Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bogmar - stolarka nowej generacji

sponsorowany

Początki tej innowacyjnej firmy z gór sięgają drugiego milenium. Przez ostatnie 23 lata firma zajmująca się, z początku, dystrybucją i montażem stolarki okiennej sukcesywnie poszerzała swoją ofertę, by dziś stać się znaczącym graczem w sektorze stolarki. Poznajcie bliżej politykę i ofertę firmy BOGMAR.

Stolarka z gór nowej generacji
Stolarka z gór nowej generacji
Fot. Bogmar

Historia firmy BOGMAR

Firma Bogmar powstała w 2000 roku. Początkowo działalność przedsiębiorstwa ograniczała się do dystrybucji, a także usług montażu stolarki okiennej. W latach 2005 – 2008 asortyment usług powiększył się o produkcje bram garażowych, drzwi wejściowych oraz okien PCV i ALU, a także pergoli.

Nowe technologie

Powiększenie zakresu produkcji idzie w parze z zastosowaniem innowacyjnych, najnowszych technologii. Firma kładzie olbrzymi nacisk na jakość produktów i konstrukcji, ich wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Drzwi i bramy cechuje wysoka izolacyjność akustyczna i termiczna.

Nowoczesna stolarka - EVEREST (PCV), GENERAL (ALU) 

Na pierwszym miejscu w naszej firmie stawiamy niezmiennie na zadowolenie klienta. Doskonale wiemy, że na satysfakcje składają się – klasa sprzedawanego produktu, obsługa i cena w stosunku do jakości urządzenia. Dlatego w opracowaniu procesów konstrukcyjnych i produkcji okien oraz drzwi zadbaliśmy, aby spełniały one najwyższe standardy i kryteria, jeśli chodzi o parametry izolacji termicznej. Zastosowanie nowoczesnych metod produkcji i unikalnych, a jednocześnie sprawdzonych technologii w naszych oknach PCV i aluminiowych, pozwala nam zaoferować klientom produkt o doskonałych właściwościach i parametrach.

Warto nadmienić że nasza firma została doceniona za linię Everest i General i otrzymała dofinansowanie w ramach RP, Funduszu Europejskiego Programu Regionalnego i UE - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

 

Szeroka oferta produktów

W ofercie firmy, klienci znajda nie tylko okna i drzwi w standardowych, najczęściej spotykanych rozmiarach. Możliwe jest też zamówienie produktu w nietypowym, unikalnym rozmiarze, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. W naszej ofercie są bramy, garażowe, drzwi wejściowe, a także indywidualnie projektowane ogrody zimowe i pergole.

Klient przy zamówieniu może zdać się na nasze doświadczenie lub samodzielnie wybrać dodatki, takie jak system zamykania czy rodzaj zastosowanego szkła. Nasi specjaliści służą swoją profesjonalną wiedzą i pomocą na każdym etapie zamówienia. Wystarczy, że klient określi swoje oczekiwania i budżet, jaki chciałby przeznaczyć na zakup, a nasi doradcy pomogą wybrać mu optymalne rozwiązanie i produkt.
Dobierając dla naszych klientów okna, kierujemy się potrzebami klienta, jeśli chodzi o parametry akustyczne i termiczne. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość okien i drzwi i jak wpływa na energooszczędność budynku. Solidnie wykonane i co najważniejsze odpowiednio dobrane i dopasowane okna, nie tylko zapewnią domownikom komfort termiczny, ale też będą im służyć przez wiele długich lat, bez konieczności ich wymiany, a nawet remontu. Kolejną zaletą są obniżone rachunki za ogrzewanie. Dopasowane okna i drzwi, ograniczają bowiem straty w zakresie ciepła.

Zalety produktów Bogmar

Od wielu lat produkty oferowane przez naszą firmę, cieszą się uznaniem odbiorców w Polsce, jak też wielu krajach Europy. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale też realizujemy duże inwestycje, jeśli chodzi o budynki firmowe, hale produkcyjne czy handlowe. W każdym przypadku gwarantujemy jakość produktu i dbamy o to, aby jego cena była adekwatna i możliwie najniższa w stosunku do zachowanej jakości. W każdym przypadku zapewniamy kompleksową obsługę klienta i szybką oraz przede wszystkim darmową wycenę projektu.
Klienci mogą liczyć na atrakcyjną cenę oraz rabaty przy zakupie i wykonaniu instalacji. Każdorazowo na wszystkie wykonane przez nas projekty, udzielamy gwarancji zgodnej z prawem polskim i unijnym. Na każdym etapie realizacji projektu, klient może liczyć na pełne wsparcie naszych wykwalifikowanych specjalistów, tak, jeśli chodzi o sam proces lub wprowadzenie ewentualnych zmian. Jesteśmy w pełni otwarci na modyfikacje projektów, tak aby były one zgodne z indywidualnymi potrzebami klienta. Nasze doświadczenie jest gwarancją, że całość prac, tak, jeśli chodzi o opracowanie projektu, transport, montaż i ostatecznie wykonanie, zostanie wykonana tak szybko, jak to tylko możliwe, przy zachowaniu najwyższych standardów. Bardzo ważna jest dla nas ostateczna satysfakcja klientów.

Kontakt do nas, wszystkie oferowane produkty i wszelkie informacje o naszej firmie, klienci znajdą na stronie internetowej - www.bogmar.biz.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Bogmar - stolarka nowej generacji