Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom piękny od wejścia

sponsorowany

Wybierając drzwi dla domu, stajemy przed ogromnym dylematem. Producenci prześcigają się w ofertach, dostarczając zróżnicowanych rozwiązań. W konsumenckim szumie informacyjnym trudno zweryfikować, które informacje są wartościowe. Podpowiadamy na jakie parametry oraz funkcjonalności zwrócić uwagę, decydując o zakupie drzwi wejściowych.

Drzwi nakładkowe Creo
Drzwi nakładkowe Creo
Wiśniowski

Drzwi energooszczędne

Niższe rachunki za ogrzewanie? Taka perspektywa podoba się każdemu! Trend budownictwa energooszczędnego wciąż zyskuje na popularności. Aby osiągnąć status domu energooszczędnego, inwestor musi spełnić odpowiednie wymagania, a stawiany budynek – rygorystyczne parametry. Straty ciepła w przeciętnym budynku aż w 25% zależą od okien i drzwi. Właśnie dlatego marka WIŚNIOWSKI w produkcji drzwi stawia przede wszystkim na ich szczelność i konkurencyjne dla branży parametry cieplne. W przypadku aluminiowych drzwi zewnętrznych CREO to parametr już na poziomie od 0,8 W/m2K.

Drzwi Creo
Drzwi Creo
Wiśniowski

Komfort na wiele lat

Najlepsze drzwi, to drzwi na lata – odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak woda czy wiatr. Drzwi CREO poddano badaniom w skrajnych temperaturach, w których otrzymały najwyższą – 3. klasę odporności na warunki klimatyczne. To produkt wyjątkowo stabilny i odporny na odkształcenia, ale również bezpieczny. Antywłamaniowość w klasach RC2 i RC3 potwierdziły certyfikaty niezależnego instytutu IFT Rosenheim.

Drzwi CREO gwarantują komfort akustyczny. Dźwiękoszczelność produktu wyraża korzystny parametr Rw=36 dB. Wybierając drzwi CREO, klient otrzymuje 5-letnię gwarancję. Ze względu na swoją energooszczędność, konstrukcję, korzystny współczynnik przenikania ciepła i wyjątkowy design to doskonała propozycja dla inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości.

Drzwi CREO gwarantują komfort akustyczny.
Drzwi CREO gwarantują komfort akustyczny.
Wiśniowski

Indywidualnie wyCREOwane

Energooszczędne, trwałe i bezpieczne drzwi to nie wszystko. Ładny dom zaczyna się przecież od ładnych drzwi. Z firmą WIŚNIOWSKI design drzwi CREO można zaprojektować według własnego pomysłu, korzystając z setek inspiracji producenta. Jedną z nich jest przykład eleganckiego wzoru z miedzianymi inkrustacjami, który firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała podczas targów FENSTERBAU FRONTALE 2022.

Drzwi CREO na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów

Niemal 100% możliwość recyklingu aluminium, z którego stworzone są drzwi CREO, pozwala nazywać je produktami “zielonymi”. Nie bez powodu znalazły się na Liście „Zielonych Urządzeń i Materiałów” Instytutu Ochrony Środowiska Państwowego Instytutu Badawczego. Długa żywotność okien aluminiowych to troska o środowisko. Solidne drzwi tarasowe nie wymagają częstej wymiany stolarki, a kiedy po latach zajdzie taka konieczność, materiał w 100% nada się do wtórnego wykorzystania.

Drzwi Creo
Drzwi Creo
Wiśniowski

Aluminiowe drzwi wejściowe – dlaczego warto?

Aluminium, wykorzystywane w produkcji drzwi wejściowych, ze względu na swoją lekkość i plastyczność oferuje niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Drzwi aluminiowe są jednocześnie wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia. Nie mają sobie równych także w obszarze designu.

Aluminium pozwala również na osiągnięcie konkurencyjnego współczynnika przenikania ciepła. W przypadku aluminiowych drzwi zewnętrznych CREO marki WIŚNIOWSKI to parametr już na poziomie od 0,8 W/m2K. Drzwi CREO, ze względu na swoją szczelność, gwarantują oszczędność na klimatyzacji latem i niższe rachunki za ogrzewanie zimą.  

To również drzwi bezpieczne w wysokiej klasie antywłamaniowej RC3, chroniące dom przed wizytą nieproszonych gości. Klasę antywłamaniową aluminiowych drzwi wejściowych marki WIŚNIOWSKI potwierdza certyfikat niezależnego instytutu ift Rosenheim.  

Robert Mastalski, menedżer produktu, dział rozwoju produktów stolarka stalowa, aluminiowa i PVC w firmie WIŚNIOWSKI
Drzwi Creo
Drzwi Creo
Wiśniowski

Drzwi sterowane smartfonem

Drzwiami CREO można sterować również zdalnie z poziomu aplikacji na smartfon. Funkcja smartCONNECTED WIŚNIOWSKI pozwala na tworzenie dodatkowych stałych lub czasowych dostępów do aplikacji. Zamiast pożyczać klucza rodzinie czy znajomym, którzy przyjeżdżają na tygodniowy pobyt, istnieje możliwość utworzenia czasowego dostępu dla nowego użytkownika w aplikacji na telefon, z którym gość zyskuje możliwość otworzenia domu w dowolnym momencie, bez konieczności umawiania się na konkretną godzinę.

Drzwi Creo
Drzwi Creo
Wiśniowski

Home Inclusive™: drzwi idą w parze z oknami, bramą i ogrodzeniem

Ciepłe zamknięcie inwestycji to jednak nie tylko drzwi, ale również okna, brama i ogrodzenie. Każdy element tej skomplikowanej układanki możemy dobrać sami, szukając na własną rękę okien, drzwi, bramy i ogrodzenia w różnych firmach. To jednak droga niełatwa, czasochłonna i z reguły skazana na porażkę. Dlaczego? Harmonijne dopasowanie produktów z innych kategorii, o zróżnicowanych strukturach wymaga skomplikowanych procesów technologicznych, gwarantowanych wyłącznie przez doświadczonych producentów w branży.

Wybierając komplementarną ofertę dla domu Home Inclusive™ marki WIŚNIOWSKI, stawiamy na jakość, design, komfort użytkowania i klarowną ścieżkę zakupu. Kontakt z jednym dystrybutorem i jedną, profesjonalną ekipą monterską w praktyce skraca czas realizacji zlecenia i ułatwia komunikację. To rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po opiekę serwisową, za którą odpowiedzialność bierze jedna firma. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Dom piękny od wejścia