlew!

Niezawodne w każdych warunkach!

Oba warianty kleju montażowego Pattex One For All mają praktycznie nieograniczone zastosowanie w montażu. Polimery wykorzystane w tych klejach natychmiast łączą ze sobą powierzchnie chłonne i niechłonne, m.in.: drewno, cegłę, kamień, szkło, metal, styropian, płyty gipsowo-kartonowe, beton, a ponadto wiele gatunków tworzyw sztucznych! Natychmiastowo uzyskiwana potężna przyczepność jest twoim sojusznikiem w codziennej pracy.

Dodatkowo oba kleje wyróżniają się niezawodnością w każdych warunkach – na powierzchniach suchych i wilgotnych, na zewnątrz i wewnątrz budynków, niezależnie od pogody. Kolejne atuty to elastyczność, odporność na wstrząsy i drgania oraz brak kurczenia się kleju. Sięgnij po narzędzie dla prawdziwych profesjonalistów i osobiście przetestuj moc wyjątkowego kleju montażowego!

więcej informacji na stronie

    Więcej o:

Skomentuj:

Błyskawiczny montaż na każdej powierzchni – poznaj produkty, którym możesz zaufać w codziennej pracy