Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom, działka, gastronomia. Ogrzewacze pojemnościowe wody STIEBEL ELTRON

sponsorowany

Gdy potrzebujesz szybko dużej ilości ciepłej wody najlepszym wyborem są pojemnościowe ogrzewacze wody, które przechowują ją w temperaturze do 85°C. STIEBEL ELTRON oferuje szeroką gamę urządzeń o pojemności od 5 aż do 1000 litrów, które są dedykowane do gospodarstw domowych, do domków letniskowych, małej gastronomii lub w przypadku większego zapotrzebowania na ciepłą wodę. Ciepła woda w kuchni, łazience czy w budynku mieszkalnym to jakość życia. Wybierz niemiecką jakość i produkt pierwszej klasy.

Ogrzewacze pojemnościowe wody Stiebel Eltron
Ogrzewacze pojemnościowe wody Stiebel Eltron
Stiebel Eltron

Urządzenia gotujące wodę

Na działce, w domku letniskowym - dobrze jest mieć stały dostęp do gorącej i wrzącej wody i to prosto z kranu. Urządzenie do gotowania wody jest połączeniem czajnika i ogrzewacza pojemnościowego, szybko przygotuje wodę do żądanej temperatury. Szklany pojemnik o pojemności 5 litrów zapewnia wystarczającą pojemność.  Funkcjonalne, eleganckie i przetestowane urządzenie do gorącej wody na rynku, EBK G i EBK GA mają korpus wykonany z żaroodpornego szkła. Ustawiasz temperaturę w sposób ciągły, urządzenie wyłącza się automatycznie po jej osiągnięciu. Zakres temperatur to 35-100 °C, zatem umyjesz naczynia, zrobisz kawę. Wysokiej jakości okucia dopełniają design urządzenia. Oprócz klasycznej wersji chromowanej (model EBK GA) oferujemy również wersję powlekaną tworzywem sztucznym w kolorze białym (model EBK G). Zimna, ciepła i gotująca woda w jednym punkcie poboru, Możliwość natychmiastowego ponownego zagotowania. Zrób herbatę, przygotuj wodę do makaronu, zdezynfekuj butelki dla niemowląt. Zobacz wszystkie modele.

Urządzenie gotujące wodę: EBK 5 GA automatic
Urządzenie gotujące wodę: EBK 5 GA automatic
Stiebel Eltron

Małe ogrzewacze pojemnościowe wody

Mocne, kompaktowe urządzenia, które są dyskretnymi i stabilnymi źródłami wody. Niewielki, elektryczny, pojemnościowy ogrzewacz wody sprawdzi się w miejscach, gdzie występuje stosunkowo małe zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Te urządzenia mają swoją siłę ekonomiczną szczególnie w modelach o objętości od 5 do 15 litrów. Są zasilane prądem 230 V. Ze względu na wysoce skuteczną izolację ciepła woda jest ogrzewana przy niskich kosztach energii. Kompaktowe urządzenia doskonale sprawdzą się w większości domów nad kuchennym zlewem, zapewniając łatwy dostęp do ciepłej oraz gorącej wody. Są dostępne w wersjach ciśnieniowych i bezciśnieniowych, z montażem nad- lub pod umywalką, także z dedykowanymi armaturami.

Pojemnościowy ogrzewacz wody SHU 10 SLi
Pojemnościowy ogrzewacz wody SHU 10 SLi
Stiebel Eltron

Wiszące ogrzewacze pojemnościowe wody

W przypadku zapotrzebowania na dużą ilość ciepłej wody, wiszące ogrzewacze do wody są idealnym rozwiązaniem. Dzięki szerokiej gamie pojemności od 30 do 150 litrów, wysokiej jakości izolacji termicznej oraz niezawodnej technologii, urządzenia dostarczają wymaganą ilość ciepłej wody w małych lub bardzo dużych ilościach. To najbardziej popularne urządzenia, dostępne także z montażem poziomym, które przekonują maksymalną wydajnością i elastycznością. Posiadają wysokiej jakości izolację termiczną zapewniającą minimalne straty energii a zbiorniki są pokryte antykorozyjną emalią CoPro, co zapewnia długą żywotność. Tego typu ogrzewacz   idealnie sprawdza się jako urządzenie zasilające kilka punktów poboru w domu jednorodzinnym.

 

Pojemnościowy ogrzewacz wody SHZ 100 LCD
Pojemnościowy ogrzewacz wody SHZ 100 LCD
Stiebel Eltron

Więcej o pojemnościowych ogrzewaczach wody:

.
.
.
    Więcej o:

Skomentuj:

Dom, działka, gastronomia. Ogrzewacze pojemnościowe wody STIEBEL ELTRON