Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grille inteligentne – grillowanie nigdy nie było tak proste!

sponsorowany

Rozwój technologii sprawił, że grille coraz częściej wykonują za nas większość pracy związanej z przygotowaniem potraw z rusztu. Prawdziwą innowację stanowią grille inteligentne, które cieszą się coraz większą popularnością także w Polsce. Czym się one wyróżniają i na które modele warto postawić?

Spirit EPX-325S GBS
Spirit EPX-325S GBS
Weber

Grille inteligentne i ich zalety

Grille inteligentne to sprzęt, dzięki któremu oszczędzimy dużo czasu na przygotowanie smakowitych potraw z rusztu. W takich grillach zastosowano wiele udogodnień pozwalających na przygotowanie w prosty sposób posiłków wysokiej jakości, takich jak w prawdziwej restauracji.

Grille inteligentne monitorują stan przygotowania potrawy, informując nas za pomocą określonych przyrządów, kiedy możemy zdjąć produkt z rusztu. Dzięki takim grillom możemy się skupić na wielu innych czynnościach poza grillowaniem, jak rozmowa z gośćmi, zabawa z dziećmi czy też przygotowanie stołu. W odpowiednim momencie zostaniemy poinformowani o kolejnych czynnościach, które powinniśmy wykonać. Korzystając z grilli inteligentnych, nie musimy zatem siedzieć przy nich cały czas. To spora wygoda, szczególnie gdy w grillu uczestniczy duża liczba osób. Na rynku dostępnych jest coraz więcej grilli inteligentnych, które ułatwiają proces grillowania.

Spirit EPX-315 GBS
Spirit EPX-315 GBS
Weber

Nowoczesne grille inteligentne od Webera

Grille inteligentne dostępne są m.in. w ofercie znanego amerykańskiego producenta – marki Weber. Ta marka zbiera doskonałe opinie już od wielu lat i to nie tylko wśród właścicieli restauracji, ale również wśród klientów indywidualnych. Przedstawicielem tej grupy grilli u Webera jest gazowy grill Spirit EPX-325S GBS. Został on wyposażony w asystenta grillowania – Weber Connect. Opiera się on o darmową aplikację, która wysyła na smartfona powiadomienia na różny temat, w tym o:

- stanie wysmażenia produktów na ruszcie,

- szacowanym czasie grillowania,

- gotowości produktów na ruszcie do odwrócenia na drugą stronę,

- gotowości potrawy do zdjęcia z rusztu i podania gościom.

Grill Spirit EPX-325S GBS łączy się z naszym smartfonem przy wykorzystaniu sieci Wi-Fi lub łączności Bluetooth, przekazując wszelkie niezbędne informacje do perfekcyjnego przygotowania potraw prosto z rusztu. Ten grill wyposażony został ponadto w cyfrowy wyświetlacz zlokalizowany na stoliku bocznym, który będzie stanowić przez to dla nas nie tylko doskonałe miejsce na położenie grillowanych produktów, ale również cenne źródło informacji na temat aktualnej temperatury oraz czasu pozostałego do idealnego wypieczenia potrawy. W zestawie grilla Spirit EPX-325S znajdziemy jedną sondę do mięsa, która pozwala na uzyskanie precyzyjnej informacji na temat bieżącej temperatury grillowanego produktu.

Inteligentny grill Spirit EPX-325S wyróżnia się ponadto tym, że zastosowano w nim system GBS. Obejmuje on dwuczęściowy ruszt, którego środkowy element możemy zastąpić akcesoriami o dowolnym przeznaczeniu. Wśród nich znajdziemy kratkę do steków Sear Grate, kamień do pizzy, stojak do kurczaka, wok do chińszczyzny, gofrownicę czy też żeliwny garnek. Z pomocą wymiennych rusztów w systemie GBS możemy stworzyć zatem dowolną potrawę, a nawet wielodaniowe menu. Ograniczamy dzięki temu ilość sprzętu niezbędnego do przyrządzenia doskonałej jakości posiłków, co zapewnia oszczędność czasu.

Grille smart takie jak Spirit EPX-315
Grille smart takie jak Spirit EPX-315
Weber

Dzięki inteligentnym grillom oszczędzimy cenny czas, tworząc potrawy, które będą wypieczone w punkt. Wystarczy tylko, że skorzystamy z grilli renomowanych marek, takich jak Weber. Zyskamy wówczas pewność, że taki grill przez wiele lat będzie nam pomagać w sprawnym przygotowaniu doskonałych potraw.

    Więcej o:

Skomentuj:

Grille inteligentne – grillowanie nigdy nie było tak proste!