Eleganckie, ekonomiczne i ekologiczne - zobacz, jakie wkłady kominkowe polecają profesjonaliści

Reklama

Jak wybrać kominek, który będzie nie tylko ozdobą wnętrza, ale pozwoli w bezpieczny sposób doprowadzić ciepło do wszystkich pomieszczeń w domu? To wyzwanie, którego podjęła się jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży kominkowej w Polsce i Europie. Jakie produkty znajdziemy w nowej linii KRATKI PRO?

23971238 https bi

Wkłady kominkowe spełniające wymagania nowoczesności

Kominek to inwestycja na lata. Oczekujemy, że jego użytkowanie będzie łatwe, bezpieczne i ekonomiczne. Alarm smogowy i konieczność spełnienia rygorystycznych, europejskich norm sprawiły, że producenci kominków zaczęli szukać rozwiązań umożliwiających jeszcze efektywniejsze spalanie.

Marka Kratki uzupełniła swoją ofertę o urządzenia grzewcze najnowszej generacji. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku w połączeniu z innowacyjną technologią i najnowszymi trendami zaowocowało stworzeniem prestiżowej linii KRATKI PRO. W serii znalazły się wkłady kominkowe, urządzenia gazowe oraz piece na pellet. Marka od początku swojego istnienia stawia na wysoką jakość, co potwierdza dziesięcioletnia gwarancja na każde urządzenie.

Wkłady kominkowe Nadia z serii KRATKI PRO - na czym polega ich innowacyjność?

Urządzenia z nowej linii KRATKI PRO łączą minimalistyczny design z nowoczesną technologią spełniającą wymagania BImSchV 2 oraz Ekoprojektu. Sześciokątna komora wyłożona ceramiczną wykładziną akumulującą ciepło podwyższa temperaturę wewnątrz kominka i zapewnia doskonałe parametry spalania. Wkłady posiadają szeroki zakres mocy grzewczej: od 6,5 do 17 kW. Urządzenia dostępne są w opcji z płaszczem wodnym lub wariantach powietrznych, które pozwalają na doprowadzenie ciepła do wszystkich pomieszczeń w domu.

Korpus i front wkładu zostały wykonane z wysokogatunkowej stali odpornej na działanie wysokich temperatur. Dekoracyjna szyba typu glass nadaje całości stylowego wyglądu. W ofercie dostępne są tradycyjne wkłady oraz urządzenia z dwoma prostopadłymi szybami umożliwiającymi podziwianie ognia z dwóch stron. Taki kominek doskonale sprawdzi się na styku pomieszczeń np. kuchni i jadalni lub salonu i przedpokoju.

Marka stawia na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wkład Nadia z linii KRATKI PRO charakteryzuje się doskonałą szczelnością - już na pierwszy rzut oka widać, że został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest także łatwy w obsłudze. W nowej ofercie dostępne są modele otwierane w sposób tradycyjny oraz "do góry", czyli w wersji lift up. System czystej szyby ułatwia zachowanie czystości w komorze spalania i wokół kominka. Wkład Nadia posiada także ruchomy wylot spalin oraz regulowane nóżki, które umożliwiają postawienie kominka nawet na nierównym podłożu.

Design od najlepszych projektantów

Wkład to serce kominka, lecz dopiero w połączeniu z efektowną obudową staje się sercem domu. Urządzenia z linii KRATKI PRO sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Kominek wkomponowany w ścianę z czerwonej cegły będzie pasował do jadalni o charakterze rustykalnym lub prowansalskim. Z kolei wkład w obudowie z szarego betonu architektonicznego lub jasnego gresu imitującego drewno doskonale zaprezentuje się w minimalistycznym salonie

    Więcej o: