Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak zaoszczędzić 48 000 zł na starcie budowy domu? - bezpłatny webinar

artykuł zewnętrzny

Na co zwrócić uwagę projektując nowoczesny, energooszczędny dom, w którym chcemy zastosować odnawialne źródła energii? Ile realnie można zaoszczędzić decydując się na inwestycję w fotowoltaikę i pompę ciepła już na wczesnym etapie budowy? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z Columbus podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 5 października o godz. 18.00.

Jak zaoszczędzić 48 000 zł na starcie budowy domu? - bezpłatny webinar
Jak zaoszczędzić 48 000 zł na starcie budowy domu? - bezpłatny webinar
Columbus Energy

Budowa domu to jedna z ważniejszych decyzji w życiu wielu osób. Wybór odpowiedniej lokalizacji, sposobu finansowania czy projektu architektonicznego, to tylko kilka kwestii z którymi muszą się zmierzyć inwestorzy. Jedną z takich decyzji jest także dobór instalacji, które zapewnią komfort mieszkańcom, ale i realne oszczędności na rachunkach za prąd czy ogrzewanie.

Podczas webinaru pt. “Jak zaoszczędzić 48 000 zł na starcie budowy domu i zyskać kolejne 5 000 zł rocznie na rachunkach?” eksperci Columbus opowiedzą, jak stworzyć nowoczesny i oszczędny dom, a także na jakim etapie budowy najlepiej zdecydować się na inwestycję w odnawialne źródła energii. Na konkretnych wyliczeniach pokażą ile można zaoszczędzić dzięki inwestycji w fotowoltaikę i pompę ciepła już na wczesnym etapie budowy.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się także:

●     Dlaczego ważny jest audyt energetyczny i na jakim etapie go przeprowadzić?

●     Kiedy jest najlepszy moment na inwestycję w fotowoltaikę?

●     Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy instalacji OZE?

Webinar poprowadzą: Joanna Gil, Brand Manager oraz Michał Stańdo, Kierownik Realizacji w Columbus. Joanna Gil o branży OZE wie wszystko. Od kilku lat obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług. Michał Stańdo na co dzień koordynuje zespołem realizacji, którego zadaniem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla domów w całej Polsce. Techniczne aspekty budowy wydajnej, dopasowanej do potrzeb budynku instalacji OZE nie mają przed nim tajemnic.

Dla kogo jest webinar?

Webinar skierowany jest przede wszystkim dla osób, które są w trakcie lub planują budowę domu oraz są zainteresowane oszczędnymi, ekologicznymi rozwiązaniami dla swojego gospodarstwa.

Jak wziąć udział w webinarze?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie:  https://columbusenergy.pl/blog/webinar-jak-zaoszczedzic-48-000-zl-na-starcie-budowy-domu.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak zaoszczędzić 48 000 zł na starcie budowy domu? - bezpłatny webinar