Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dlaczego blachodachówka panelowa to najlepszy wybór? Sprawdź odnowione pokrycie SZAFIR firmy Blachy Pruszyński!

sponsorowany

Dom – decyzja o jego budowie to poważna sprawa, pochłaniająca sporą część naszego czasu i oszczędności. Dlatego zależy nam na sprawnej organizacji prac oraz optymalizacji kosztów. Sporym wydatkiem jest między innymi dach. Wybór pokryć dachowych jest ogromny – warto więc zrobić mały rekonesans rynku i sprawdzić, co spełnia nasze oczekiwania.

Blachodachówka panelowa SZAFIR
Blachodachówka panelowa SZAFIR
Blachy Pruszyński

Bardzo częstym wyborem i polecanym wśród inwestorów wyrobem jest blachodachówka panelowa. Należy zaznaczyć, że nowoczesne pokrycia stalowe to doskonałe jakościowo wyroby spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne powłoki zabezpieczające skutecznie chronią przed korozją i promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniami z atmosfery, zachowując przy tym głębię koloru oraz estetyczną fakturę. Blachodachówki panelowe charakteryzują się przede wszystkim niedużymi rozmiarami i wagą – są to zunifikowane, dwumodułowe arkusze o wymiarach około 0,7x1,5 m. Dzięki temu, są bardzo łatwe w transporcie – szereg paneli układanych jest na jednej europalecie, a każdy arkusz jest zabezpieczony folią ochronną, która zapobiega zarysowaniom i odkształceniom. Panelówki to doskonały wybór jeśli zależy nam na minimalnej ilości odpadów. Nie trzeba ich przycinać na skrajach dachu, wystarczy podłożyć panel jeden pod drugi, tak, aby przetłoczenia fal zgadzały się ze sobą – taki zabieg nie jest widoczny i pozostawia nienaruszoną estetykę dachu. Szacowana ilość niewykorzystanego materiału to około 5%. Blachodachówki panelowe to przede wszystkim wygoda! Dzięki temu, że panele są jednakowe, produkowane są z dużym zapasem, a więc można odebrać je z magazynu producenta praktycznie od ręki. Taka usługa przydaje się przede wszystkim podczas sezonu budowlanego, kiedy to zamówień jest wiele, a prace na budowie są już zaplanowane – znacznie łatwiej jest wtedy dokupić elementy, lub zwrócić niewykorzystane arkusze. Najważniejszy jednak jest prosty montaż modułów. Nieduża waga oraz kompaktowe wymiary pozwalają na dwuosobowy montaż. Tak jak już wcześniej było wspomniane, nie ma potrzeby, aby przycinać arkusze na krańcach dachu, a specjalnie wyprofilowane otwory montażowe zapewniają estetyczne wykończenie pokrycia.

Blachodachówka panelowa SZAFIR - połać
Blachodachówka panelowa SZAFIR - połać
Blachy Pruszyński

Blachodachówki panelowe to ogromny sukces, dlatego teraz producenci dostosowują swoją ofertę i dawne wzory blachodachówek ciętych modyfikują na panelówki. Dobrym tego przykładem jest blachodachówka panelowa Szafir oferowana przez Blachy Pruszyński. Takie tradycyjne przetłoczenie to przede wszystkim klasyczna, delikatna fala przypominająca przytulne domy z dachówką esówką. Nie jest jednak dedykowana tylko do tych dachów. Równie elegancko i ciekawie będzie się prezentować na domach nowoczesnych, rodzinnych z tak modnymi teraz szarościami i bielą. Blachodachówka jest wykonywana z powlekanej dwustronnie stali ocynkowanej lub aluminiowej pokrytej warstwami lakieru. Tak przygotowany materiał to gwarancja trwałości oraz odporność na odbarwienia w wyniku promieniowania UV. Zastosowane powłoki ochronne zapewniają nawet do 50 lat gwarancji oraz zachowują przyjemną i estetyczną fakturę blachodachówki. Firma Blachy Pruszyński oferuje swoje pokrycia dachowe w bogatej kolorystyce, co pozwala stworzyć dokładnie taki efekt jaki zamierzamy uzyskać.

Podczas wyboru blachodachówki pamiętajmy przede wszystkim o tym, że jakość powinna być na pierwszym miejscu pośród naszych kryteriów. Postawmy więc na renomowanego producenta, polecanego przez wykonawców. Certyfikowane wyroby i kompleksowa obsługa klienta to pewność jakości

Blachodachówka panelowa SZAFIR - panel
Blachodachówka panelowa SZAFIR - panel
Blachy Pruszyński
    Więcej o:

Skomentuj:

Dlaczego blachodachówka panelowa to najlepszy wybór? Sprawdź odnowione pokrycie SZAFIR firmy Blachy Pruszyński!