Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Korki do wina ze szkła Murano

artykuł zewnętrzny

Mamy dobrą informację dla koneserów wina! Teraz degustację ulubionego trunku uprzyjemni nam marka Skarby Murano, która jako jedyna w Polsce stworzyła wyjątkową kolekcję praktycznych i pięknie dekoracyjnych korków do wina. Dzięki nim możemy zachować walory smakowe naszego ulubionego napoju i cieszyć oko pięknymi szklanymi kamieniami za każdym razem, gdy zdecydujemy się na chwilę wytchnienia z kieliszkiem wina. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem, w którym przybliżamy tę niepowtarzalną kolekcję.

Korki do wina ze szkła Murano
Korki do wina ze szkła Murano
Skarbymurano

Niezwykła historia szkła Skarbów Murano

Czy wiesz, że historia szkła Skarbów Murano sięga już XIII wieku? W roku 1291 władze Republiki Weneckiej w obawie przed pożarami, zadecydowały, że przeniosą wszystkie zakłady szklarskie na niewielką, urokliwą wyspę o nazwie Murano.

Dzisiaj, to miasteczko w mieście, które specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu szklanych dzieł sztuki. Ich wyjątkowość – zarówno w przypadku biżuterii jak i akcesoriów – polega na tym, że absolutnie każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Nic nie zdarza się w Murano dwa razy! To czyni wszystkie produkty z portfolio marki absolutnie wyjątkowymi.

Korek do wina od Skarby Murano

Eleganckie, oryginalne, wysublimowane - tak określają korki do wina Skarbów Murano jego użytkownicy, ceniący nie tylko praktyczność przedmiotu, ale również walory estetyczne.

Obecne na rynku korki do wina, najczęściej sprowadzają się do czysto praktycznych funkcji. Tymczasem czas z kieliszkiem ma być momentem relaksu, pełnym pozytywnych bodźców, które pozwalają nam cieszyć się tą piękną chwilą.

Nie od dziś wiadomo, że forma ma znaczenie. To podejście – celebrujące estetykę i dystynkcję – jest bliskie marce Skarby Murano. Z tego właśnie względu, do jej portfolio – obok biżuterii - włączono m.in. perłę wśród pereł – ręcznie wyrabiane korki do wina.

Taki gadżet będzie nie tylko doskonale prezentować się na stole, w czasie naszej degustacji, ale stanowi również doskonały pomysł na prezent dla innego konesera wina np. na ślub wraz z ulubioną butelką wina. To również dobry pomysł na prezent na mniejsze okazje typu urodziny, rocznica ślubu czy parapetówka.

Korek do wina od Skarby Murano
Korek do wina od Skarby Murano
Skarbymurano

Co sprawia, że korki do wina Murano są wyjątkowe?

Wyjątkowości dodaje również fakt, że taki korek do wina w Polsce znajdziemy wyłącznie w Skarbach Murano. Każdy egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny, ponieważ wytwarzany jest ręcznie przez mistrza szklarstwa, którego dzieła wzbudzają uzasadniony podziw.

Paleta barw i wzorów zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Wśród barw szkła znajdziemy m.in. połączenie delikatnego błękitu i turkusu, przypominającego kolorem Morze Adriatyckie na którym leży wyspa Murano, poprzez ognistą i energetyczną pomarańczową nutę zmieszaną z elegancką czernią, na zielonych odcieniach, przypominających najbardziej soczystą Puszczę Amazońską, kończąc.

Korki Murano, poza szkłem, zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Znajdziemy je w wykończeniu matowym jak i błyszczącym. Na każdym z nich wybity został dodatkowo znak potwierdzający jego oryginalne pochodzenie.

Już dziś odwiedź stronę sklepu Skarby Murano i znajdź wyjątkowy egzemplarz dla siebie!

Gwarantujemy, że się zakochasz!

    Więcej o:

Skomentuj:

Korki do wina ze szkła Murano