Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Designerskie klimatyzatory do modnych wnętrz

sponsorowany

Coraz wyższe temperatury w lecie sprawiają, iż chętniej i częściej decydujemy się na zakup systemu klimatyzacji. Czy instalacja klimatyzatora naściennego musi oznaczać wprowadzenie nieładu w starannie zaprojektowanym wnętrzu? Przegląd modeli klimatyzatorów naściennych pokazuje, że niezgrabne białe skrzynie dawno odeszły do lamusa. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dekoratorów, prześcigają się w tworzeniu designerskich modeli klimatyzatorów. W tekście podpowiadamy możliwości doboru wybranych modeli do popularnych stylów aranżacji wnętrz.

Rotenso Versu Silver
Rotenso Versu Silver
Rotenso

Szeroka gama kolorystyczna, ciekawe formy i faktury charakteryzują największą na rynku kolekcję klimatyzatorów naściennych Rotenso, które odpowiadają popularnym trendom oraz modnym stylom aranżacji wnętrz. Markę Rotenso wyróżnia sposób myślenia o urządzeniach do klimatyzacji nie tylko jako elemencie wyposażenia, ale i dekoracji wnętrz.

Biel tylko jako opcja, czyli klimatyzator Rotenso Elis

Największych trudności w aranżacji wnętrz nastręcza niezmiennie kolorystyka urządzeń i sprzętów, których nie można lub nie powinno się ukryć w zabudowie. Dotyczy to właśnie klimatyzatorów naściennych, które są przeznaczone do ekspozycji na ścianie w odległości co najmniej 15 cm od sufitu. Kluczowy jest więc wybór modelu, który będzie się komponował z dominującym we wnętrzu stylem i przede wszystkim kolorystyką. Do coraz modniejszych pomieszczeń z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi idealnym wyborem jest grafitowy Rotenso Elis. Grafitowy panel frontowy klimatyzatora przypominający szklaną taflę doskonale komponuje się z ciemnymi kolorami ścian oraz elementami dekoracji ze szkła. Minimalistyczny, ponadczasowy design klimatyzatora sprawia, że model ten jest chętnie wybierany przez zwolenników minimalistycznych, ponadczasowych form. Rotenso Elis króluje w szczególności w modnych wnętrzach w stylu loft czy industrialnym. Kompaktowa obudowa i prosta forma modelu została zachowana w wariancie srebrnym Rotenso Elis Silver polecanym z kolei do modnych wnętrz z akcentami w kolorze stali.

Klimatyzator Rotenso Elis
Klimatyzator Rotenso Elis
Rotenso

Łuki, owale i skosy czyli Rotenso Luve i Versu

Rotenso Luve wyróżnia się estetyką i jakością wykonania. Nietuzinkowa geometria skupiona na owalach jest odpowiedzią marki na najnowszy trend we wzornictwie przemysłowym będący afirmacją łuków i krągłości. Obły kształt i delikatne zdobienia mogą być ciekawą zabawą w tworzenie kompozycji z surowym minimalizmem, ale także jako uzupełnienie stylu klasycznego, eklektycznego, czy kolonialnego. Innym, doskonałym wyborem dla estetów jest najbardziej rozpoznawalny model klimatyzatora ściennego marki Rotenso czyli Versu. Unikatowy, bardzo elegancki design urządzenia ma swoich fanów wśród miłośników różnych stylów. Uwagę zwraca przede wszystkim rzadko spotykana geometria Versu. W zależności od wariantu kolorystycznego designerski klimatyzator, stwarza szerokie spektrum zastosowania. Miłośnicy stylu glamour, złotych i miedzianych dodatków powinni zwrócić uwagę na Rotenso Versu Gold. Zwolennikom modnych wnętrz w stylu loft z pewnością przypadnie do gustu grafitowy Versu Mirror oraz srebrny Versu Silver.

Rotenso Luve
Rotenso Luve
Rotenso
Rotenso Versu Gold
Rotenso Versu Gold
Rotenso

Wymienne tekstylne panele w naturalnych kolorach  

Nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego klimatyzatora Rotenso to Versu Cloth Caramel i Versu Cloth Stone. Unikatowy, elegancki design urządzenia został nieznacznie zmodyfikowany zachowując jednak swój wysublimowany charakter. Oczekiwaną przez dekoratorów wnętrz cechą są wymienne, tekstylne panele. Idealnie przylegające do frontu klimatyzatora pozwalają tworzyć aranżację wnętrza, w której wszystkie elementy i dekoracje są spójne stylistycznie. Złotawy odcień obudowy Versu Cloth Caramel z karmelowym kolorem panelu przypadnie do gustu miłośnikom ciepłych, inspirowanych barwami natury tonacji. Versu Cloth Stone to dla odmiany wariacja na temat srebra i szarości stworzona do nowoczesnych, stonowanych wnętrz z betonem dekoracyjnym i kamieniem w roli głównej.

Versu Cloth Caramel
Versu Cloth Caramel
Rotenso

Klasyczne i dyskretne Rotenso Roni i Fresh

Mimo wielu dostępnych opcji kolorystycznych istnieją projekty, w których biel pozostaje niezastąpiona, szczególnie w prostych, minimalistycznych wnętrzach. Tutaj możliwości wyboru jest najwięcej choć zdecydowanie łatwiej będzie nam znaleźć biały klimatyzator w połysku niż matowy. Zwolennicy popularnego stylu nowoczesnego mogą wybierać spośród co najmniej kilku modeli dobrze komponujących we wnętrzach, w których panuje stonowana kolorystyka i oszczędne, geometryczne formy. W takim stylu sprawdzi się na przykład klasyczny, biały model Rotenso Roni. Dzięki prostej formie i kompaktowym wymiarom urządzenie nie będzie się narzucać we wnętrzu. Projektantom Rotenso Fresh również przyświecała myśl o stworzeniu funkcjonalnego urządzenia spójnego z modernistycznymi aranżacjami. Prosta bryła, zgaszona biel strukturalnego panelu ozdobionego delikatnym, srebrnym lamowaniem pozwoli na stworzenie dyskretnej aranżacji. Poza estetyką dużą zaletą urządzenia jest technologia fresh pozwalająca na dostarczanie świeżego powietrza do pomieszczenia i zapewnienie jego optymalnej jakości, zarówno pod względem temperatury, jak i wilgotności.

Rotenso Teta idealny dla stylu boho i skandynawskiego

Urządzając wnętrze w stylu skandynawskim potrzeba wyczucia i umiaru. Wszechobecna, bazowa biel z niewielkim dodatkiem szarości, beżu i czerni, a poza tym drewno i miękkie tkaniny. Do takich właśnie wnętrz został stworzony klimatyzator Rotenso Teta. Oszczędny design, minimalistyczna forma i całkowicie matowy panel frontowy spełnią oczekiwania wymagających klientów i projektantów. Klimatyzator Rotenso Teta sprawdza się idealnie we wnętrzach o satynowych lub matowych ścianach. Ten model z powodzeniem zaaranżujemy także w pomieszczeniach urządzonych w coraz modniejszym stylu boho. Miękka faktura i prosta forma sprawiają, że Rotenso Teta raczej wtopi się w tło, a jego ekspozycja na ścianie nie wywoła poczucia nadmiaru, nawet we wnętrzach łączących wyraziste style, kolory i przedmioty.

 

Rotenso Teta
Rotenso Teta
Rotenso
    Więcej o:

Skomentuj:

Designerskie klimatyzatory do modnych wnętrz