Konkurs WALLDESIGN: Pokaż Twoją ścianę inspiracji

sponsorowany

Zobacz, zdjęcia wyróżnione w kwietniu i weź udział w edycji kwietniowej! W konkursie fotograficznym WALLDESIGN SWISS KRONO każdy miłośnik świeżych wnętrz ma okazję pokazać swoje inspiracje. Wystarczy tylko jedno zdjęcie, aby wygrać w konkursie. Przekonali się już o tym uczestnicy edycji marcowej.

Zwycięzcy edycji kwietniowej
Zwycięzcy edycji kwietniowej
WALLDESIGN

Z ponad setki zgłoszeń nadesłanych od początku kwietnia wybrani zostali 3 zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody: karty prezentowe WestwingNow o wartości 500 zł, aparaty INSTAX Mini 9 z zestawem wkładów lub kamery SAMSUNG Gear 360. Zobacz nagrodzone zdjęcia i weź udział w edycji kwietniowej konkursu.

Dziel się inspiracjami i wygrywaj aż do sierpnia!

Konkurs „Pokaż Twoją ścianę inspiracji!” ruszył 1 marca i potrwa do 31 sierpnia. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://walldesign-konkurs.pl/ i dołączyć zdjęcie inspirowane dekoracjami ściennymi WALLDESIGN wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru. Co miesiąc – od marca do lipca – nagrodzone zostaną 3 najciekawsze fotografie. Zwycięzcy otrzymają karty prezentowe WestwingNow o wartości 500 zł, aparaty INSTAX Mini 9 z zestawem wkładów lub kamery SAMSUNG Gear 360.

W sierpniu wybrane zostanie tylko jedno zdjęcie, którego twórca otrzyma 20 m dowolnego wzoru paneli WALLDESIGN o wartości niemal 2 000 złotych. To będzie początek wspaniałej metamorfozy!

Co miesiąc ogłoszeni zostaną nowi zwycięzcy – śledź wyniki na:

www.facebook.com/WalldesignSwissKrono/

https://www.walldesign-konkurs.pl/

https://walldesign.swisskrono.pl/

Skomentuj:

Konkurs WALLDESIGN: Pokaż Twoją ścianę inspiracji