Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Innowacyjna pralka Samsung AI Control – rozwiązanie dla wygody

sponsorowany

Nowoczesne urządzenia domowe powinny być funkcjonalne, łatwe w obsłudze i energooszczędne. Od proponowanych rozwiązań wymagamy, aby ułatwiały nam wykonywanie codziennych obowiązków, a co za tym idzie – również komfort życia. Innowacyjne pralki i suszarki Samsung AI Control oferują szereg udogodnień, które wykraczają poza standardowe wyobrażenia dotyczące możliwości tych urządzeń. Zastosowane rozwiązania mają sprawić, że zwykłe domowe czynności staną się niemal przyjemnością, a wygoda obsługi pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Ale nie tylko – inteligentne pralki Samsung AI Control to również realne zmniejszenie zużycia wody i energii elektrycznej. Czy można chcieć więcej? Można – i producent wyszedł tym oczekiwaniom naprzeciw.

Innowacyjna pralka Samsung AI Control – rozwiązanie dla wygody
Innowacyjna pralka Samsung AI Control – rozwiązanie dla wygody
Samsung

Intuicyjny panel AI Control w pralkach Samsung

Intuicyjna obsługa i możliwość spersonalizowania ustawień to gwarancja wygodnego użytkowania sprzętów domowych. Nikt nie ma dziś czasu na studiowanie instrukcji dołączonych do urządzeń, dlatego jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest łatwość obsługi. Nowe pralki marki Samsung spełniają te wymagania przynosząc szereg gotowych rozwiązań, które nie tylko usprawnią cały proces, ale wręcz wykonają znaczną część pracy za nas. Producent wyposażył je w intuicyjny panel AI Control, który nie zawiera tradycyjnych przycisków i nazw programów na panelu – zastąpiło je wygodne w obsłudze pokrętło umiejscowione tuż obok czytelnego wyświetlacza . Z jego pomocą wybierzemy jeden z 23 dostępnych programów prania, ustawimy temperaturę czy prędkość wirowania obrotów. Po 5 cyklach prania urządzenie zaczyna “uczyć się” naszych preferencji, czyli zapamiętuje ustawienia, które wykorzystujemy. Następnie przenosi na początek listy programów te, których najczęściej używamy, aby ich odnalezienie było szybsze, a zatem obsługa pralki wygodniejsza.

Intuicyjny panel AI Control w pralkach Samsung
Intuicyjny panel AI Control w pralkach Samsung
Samsung

Program Pranie Optymalne AI w pralkach Samsung

Program Pranie Optymalne AI polega na dopasowaniu parametrów prania do zawartości bębna. Do tego celu urządzenie wykorzystuje 4 precyzyjne czujniki umieszczone w jego wnętrzu: czujnik ważenia prania, dobierania odpowiedniej ilości wody do wagi załadunku, czujnik sprawdzający stopień zabrudzenia wody oraz czujnik dopasowujący ilość detergentu do poziomu zmętnienia wody. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie optymalnych parametrów całego procesu. Inteligentna pralka AI Control wyręczy nas w dopasowaniu ilości detergentu, przy czym nie da się ukryć, że zrobi to o wiele lepiej, ponieważ nam najczęściej zdarza się wlać więcej płynu niż jest to zalecane. Wystarczy napełnić pojemniki umieszczone w górnej części urządzenia płynem do prania lub proszkiem do prania oraz płynem do płukania– a pralka sama dopasuje i pobierze potrzebną ilość. Mniejsze zużycie wody i detergentów nie tylko przysłuży się środowisku, ale będzie też miało bezpośrednie przełożenie na domowy budżet pozwalając na zaoszczędzenie niemałej kwoty w skali roku. A to nie jedyna realna korzyść. Pamiętajmy, że nadmiar środków piorących nie służy tkaninom - przyspiesza ich niszczenie i płowienie kolorów. Program Pranie Optymalne AI może przedłużyć zatem życie naszym ubraniom, dzięki czemu będziemy się mogli dłużej nimi cieszyć.

Sterowanie zdalne – i wszystko pod kontrolą!

Aplikacja SmartThings, po zainstalowaniu jej na smartfonie, daje nam możliwość nie tylko uruchomienia pralki czy suszarki na odległość, ale nawet zaprogramowania harmonogramu prania. To rewelacyjna opcja nie tylko dla osób, które notorycznie zapominają o czekającym stosie brudnych ubrań, ale również dla tych, którzy większość dnia spędzają poza domem lub pracują do późnych godzin wieczornych. Przebywanie z dala od domu nie stanowi już przeszkody, aby zadbać o czyste komplety ubrań dla całej rodziny – wystarczy włożyć je przed wyjściem do pralki, a następnie z dowolnego miejsca wykonać kilka kliknięć na ekranie smartfona. Co ciekawe, zdalne sterowanie dotyczy nie tylko pralki, ale również suszarki. Dodatkowo aplikacja SmartThings umożliwi monitorowanie okresowego zużycia energii elektrycznej, dzięki czemu będziemy w stanie wybrać najoszczędniejszy program. Asystent Prania w aplikacji SmartThings „podpowie” z kolei, który program będzie odpowiedni w zależności od wagi wsadu, rodzaju tkanin oraz poziomu ich zabrudzenia. A zatem – oszczędność wody, prądu, a co za tym idzie, również pieniędzy, a także troska o środowisko – oraz wygoda!

Aplikacja SmartThings
Aplikacja SmartThings
Samsung

Ekologiczny wymiar technologii - EcoBubble

Troska o środowisko dotyczy nie tylko rozsądnego zarządzania zasobami wody, ale również nienadużywania energii elektrycznej. Urządzenia energooszczędne są coraz bardziej pożądane w gospodarstwach domowych, a rozwiązania pozwalające na mniejsze zużycie prądu są stale udoskonalane. Technologia EcoBubble w pralkach AI Control marki Samsung wyróżnia się na tym tle umożliwiając pranie już w 15 stopniach Celsjusza*, co oznacza, że pralka nie musi zużywać energii na jej podgrzanie. Dzieje się tak za sprawą połączenia detergentu, powietrza i wody w specjalnym generatorze. W ten sposób powstaje aktywna piana, która wnika w głąb tkaniny o wiele dokładniej niż proszek, rozpuszcza zanieczyszczenia i przywraca ubraniom  czystość. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wysoką jakość ubrań i możliwość ich długiego użytkowania. Od razu narzuca się jednak pytanie o skuteczność takiego prania, skoro przyzwyczailiśmy się do ustawiania temperatury na poziomie co najmniej 30-40 stopni. Okazuje się, że nie ma powodu do obaw – EcoBubble zapewnia skuteczne pranie w nawet tak niskiej temperaturze.

Ekologia to również możliwość długiego użytkowania raz zakupionych ubrań – ale, aby było to możliwe, musimy zadbać o odzież nie tylko podczas noszenia, ale również w praniu. A umożliwi to bęben Swirl, który za sprawą nowej konstrukcji i wypolerowanych otworów zmniejsza ryzyko uszkodzenia tkanin w trakcie prania. Ogranicza to ryzyko zaciągnięcia materiału, nawet w przypadku prania bardzo delikatnych ubrań. Z kolei dzięki technologii QuickDrive czas prania może ulec skróceniu nawet o 50% przy jednoczesnym zachowaniu pełnej skuteczności. To jedna z wielu funkcjonalności nowoczesnych pralek Samsung AI Control, dzięki którym oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ krótszy cykl prania to mniejsze zużycie energii. Za sprawą dodatkowego natrysku Q-Bubble, a co za tym idzie zwiększonej ilości aktywnej piany oraz wyjątkowej konstrukcji bębna Q-Drum redukcja zużycia prądu dochodzi do 20%**.

Ekologiczny wymiar technologii - EcoBubble
Ekologiczny wymiar technologii - EcoBubble
Samsung

Pranie delikatnych tkanin i problematycznej odzieży

W pralkach AI producent położył duży nacisk na zapewnienie ochrony nawet najdelikatniejszym tkaninom, jak koronki, wełna czy koszulki z nadrukami. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania generator EcoBubble wytwarza aktywną pianę z połączenia wody, detergentu oraz powietrza, która od pierwszego kontaktu z odzieżą wnika we włókna i zmiękcza zabrudzenia, dzięki czemu dają się łatwo i szybko usuwać. Technologia EcoBubble poradzi sobie z plamami nawet na bardzo delikatnym swetrze z kaszmiru, którego czyszczenie do tej pory przysparzało tylu problemów. Wystarczy wlać detergent, a inteligentna pralka zajmie się resztą.

Pranie delikatnych tkanin i problematycznej odzieży
Pranie delikatnych tkanin i problematycznej odzieży
Samsung

Dodatkowe drzwi AddWash

Każdemu z pewnością nie raz zdarzyło się natrafić na zabrudzone elementy odzieży tuż po uruchomieniu pralki. Jest już jednak za późno, aby je dodać i muszą zaczekać do następnego prania. Marka Samsung wychodzi naprzeciw takim problematycznym sytuacjom. Dodatkowe drzwi AddWash umożliwiają dodawanie odzieży do prania w trakcie trwania całego procesu. Nie musimy już czekać, aż woda zostanie odpompowana lub odkładać pojedynczych rzeczy do następnego prania. W chwili, gdy zguba się odnajdzie – lub dziecko właśnie poplami sobie ubranka, wystarczy zatrzymać pranie, otworzyć dodatkowe drzwi AddWash i dorzucić pojedyncze sztuki do bębna. Można to zrobić w trakcie pracy urządzenia, bez konieczności czekania na odpompowanie wody i odblokowanie drzwi głównych. Taka opcja przydaje się też w innych sytuacjach – kiedy chcemy tylko wypłukać i odwirować ubrania wyprane wcześniej ręcznie, a także po zakończonym praniu, do wywietrzenia wnętrza pralki. Jest ono zalecane, aby szybciej pozbyć się znajdującej tam wilgoci. Nie każdy o tym pamięta, co jest przyczyną późniejszego nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z bębna. Otwieranie głównych drzwi pralki na oścież może być problematyczne w niewielkiej łazience, co sprawia, że czasem celowo tego unikamy. Dodatkowe drzwi AddWash w pralkach AI Control marki Samsung umożliwiają wietrzenie bez konieczności uchylania drzwi głównych, co pomaga zaoszczędzić miejsce, zatem podnosi wygodę użytkowania.

Zalety posiadania zestawu pralka i suszarka

Posiadanie suszarki oznacza ogromne ułatwienie i podniesienie komfortu codziennego życia. To urządzenie, wielkością przypominające pralkę, poradzi sobie z wysuszeniem całego ładunku o wiele szybciej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego suszenia. Nie musimy już czekać kilkunastu godzin, aż ulubione ubrania będą gotowe do założenia – z suszarką Samsung AI Control rzeczy wyjmiesz z suszarki już nawet po 81 minutach*. Suszarka na pralce to z kolei rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie miejsca, co jest szczególnie cenne, kiedy mamy do dyspozycji niedużą łazienkę lub planujemy umieszczenie urządzeń w zabudowie meblowej. Zastosowanie specjalnego łącznika pomiędzy jednym a drugim sprzętem sprawi, że taka konstrukcja będzie stabilna i w pełni bezpieczna. Co więcej podniesie wygodę użytkowania, może służyć również jako miejsce na kosz na ubrania wyjmowane z suszarki lub miejsce do składania ubrań. Posiadanie zestawu pralki i suszarki przyniesie dodatkową korzyść, jeśli zdecydujemy się na urządzenia AI Control marki Samsung. Dlaczego? Po zakończonym cyklu pralka wyśle za pośrednictwem Wi-Fi wiadomość do suszarki, aby pomóc jej w doborze właściwego programu suszenia. Funkcja ta, o nazwie Auto Cycle Link, pozwoli zaoszczędzić czas i wykona część pracy za nas.

Zalety posiadania zestawu pralka i suszarka
Zalety posiadania zestawu pralka i suszarka
Samsung

Odświeżanie ubrań bez konieczności prania

Pranie jest rozwiązaniem w przypadku ubrań zabrudzonych – a co można zrobić z odzieżą, która wymaga jedynie odświeżenia? Technologia AirWash w suszarkach i pralko-suszarkach Samsung AI Control umożliwi usunięcie nieprzyjemnych zapachów – wygodnie i w krótkim czasie. Z jej pomocą odświeżymy kurtkę przesiąkniętą dymem tytoniowym lub ubrania, które spędziły długie tygodnie w kartonach z powodu remontu lub przeprowadzki. Jak sama nazwa wskazuje, odświeżanie odbywa się z użyciem (ciepłego) powietrza, nie potrzeba zatem wody ani detergentów, co przekłada się na brak konieczności suszenia odzieży po odświeżeniu. Jednocześnie otrzymujemy ładnie pachnące ubranie, które tę świeżość “zabierze” ze sobą do szafy.

Technologia AirWash w suszarkach i pralko-suszarkach Samsung AI Control
Technologia AirWash w suszarkach i pralko-suszarkach Samsung AI Control
Samsung
    Więcej o:

Skomentuj:

Innowacyjna pralka Samsung AI Control – rozwiązanie dla wygody