Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jakie są zalety stosowania myjek wysokociśnieniowych zasilanych bateryjnie?

artykuł zewnętrzny

Myjki wysokociśnieniowe zdobywają coraz większą popularność ze względu na swoją wszechstronność i wygodę stosowania. Czy warto kupić takie urządzenie zasilane bateryjnie? Sprawdźmy!

Jakie są zalety stosowania myjek wysokociśnieniowych zasilanych bateryjnie?
Jakie są zalety stosowania myjek wysokociśnieniowych zasilanych bateryjnie?
Mediaexpert

Myjka wysokociśnieniowa - co można nią wyczyścić?

Myjka ciśnieniowa profesjonalna jest bardzo wydajnym i niezawodnym pomocnikiem w utrzymaniu porządku zarówno wokół domu, jak i na terenie zakładu pracy, np. warsztatu czy fabryki. Silny strumień wody pod wysokim ciśnieniem jest w stanie umyć nawet zaschnięty brud. Z pomocą myjki wysokociśnieniowej z pewnością oczyścimy samochód lub inną maszynę, kostkę brukową, elewację, meble ogrodowe, narzędzia czy jakiekolwiek inne obiekty. Zakres jej zastosowania jest naprawdę imponujący. Świetnie sprawdza się w rękach osoby po prostu sprzątającej dom, ogród czy działkę, jak też pracownika profesjonalnie zajmującego się porządkami. W zależności od modelu, jest stosunkowo lekka i cechuje się kompaktowymi kształtami oraz wymiarami, dzięki czemu obsługa jest wygodna i prosta. Można ją stosować zarówno na zewnątrz, jak również w pomieszczeniach. Nic więc dziwnego, że myjki ciśnieniowe zyskują coraz większą popularność.

Jakie są różnice między myjkami wysokociśnieniowymi zasilanymi bateryjnie, a tymi z zasilaniem sieciowym?

Zasada działania obu rodzajów myjek jest dokładnie taka sama. Wytwarzają one strumień wody pod dużym ciśnieniem, który wydostaje się przez dyszę spryskującą. Jeśli chodzi o wydajność mycia, wygląda ona identycznie niezależnie od zasilnia; różnicuje ją jedynie moc konkretnych modeli. Jedyna, za to fundamentalna różnica sprowadza się oczywiście do rodzaju zasilania. Myjka ciśnieniowa profesjonalna z napędem akumulatorowym korzysta oczywiście z energii elektrycznej zmagazynowanej w baterii, podczas używania nie musimy więc podpinać jej do gniazdka, inaczej, niż w przypadku urządzenia zasilanego sieciowo. Wystarczy mieć naładowany akumulator, podpiąć go do myjki, i można zabierać się za robienie porządków.

Oczywiście, im wyższej jakości sprzęt, tym więcej energii może zmagazynować bateria, dzięki czemu dłużej działa bez konieczności ponownego naładowania. Dostępne są też modele myjek wysokociśnieniowych z wymiennymi akumulatorami.

Myjki wysokociśnieniowe zasilane bateryjnie - jakie główne zalety?

Największym plusem tego typu urządzeń jest ich zwiększona mobilność. Ze względu na rodzaj zasilania, nie ogranicza nas długość kabla, toteż myjkę możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, dzięki czemu wyczyścimy każdy, najdalszy nawet zakątek ogrodu, działki, warsztatu czy jakiegokolwiek pomieszczenia. Nie musimy mieć też dostępu do źródła energii elektrycznej, więc możemy zastosować myjkę na przykład na działce bez prądu, na kempingu czy podczas prac terenowych.

Zasilanie bateryjne gwarantuje także zdecydowanie większą wygodę obsługi. Nie musimy uważać na kabel, nie krępuje on naszych ruchów, nie ryzykujemy, że potkniemy się o niego, nie denerwujemy się, gdy przewód zaplącze się wokół jakiegoś przedmiotu, gdzieś utnie, albo wtyczka wypadnie z gniazdka przy mocniejszym szarpnięciu. Z tego powodu o wiele łatwiej jest umyć duże obiekty, takie jak samochód czy maszyna przemysłowa. Dlatego właśnie myjki z zasilaniem bateryjnym stanowią idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i genialnie sprawdzają się chociażby w warsztacie. Pozwalają również na oszczędność czasu. Nie musimy rozwijać ani zwijać kabla, co znacząco przyspiesza pracę, zwłaszcza, jeśli mamy znaczy teren lub dużo obiektów do umycia.

Mówiąc krótko, myjka ciśnieniowa profesjonalna z zasilaniem bateryjnym to bardzo wygodny w obsłudze sprzęt, czyniący pracę sprawną i wygodną.

    Więcej o:

Skomentuj:

Jakie są zalety stosowania myjek wysokociśnieniowych zasilanych bateryjnie?