Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Iglo Slide

Materiały prasowe

Drutex poszerza swoją ofertę. Teraz wprowadza na rynek IGLO SLIDE - system przeznaczony do wykonywania drzwi tarasowych i okien przesuwnych. Dedykowany jest przede wszystkim na rynki południowej Europy.

Iglo Slide
Iglo Slide
Fot. Drutex

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych system IGLO SLIDE zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz trwałość na lata. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań okienno-drzwiowych. IGLO SLIDE dedykowany jest dla pomieszczeń, w których wysokie parametry izolacji cieplnej nie są wymagane. System składa się z 3-komorowych profili ramy i skrzydła, o głębokości zabudowy 82 mm. Wyposażony jest w uszczelnienie szczotkowe i pakiet 2-szybowy ze współczynnikiem termicznym na poziomie Ug = 1,1 W/(m²K) oraz w stalowe dwumilimetrowe wzmocnienia ościeżnicy oraz skrzydła.

System IGLO SLIDE w standardzie ma:

  • okucia systemowe Siegenia z regulowaną wysokością wózków;
  • trzy rodzaje klamek aluminiowych;
  • pakiet 24 mm, 2-szybowy (1-komorowy) wypełniony argonem, o współczynniku Ug = 1,1 W/(m²K);
  • międzyszybową ramę stalową ocynkowaną
  • zgrzew V-Perfect;
  • uszczelnienie szczotkowe;
  • uszczelki w kolorze czarnym;
  • dwumilimetrowe stalowe wzmocnienie ościeżnicy oraz skrzydła.

IGLO SLIDE to kolejna tegoroczna nowość w ofercie Druteksu. Wcześniej wprowadzono na rynek doskonałe okna IGLO Energy Alucover. W standardzie wyposażone są w cztery zaczepy antywyważeniowe, prostokątną listwę przyszybową, ciepłą ramkę tworzywową swisspacer oraz klamkę okienną Dublin lub Hoppe Seciustic. Nakładka aluminiowa występuje w dwóch opcjach wykończenia narożników: zgniatania lub spawania. Kolor okładzin aluminiowych można wybierać z bogatej palety Ral Mat. System Alucover został zaprojektowany na bazie znanego i cenionego przez klientów IGLO Energy Classic, dzięki temu do wyboru są trzy rdzenie profilu (biały, brązowy i antracyt). Parametry termiczne Uw dla tego okna wynoszą 0,77 i są lepsze niż norma obowiązująca w Polsce (od stycznia 2021 r. współczynnik Uw dla okien został zaostrzony do poziomu 0,9 W/(m²·K)).

    Więcej o:

Skomentuj:

Iglo Slide