Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Możesz przetestować kuchnię przed jej zakupem. Sprawdź jak!

artykuł sponsorowany

Masz za sobą nietrafione decyzje podczas urządzania kuchni? Zła wysokość szafek, za mała powierzchnia blatu roboczego, zlew za blisko lodówki? Tym razem nie musi tak być. Zanim zdecydujesz się na nową kuchnię możesz sprawdzić, czy na pewno będzie ona odpowiadać Twoim oczekiwaniom i sprawdzi się w mieszkaniu. Skorzystaj z "Jazdy Próbnej Kuchni"!

Jazda próbna kuchni
Jazda Próbna Kuchni
Fot. Blum

"Jazda Próbna Kuchni" - co to jest ? 

To bardzo ciekawa usługa firmy Blum skierowana do wszystkich tych którzy noszą się z pomysłem urządzenia nowej kuchni. Wystarczy zgłosić się na "Jazdę Próbną Kuchni", by dzięki pomocy fachowych doradców upewnić się co do słuszności swoich wyborów lub by uniknąć wpadek projektowych. Usługa jest darmowa i można z niej korzystać wielokrotnie. 

Nie zwlekaj -  umów się z Doradcą "Jazdy Próbnej Kuchni" w salonie lub online i wspólnie ustawcie kuchnię na „żywo”. Sam będziesz mógł się przekonać, czy Twoje pomysły na kuchenne rozwiązania się sprawdzają i czy projekt odpowiada Twoim faktycznym potrzebom, czy może jednak warto w nim coś zmienić lub udoskonalić.  Na podstawie krótkiego wywiadu, z przestawnych modułów zostanie przygotowanych kilka możliwych układów, które będą dopasowane ergonomicznie do Twojej kuchennej zabudowy.

Jazda próbna kuchni
Jazda Próbna Kuchni
Fot. Blum

Moduły umieszczone są na kółkach, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł wraz z doradcą tak je przemieszczać, by stworzyć perfekcyjny układ kuchni. Sprawdzisz, czy wielkość blatu jest wystarczająca oraz potwierdzisz, gdzie powinny znajdować się przyłącza. Zobaczysz także, czy w szafkach jest odpowiednia ilość miejsca na przechowywanie kuchennych akcesoriów.

Dobór Organizacji Wewnętrznej
Dobór Organizacji Wewnętrznej
Fot. Blum

Jeśli zależy Ci na zaplanowaniu dobrej organizacji szuflad możesz skorzystać z usługi Dobór Organizacji Wewnętrznej. Doradca"JPK" zaproponuje Ci wkłady i organizery do szuflad, które pozwolą  podzielić przestrzenie, zaprowadzą porządek i ułatwią przechowywanie

Na spotkanie możesz przyjść z architektem lub stolarzem. Jeśli sam chcesz zaplanować nową kuchnię to w stworzeniu projektu pomoże Ci Doradca "JPK", tak byś uniknął najczęstszych błędów w organizacji tej ważnej domowej przestrzeni. Po spotkaniu dostaniesz mailem gotowy plan do realizacji. 

Jazda próbna kuchni
Jazda Próbna Kuchni
Fot. Blum

Od "Jazdy Próbnej Kuchni" dzieli Cię tylko chwila

Na spotkanie umówisz się w szybki sposób na stronie www.jazdaprobnakuchni.pl - wystarczy kliknąć przycisk „Umów spotkanie” i natychmiast wspólnie z Doradcą "JPK"  wyruszycie w pasjonująca jazdę próbną ku nowej doskonałej kuchni.

Pierwszy krok - Wybierz miejsce spotkania

Spośród, aż 11 miast możesz wybrać salon, w których chciałabyś obejrzeć swoją kuchnię na "żywo". Masz do wyboru: 

 • Białystok - Salon Wiór
 • Gdynia - Salon Horst
 • Kalwaria Zebrzydowska - Salon Merkury
 • Koszalin- Salon Kosmaz
 • Lublin - Salon Meblolux
 • Poznań - Jasin - Salon Blum Polska
 • Tarnów - Salon Mebloart
 • Toruń - Salon Abler
 • Warszawa - Salon Heban
 • Wrocław - Salon Meblostyl
 • Łódź - Salon Drewno
Na spotkanie z naszymi doradcami zapraszamy do wybranych punktów w całej Polsce
Na spotkanie z naszymi doradcami zapraszamy do wybranych punktów w całej Polsce
Fot. Blum

Drugi krok  - Wybierz formę spotkania

Poza klasyczna formą spotkania w salonie możesz również wybrać wideokonferencję w dogodnym dla Ciebie terminie. Na każdy rodzaj spotkania warto się nieco inaczej przygotować. Jeśli wybierzesz spotkanie "na żywo" to warto: 

 • zwymiarować kuchnię, 
 • na projekcie nanieść miejsca przyłączy,
 • na rzucie określić wysokości okien i parapetów,
 • wypisać rodzaje oraz wymiary sprzętów AGD jakie chciałbyś mieć w przyszłej kuchni.

Podczas spotkania, razem z Doradcą "JPK", będziecie ustalać szczegóły projektu kuchni oraz preferencje użytkowników. Na tej podstawie zostanie przygotowany plan Twojej nowej kuchni, a następnie nastąpi prezentacja projektu na modelach gotowych szafek. W ten sposób zobaczysz, jak będzie wyglądać i działać Twoja kuchnia. Będziesz mógł sprawdzić funkcjonalność szafek i blatów. 

Podczas spotkania Doradca "JPK" zaproponuje Ci rozwiązania i produkty Blum, które ułatwią Twoje codzienne życie i funkcjonowanie w kuchni. Na koniec otrzymasz materiały podsumowujące proces planowania:

 • rzut kuchni,
 • zdjęcia z opisem poszczególnych szuflad,
 • podsumowanie techniczne z wybranymi produktami Blum,
 • broszury dotyczące ergonomii i  organizacji wewnętrznej kuchni.

Spotkanie trwa ok. 2 godziny

Konsultacja on line
Konsultacja on line
Fot. Blum

Jeśli wolisz zdalnie połączyć się z Doradcą "JPK" to wystarczy, że wybierzesz opcję "spotkanie online" ,a Doradca "JPK" oddzwoni do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych i umówi się na spotkanie konsultacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie. Podczas rozmowy zapyta Cię o Twoje potrzeby związane z użytkowaniem kuchni oraz poprosi o przesłanie drogą mailowa: 

 • wymiarów pomieszczenia,
 • umiejscowienia przyłączy,
 • wysokości okien, parapetów,
 • rodzaju i wymiarów sprzętów AGD.

Przed spotkaniem konsultacyjnym otrzymasz wstępnie opracowany plan kuchni – jej rzut oraz zdjęcia ułożonych szafek wraz z opisem, co i gdzie warto przechowywać.

Plan przyda się podczas samej konsultacji na której zostanie omówione rozmieszczenie i funkcjonalność poszczególnych szafek oraz szuflad. Doradca "JPK" zaproponuje również rozwiązania Blum dopasowane do Twoich potrzeb. Na koniec otrzymasz w formie elektronicznej wszelkie materiały podsumowujące, pomagające zaplanowanie i wykonanie Twojej kuchni marzeń.

Spotkanie trwa ok. 1 godziny

Jazdy Próbnej Kuchni
Fot.Blum

Zapraszamy na Jazdę próbną kuchni!
 

  Więcej o:

Skomentuj:

Możesz przetestować kuchnię przed jej zakupem. Sprawdź jak!