Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak dobrać narożniki do gabinetu, aby zrobić dobre wrażenie na kliencie? Porady

Artykuł zewnętrzny

Narożnik to mebel, który odznacza się bardzo wszechstronnym zastosowaniem. Jest połączeniem elegancji, stylu i wygody. Sprawdza się w domach, mieszkaniach, biurach, jak i gabinetach. Często właściciele gabinetów zastanawiają się nad tym, w jaki sposób dobrać do nich narożnik, tak aby zrobić dobre wrażenie na klientach? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ale warto skorzystać z kilku porad, tak aby zadbać o rozwój własnego interesu.

Jak dobrać narożniki do gabinetu, aby zrobić dobre wrażenie na kliencie? Porady
Jak dobrać narożniki do gabinetu, aby zrobić dobre wrażenie na kliencie? Porady
Mieszkanie.pl

Idealny narożnik do gabinetu powinien przede wszystkim pasować do wybranego stylu aranżacyjnego. Jeśli gabinet jest zaaranżowany na styl designerski, nie należy sięgać po narożniki w stylu boho. Brak doświadczenia w tym zakresie może poskutkować wieloma błędami, dlatego warto czym prędzej nawiązać współpracę z architektem wnętrz i zatroszczyć się o to, aby narożniki pasowały do całego wnętrza.

Narożniki muszą być wygodne, ponieważ to właśnie wtedy umiejętnie łączą w sobie funkcjonalność i praktyczność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stawiać na meble o klasycznych liniach, ale też futurystycznych kształtach. Duże znaczenie ma to, w jakim konkretnie gabinecie stanie zakupiony mebel. Strzałem w dziesiątkę okażą się narożniki:

  • o stonowanych kolorach,
  • o solidnej konstrukcji,
  • wykonane z naturalnych tkanin,
  • 3-osobowe lub 4-osobowe (rzadziej sięga się po wersję 1-osobową, chociaż zależy to od tego, ilu klientów znajdzie się w pomieszczeniu w jednym momencie),
  • w kształcie litery L,
  • z podłokietnikami.

Możliwości jest naprawdę sporo, ale warto pamiętać o tym, że klient zwróci uwagę na wszelkie detale. Z racji tego narożniki muszą być eleganckie, starannie wykończone i nowoczesne. Nie może w nich zabraknąć innowacyjnych systemów i funkcji. 

Wybór narożnika do gabinetu
Wybór narożnika do gabinetu
Mieszkanie.pl

Wybór narożnika do gabinetu - co jeszcze wziąć pod uwagę?

Wybór narożnika do gabinetu to dość czasochłonne przedsięwzięcie, do którego trzeba się solidnie przygotować. Dużym zainteresowaniem ze strony właścicieli gabinetów cieszą się narożniki rozkładane, na których można spać, np. wtedy, gdy dłużej zostanie się w pracy i nie ma się siły wracać późnym wieczorem do domu. W takiej sytuacji stawia się na narożniki z pojemnikami na pościel.

Przy wyborze optymalnego narożnika warto wziąć również pod lupę jego rozmiar (zachowanie swobody poruszania się po pomieszczeniu), kolor (np. granat, grafit, kremowy, zielony, szary, biały i brązowy), wypełnienie (pianka lub sprężyny bonell), system rozkładania (rozsuwane ślizgi lub automat DL) i rodzaj obicia (tkanina hydrofobowa, klasyczna lub wzmocniona).

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak dobrać narożniki do gabinetu, aby zrobić dobre wrażenie na kliencie? Porady