Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak wygląda połączenie estetyki i technologii w kuchni? Poznaj zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost

sponsorowany

Zabudowana chłodziarka i zamrażarka to jeden z popularniejszych trendów aranżacyjnych ostatniej dekady. To rozwiązanie idealnie sprawdza się zarówno w stylu minimalistycznym, jak i w bardziej klasycznych wnętrzach. Największym atutem zabudowy jest jej…niewidoczność. AGD tworzy z meblami jednolitą, zgraną całość, co jest szczególnie ważne w przypadku dużych, otwartych przestrzeni. Jak wybrać urządzenia do zabudowy, które będą nie tylko cieszyć oko, ale spełnią najwyższe standardy technologiczne?

Jak wygląda połączenie estetyki i technologii w kuchni? Poznaj zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost
Jak wygląda połączenie estetyki i technologii w kuchni? Poznaj zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost
Marka Vestfrost

Dotychczas jedyną możliwą opcją były chłodziarko-zamrażarki, z ograniczonym zakresem przechowywania. Duńska firma Vestfrost znalazła jednak odpowiedź na potrzeby konsumentów oczekujących większych pojemności, proponując jedyne na rynku rozwiązanie łączące chłodziarkę i zamrażarkę. Zamontowane obok siebie, perfekcyjnie dopasowane pod względem wymiarów, tworzą zestaw urządzeń do zabudowy w typie french door o pojemności aż 500 litrów. Czas na kuchenną rewolucję Vestfrost!

Zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost
Zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost
Marka Vestfrost

Pojemność to podstawa

W urządzeniach chłodniczych do zabudowy bardzo często zderzamy się z problemem mniejszej pojemności urządzeń. Jak jest w przypadku tych marki Vestfrost? Chłodziarka Vestfrost do zabudowy to aż 295 l pojemności netto, a zamrażarki 197, co łącznie daje nam niemal 500 litrów. Wymiary 177 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54,5 cm głębokości dowodzą, że przestrzeń do przechowywania żywności dla kilkuosobowej rodziny nie musi zajmować dużo miejsca w kuchni.

We wnętrzu producent postawił na ergonomię i wygodę. Do dyspozycji użytkowników są liczne półki i pojemne szuflady. W chłodziarce znajdziemy półki na drzwiach, szufladę z regulacja wilgotności czy szufladę na warzywa w rozmiarze XXL. Wygodnym rozwiązaniem jest specjalna półka na wino, która ulokowana została tak, by butelki nie zajmowały cennej przestrzeni, ale jednocześnie były odpowiednio zabezpieczone. Sterowanie urządzeniami odbywa się poprzez panel Touch Control, a ich praca jest niezwykle cicha. Zamrażarka, obok systemu pojemnych półek, zaskakuje wygodną szufladą oraz wydajną kostkarką Twisted Icematic, która jest w stanie wyprodukować prawie 400 kostek lodu na dobę. Koniec z uciążliwymi woreczkami czy niewygodnymi plastikowymi pojemnikami. Teraz wystarczy tylko wlać wodę. Warto dodać, że kostkarka jest ulokowana w górnej części urządzenia by ułatwić korzystanie z niej.

Technologie najwyższej klasy

W trosce o utrzymanie jakości i świeżości produktów w chłodziarce Vestfrost zastosowano technologię No Frost. Jest to system obiegu powietrza, w którym ciepłe powietrze jest od razu usuwane ze środka, a w zamian nadmuchiwane chłodne, regularnie osuszające wnętrze urządzenia. W efekcie na ścianach urządzeń nie osadza się szron oraz lód. Artykuły spożywcze są chłodzone równomiernie, nie wysychają, zachowują odpowiedni poziom chrupkości i świeżości.

Chłodziarka została wyposażona również w opcję Air Duct - dodatkową wentylację, która zapewnia równomierny rozkład temperatury wewnątrz komory minimalizując powstawanie szronu. Wentylator turbo zapewnia z kolei wymuszoną cyrkulację powietrza, dbając o jego odpowiedni rozkład w komorze chłodziarki. W szufladzie na warzywa i owoce znajduje się natomiast filtr MaxiFresh, który naturalnie pochłania etylen uwalniany w procesie ich dojrzewania, co pomaga wydłużyć ich świeżość.

Filtr MaxiFresh
Filtr MaxiFresh
Marka Vestfrost

Konstrukcja i energooszczędność

Wybierając AGD do zabudowy należy pamiętać, że nadają się do niej tylko urządzenia, zaprojektowane dokładnie w tym celu. Kluczowe znaczenie w tym przypadku ma odpowiednia wentylacja. Drzwi są przystosowane do montażu frontu kuchennego, tak by można było je otwierać jak każdą inną szafkę. Pod żadnym pozorem nie wolno zabudowywać wolnostojącej lodówki czy zamrażarki, ponieważ możemy ja poważnie uszkodzić.

Jednym z kluczowych kryteriów podczas wyboru urządzeń AGD jest ich energooszczędność. W przypadku rozwiązań chłodniczych jest to szczególnie istotne – w końcu jako jedyne w domu pozostają włączone przez całą dobę. Produkty Vestfrost mają klasę energetyczną E. Dodatkowo zastosowano w nich oświetlenie LED, które jest z jednej strony energooszczędne, a z drugiej emituje mniej światła do wnętrza urządzenia niż tradycyjna żarówka.

We wszystkich produktach zastosowano zawiasy nożycowe, wspólne dla płyty meblowej i drzwi lodówki. Front meblowy jest montowany i przykręcany do drzwi urządzenia. Dzięki połączeniu obu elementów zabudowa nie będzie się przesuwać podczas otwierania drzwi lodówki. Poza tym nie ma żadnej wolnej przestrzeni między drzwiami lodówki a frontem meblowym, co sprawia, że wykończenie jest bardziej eleganckie. Producent zadbał również o to, by drzwi otwierały się szeroko, ułatwiając dostęp do produktów.

Konstrukcja i energooszczędność
Konstrukcja i energooszczędność
Marka Vestfrost

Więcej na temat urządzeń marki Vestfrost można znaleźć na stronie www.vestfrosthome.eu 

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak wygląda połączenie estetyki i technologii w kuchni? Poznaj zestaw french door do zabudowy marki Vestfrost