Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Forniry ALPI, czyli jak stworzyć nowoczesne wnętrze?

artykuł zewnętrzny

O zaletach forniru naturalnego i modyfikowanego można by mówić wiele. Jako okleina mebli, drzwi i innych powierzchni doskonale zdaje egzamin, a do projektów wprowadza szlachetność, elegancję i wysoką jakość.

Kolekcja fornirów ALPI Legacy
Kolekcja fornirów ALPI Legacy
Ph. Federico Cedrone

Jeśli jednak szukasz do Twojego projektu czegoś absolutnie wyjątkowego, sprawdź, co oferują forniry ALPI, jako jedyne na rynku zaprojektowane przez światowych designerów!

Włoska marka fornirów ALPI znana jest na pewno wszystkim, którzy tworzą wnętrza premium. Tam szczególnie liczy się wysoka jakość produktów, nowoczesny design, ponadczasowość i dokładne odwzorowywanie założeń projektowych, wśród których dużą rolę odgrywają stałe zabudowy czy pełne charakteru meble. Fornir jest w takich aranżacjach kluczowy!

Co powiesz na to, by pójść o krok dalej? Design wprowadzić nie tylko w postaci mebli tapicerowanych, krzeseł czy oświetlenia, ale także – forniru?

ALPI to jedyna na świecie marka fornirów, która dysponuje zespołem designerów. I to jakich! Patricia Urquiola, Piero Lissoni, duet GamFratesi czy zespół Atelier Mendini to tylko niektóre z wielkich nazwisk! Właśnie tak sztuka łączy się z architekturą, a Ty możesz teraz wprowadzić ją do swojego projektu razem z kolekcjami fornirów od ALPI, które w Polsce oferuje ATPOL.

Dlaczego designer na pokładzie oznacza sukces?

Dlaczego designer wnosi tak dużą wartość dodaną do projektów fornirów ALPI? Bo sprawia, że stają się unikatowe. Każdy projektant wzornictwa współpracujący z ALPI to postać doskonale rozpoznawalna w świecie wielkiego designu. Każdy ukształtował swoje autorskie metody pracy, swój własny warsztat, niepowtarzalny sposób myślenia o przestrzeni.

Właśnie dlatego każdy fornir ALPI z kolekcji Designers jest jedyny w swoim rodzaju.

Możesz postawić na rozpoznawalny, oszczędny w formie styl genialnej projektantki, jaką jest Patricia Urquiola. Jej propozycja to kolekcja, w której fornir orzech i dąb łączą się ze sobą w geometryczną, niemal trójwymiarową siatkę.

Możesz też wybrać fornir od Ettore Sottsass, stworzony dla ALPI w latach 80. i wykorzystany po raz pierwszy w kultowej kolekcji Mephis!

Kolekcja fornirów ALPI stworzona przez Patricię Urquiola
Kolekcja fornirów ALPI stworzona przez Patricię Urquiola
Ph. Federico Cedrone
Kolekcja fornirów ALPI Sottsass
Kolekcja fornirów ALPI Sottsass
Ph. Federico Cedrone

Możliwości jest bardzo wiele – ALPI już od ponad stu lat zmienia świat fornirów i nadaje ton, za którym inne marki mogą tylko podążać.

My zapraszamy projektantów – klient zaprasza Ciebie

Czy współpraca z marką ALPI i jej dystrybutorem, firmą ATPOL, się opłaca? Oczywiście! ALPI od lat inwestuje we współpracę z najlepszymi projektantami świata. W firmie ATPOL, która reprezentuje najlepsze europejskie firmy, dobrze wiemy, że dobry projekt i światowy design to klucz do rynku premium. Nie liczy się tu niska cena, a niepowtarzalność i unikatowość.

Współcześni klienci premium właśnie tego oczekują i wybiorą projektanta, który będzie w stanie dostarczyć im projekt wnętrza jedynego w swoim rodzaju, pełnego emocji i stylu, jakiego nie zapewni standardowe wyposażenie ze sklepów sieciowych.

Jak to działa? ALPI współpracuje z najlepszymi designerami, którzy tworzą wzory, jakich nie ma żadna inna marka fornirów na świecie. Forniry ALPI dostarczamy my, czyli ATPOL, dostawca najlepszych rozwiązań do wnętrz. Ty polecasz je swojemu klientowi, a on widzi, że dostarczasz mu coś, czego nie oferują inni!

Kolekcja fornirów ALPI Legacy
Kolekcja fornirów ALPI Legacy
Ph. Federico Cedrone

A gdy zadzwoni jego sąsiad…

…i poprosi o podobny projekt dla siebie? Tak, właśnie tak działa dobry design i efektowne pomysły od najlepszych projektantów. Nasi klienci mają tak wyjątkowe wnętrza, że nawet ich sąsiedzi zaczynają pytać o ALPI!

A tak zupełnie serio, polecenia od zadowolonych klientów to jedno z najlepszych (jeśli nie najlepsze) źródło pozyskiwania nowych zleceń w branży architektów wnętrz. „Poczta pantoflowa” działa zwłaszcza w segmencie premium. Tu renoma, opinia i wsparcie osób z własnego kręgu są zdecydowanie najważniejsze!

Forniry ALPI
Forniry ALPI
Ph. Federico Cedrone

Z firmą ATPOL zobaczysz, że Twoi klienci będą polecać Cię dalej! Projekty fornirów włoskiej marki ALPI, które dostarczamy, to eleganckie wzory i nowoczesny design, ale coś dla siebie znajdą także Twoi klienci, którzy są miłośnikami klasyki i ponadczasowości. Oferowane przez ATPOL kolekcje ALPI są tak różnorodne, że z powodzeniem wybierzesz dokładnie taki wzór, jakiego Twój projekt potrzebuje.

Wzbogać wystrój wnętrza o nowoczesny design światowej klasy dzięki projektom fornirów ALPI. Już dziś skontaktuj się z dystrybutorem marki, firmą ATPOL, i zapytaj o możliwości współpracy!

    Więcej o:

Skomentuj:

Forniry ALPI, czyli jak stworzyć nowoczesne wnętrze?