Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Gotowanie z natury

Materiał prasowy

Firma Fiskars pragnie wprowadzić nas w świat gotowania opartego na naturalnych produktach, które czerpią prosto z natury. To nie tylko codzienność w krajach skandynawskich, lecz także coraz bardziej popularny trend na globalną skalę. Nie musimy posiadać dostępu do lasu czy jeziora, aby doświadczyć tej filozofii - wystarczy własny ogród pełen warzyw i ziół. Wspomnianą ideę wspaniale uzupełnia nowa kolekcja naczyń i akcesoriów Fiskars Norden Grill Chef, stworzona z myślą o gotowaniu na świeżym powietrzu.

Zestaw Norden
Zestaw Norden
Fot. Fiskars

Kuchnia w zgodzie z naturą

Kuchnia nordycka to powrót do korzeni i oddanie się naturalnym składnikom. Jej miłośnicy są pewni, że taka filozofia wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie w wieloraki sposób. Dowiedziono, że regularne kontakty z lasem czy uprawianie ogrodu wpływają kojąco i podnoszą poziom szczęścia. Ta kuchnia czerpie z surowców najwyższej jakości oraz prostych smaków. Sezonowe, lokalne i naturalne produkty stanowią bazę potraw, z której korzysta się w kuchni nordyckiej. Skandynawskie lasy obfitują w zioła, jagody, grzyby i korzenie, które często goszczą na tamtejszych stołach.

Ale by cieszyć się świeżymi, zdrowymi produktami, nie musimy być otoczeni dziką przyrodą. Coraz popularniejsze są własne ogródki warzywne, które umożliwiają każdemu z nas przeniesienie nordyckiej kuchni prosto do własnego domu, także w Polsce. Fiskars zachęca nas do korzystania z naszych ogrodów, do wspólnego gotowania na świeżym powietrzu, zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Taka forma spędzania czasu może przynieść wiele radości i urozmaicenia w naszym życiu, a odpowiedni sprzęt tylko ułatwi tę przygodę. Odpowiednią odpowiedzią jest Norden Grill Chef od Fiskars.

Norden Grill Chef – gotowanie na świeżym powietrzu

Fiskars wprowadza na rynek wytrzymałą kolekcję naczyń i akcesoriów kuchennych Norden Grill Chef, przeznaczoną do gotowania plenerowego. To zestaw, który uczyni z każdego z nas mistrza kuchni ogrodowej! Do wykorzystania naczyń Norden Grill Chef potrzebny będzie grill lub otwarty ogień. To wszystko, co trzeba, aby gotować, smażyć i piec swoje ulubione potrawy – warzywa, ryby, naleśniki, a nawet tradycyjne kiełbaski. Warto podkreślić, że garnki z tej kolekcji świetnie sprawdzą się również w domu - pasują zarówno do kuchni tradycyjnych, indukcyjnych, ceramicznych, jak i gazowych.

Naczyń Norden Grill Chef wykonano z trwałych materiałów, takich jak żeliwo i stal nierdzewna. Kolekcję wyróżnia wyjątkowy żeliwny garnek o średnicy 30 cm, pokryty innowacyjną powłoką mineralną Thermium™. To rozwiązanie sprawia, że naczynie jest niezwykle trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, a potrawy nie przywierają do dna.

W skład kolekcji Norden Grill Chef wchodzi także wielofunkcyjny koszyk, który może służyć do grillowania, a także jako durszlak czy parowar. Kolejnym elementem jest żeliwny talerz o średnicy 30 cm, idealny do przygotowywania warzyw, ryb czy naleśników. Emalia i specjalna powłoka Thermium™ sprawiają, że powierzchnia jest nie tylko łatwa w utrzymaniu, ale również wyjątkowo odporna na zanieczyszczenia.

Cała kolekcja Norden Grill Chef została zaprojektowana w myśl zrównoważonego podejścia i praktyczności. Wszystkie elementy można składać na siebie, co ułatwia ich przechowywanie. Produkty dostępne są osobno, co pozwala na stworzenie własnego, dopasowanego zestawu.

Estetyka inspirowana naturą – przydatne akcesoria Fiskars Norden Grill Chef to także linia akcesoriów, które czerpią z tradycji rzemieślniczych. Skandynawska estetyka inspirowana naturą jest widoczna w każdym detalu. W asortymencie znajdują się szczypce i szpatuła, zaprojektowane z dbałością o każdy element. Wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują nie tylko wytrzymałość, lecz także wygodę użytkowania, dzięki drewnianym uchwytom. Szczypce charakteryzują się ząbkowanymi krawędziami i praktyczną pętlą do przechowywania, a szpatuła jest idealnie dostosowana do potrzeb obracania potraw. Oba produkty również są przyjazne dla środowiska i mogą być poddane recyclingowi.

Zestaw naczyń Norden Grill Chef.
Zestaw naczyń Norden Grill Chef.
Fot. Fiskars

Norden Grill Chef - żeliwny garnek Orientacyjna cena: ok. 700 zł

Norden Grill Chef - żeliwny talerz Orientacyjna cena: ok. 280 zł

Norden Grill Chef - sitko Orientacyjna cena: ok. 260 zł

Zestaw szpatuła - szczypce Orientacyjna cena: ok. 357 zł

    Więcej o:

Skomentuj:

Gotowanie z natury