Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

iRobot Roomba Combo j7+ - gdy technologia spotyka się z potrzebami użytkownika

mat. partnera

iRobot Roomba Combo j7+  - gdy technologia spotyka się z potrzebami użytkownika
iRobot Roomba Combo j7+ - gdy technologia spotyka się z potrzebami użytkownika
DLF

iRobot Roomba Combo j7+ jest doskonałym przykładem rewolucji, która stanowi istotny krok w rozwoju kategorii robotów domowych. Dotychczas większość robotów odkurzająco-mopujących musiała pracować w dwóch cyklach – na sucho i na mokro. Powodowało to, że potrzebowały więcej czasu, a co za tym idzie zużywały więcej energii. Roomba Combo j7+ najpierw gruntownie odkurza dywany i wykładziny, aby następnie odkurzać i sprzątać na mokro podłogi twarde, łącząc te aktywności w jednym cyklu.

Niebagatelną rolę odgrywa tu zespół zaawansowanych czujników, który sprawia, że robot rozpoznaje m.in. różne rodzaje podłóg. Dzięki temu, Roomba Combo j7+ wjeżdżając na podłogę miękką, automatycznie podniesie nakładkę mopującą na wierzch swojej obudowy za sprawą wykonanych z metalu, robotycznych ramion. W modelu Roomba Combo j7+ precyzyjna nawigacja PrecisionVision współpracuje z systemem operacyjnym iRobot, który wykorzystuje uczenie maszynowe. Dzięki temu robot rozpoznaje ponad 80 powszechnie występujących kategorii obiektów, aby mógł je ominąć i posprzątać wokół nich.

iRobot Roomba Combo j7+ został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej samowystarczalny. Z tego powodu samodzielnie wykrywa, czy nakładka mopująca jest zainstalowana, a zbiornik na wodę napełniony, aby automatycznie aktywować tryb mopowania. Automatyka procesu jednoczesnego odkurzania i mopowania to jednak tylko jedno z wielu wygodnych rozwiązań w arsenale iRobota Roomba Combo j7+. Robot ten został wyposażony również m.in. w stację ładująco-czyszczącą Clean Base, która samodzielnie opróżnia pojemnik na brud do szczelnego worka Allergen Lock. Pozwala to zapomnieć o sprzątaniu na długie tygodnie.

irobot.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

iRobot Roomba Combo j7+ - gdy technologia spotyka się z potrzebami użytkownika