Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ekskluzywne wnętrze z płytkami lustrzanymi LUXFORMAT od Luxum®

AS

Niezwykle istotnym elementem w domowym zaciszu są dodatki. To właśnie one dopełniają wnętrza, nadając mu ciepła, smaku i estetyki. Elementy takie rozwijają przed nami pełen wachlarz możliwości. Pozwalają na zachowanie indywidualności i wyrażenie siebie.

Ekskluzywne wnętrze z płytkami lustrzanymi LUXFORMAT od Luxum®
Ekskluzywne wnętrze z płytkami lustrzanymi LUXFORMAT od Luxum®
Luxum

Zdecydowanie można tutaj wyróżnić płytki lustrzane Luxformat, będące numerem 1 w Polsce. To nowoczesne i doskonałe rozwiązanie do wnętrz prywatnych i komercyjnych. Luxum® posiada w swojej ofercie kafle lustrzane w gatunku klasy premium. Oznacza to, że kładziemy ogromny nacisk na to, aby w ręce klienta trafił produkt doskonały.

Płytki lustrzane Luxformat zostały stworzone w taki sposób, aby idealnie dopasować się do wielu aranżacji wnętrz, nawet tych najbardziej wymagających. Dlatego też można je wykorzystać na ścianie w korytarzu, sypialni, kuchni czy łazience. Sprawdzą się także na basenach, w strefach SPA, a także w oranżeriach. Kafle lustrzane są niestandardowym rozwiązaniem i z pewnością zachwycą wielu, a zwłaszcza tych, którzy niezwykle cenią sobie wyjątkowość swojej przestrzeni. Co istotne – Luxum® posiada bogatą ofertę płytek lustrzanych. Luxformat jest dostępny w wielu rozmiarach, zwłaszcza tych najbardziej pożądanych na rynku. Ponadto posiada szeroką gamę kolorystyczną, co pozwala uzyskać efekt dekoracyjny i dostosować się do wybranej aranżacji, niezależnie od pomieszczenia.

Płytki lustrzane Luxformat
Płytki lustrzane Luxformat
Luxum

Tym, co zdecydowanie wyróżnia lustrzane kafle, jest jakość. Manufaktura Luxum® pozyskuje najlepszy materiał do ich produkcji. Płyty wytwarzane są ze specjalnie produkowanych luster europejskich światowego lidera produkcji szkła i luster – koncernu Saint-Gobain®.

Bardzo ważne dla nas jest to, aby produkty charakteryzowały się możliwie najlepszym wykonaniem. Płyty dekoracyjne, wykonane z odpowiedniego materiału mają wiele atutów – posiadają podwójną powłokę podlustrza, są bez skaz i wtrąceń oraz krzywizn i zniekształceń. W przeciwieństwie do płytek z luster odpadowych zachowują swoją jakość i nieskazitelny wygląd, nie ulegając korozji. Ponadto ich powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Dlatego też z powodzeniem można wykorzystywać kafle lustrzane w pomieszczeniach bardziej wymagających.

Płytki lustrzane Luxformat
Płytki lustrzane Luxformat
Luxum

Płytki Luxformat to nie tylko funkcjonalność, estetyka i nowoczesny design. To także produkt, który umożliwia wizualne powiększenie pomieszczenia, nadając mu charakterystycznej głębi. Wyglądem kafle przypominają kryształ, odbijający świetlne refleksy, co tworzy we wnętrzu nietuzinkową atmosferę. W zależności od pory dnia, pory roku – będą się zmieniać i dadzą się poznawać na nowo. Dzięki swojemu wyglądowi płytki lustrzane rozświetlą każde pomieszczenie. Co więcej, doskonale odnajdą się w kompozycji z drewnem i betonem, a także w kolorystyce bieli i czerni. Format lustrzanych kafli pozwala na zaaranżowanie ich w przestrzeni o dowolnej wielkości – to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz wkomponować je w swoje wnętrze.

Fenomen płytek lustrzanych Luxformat polega także na tym, że nie narzucają one jednej, konkretnej kompozycji układanej. Najbardziej popularna jest ta „na cegiełkę”. Nasz produkt jednak daje możliwość przygotowania własnej mozaiki, której efekt możliwy jest do osiągnięcia przez połączenie różnych rozmiarów płytek dekoracyjnych. Można je montować także równolegle z milimetrową dylatacją, co zawdzięczamy wyjątkowej precyzji w procesie produkcyjnym.

.
.
Luxum

Manufaktura Luxum® to przede wszystkim doświadczenie i jakość. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach. Z nami stworzysz swoją upragnioną i harmonijną przestrzeń.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ekskluzywne wnętrze z płytkami lustrzanymi LUXFORMAT od Luxum®