Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dachówka ceramiczna KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym

Materiały reklamowe

CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarną glazurowaną. Najmłodszy model w gamie CREATON, zaprojektowany przez ekspertów marki w najdrobniejszych szczegółach, wzbogacony o nową barwę, umożliwia wykonanie nowoczesnego dachu łączącego minimalizm i elegancję.

Dachówka ceramiczna KODA
Dachówka ceramiczna KODA
Fot. CREATON

Wyróżniająca się na rynku, dopracowana w każdym detalu dachówka KODA – od swojej premiery w 2021 roku – cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku ze względu na zachwycającą estetykę, imponujące, liczne zalety funkcjonalne i perfekcyjną trwałość. Elegancki odcień głębokiej czerni podkreślony najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną FINESSE oferuje niepowtarzalne doznanie estetyczne. Linie promieni słonecznych, wędrując po szklistej tafli czarnej połaci, przełamują monolityczną, minimalistyczną formę, charakterystyczną dla modeli płaskich.

Dachówka KODA o wymiarach 304 x 505 mm i zużyciu min. jedynie ok. 9 szt./m2 w nowej wersji wpisuje się w najmodniejszy aktualnie trend na rynku ciężkich pokryć dachowych – minimalistyczną elegancję. Imponująca estetyka dachówki KODA i zachwycająca najwyższą jakością powierzchnia glazurowana FINESSE marki CREATON sprawia, że każdy dach jest pełen blasku. Staje się niezwykle subtelną, zachwycającą klamrą wieńczącą proces całej budowy.

Dachówka KODA w wersji FINESSE to produkt, jeszcze bardziej funkcjonalny i trwały. To dach bardziej odporny na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, w tym silnego mrozu i intensywnego promieniowania UV. Powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się na połaci zanieczyszczeń oraz ogranicza zmiany wynikające ze zjawiska „starzenia się” dachu.

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA w nowym kolorze FINESSE czarny glazurowanym jest bogata gama ceramicznych dachówek funkcyjnych i kominków dachowych, system gąsiorów ceramicznych oraz wysokiej jakości, wytrzymałe rozwiązania z metalu i aluminium zapewniające skuteczną komunikację dachową oraz ochronę przeciwśnieżną. Wszystkie elementy są spójne pod względem koloru i powierzchni (elementy ceramiczne) z dachówką połaciową zapewniają wygodny i szybki montaż dachu oraz gwarantują uzyskanie najlepszego dachu… dachu w jakości CREATON.

Dachówki ceramiczna KODA posiada gwarancję udzielaną na okres aż do 50 lat zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dachówka ceramiczna KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym