Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne - zobacz wybór projektantów!

artykuł zewnętrzny

Drzwi rzadko pozostają niezauważone w profesjonalnym projekcie architektonicznym. W rzeczywistości dla projektantów są one kluczowymi elementami dekoracji wnętrz. Głównie harmonizują one z resztą projektu, gwarantując spójność z otoczeniem. Poznaj najmodniejsze i najchętniej wybierane modele drzwi wewnętrznych.

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne — zobacz wybór projektantów!
Najmodniejsze drzwi wewnętrzne — zobacz wybór projektantów!
Dre

Nowoczesne drzwi, czyli jakie?

Wolisz styl minimalistyczny, loftowy, a może zdecydujesz się na tradycyjny wystrój? Niezależnie od Twoich upodobań, wnętrze powinno prezentować pewną klasę. Możesz to osiągnąć dzięki zachowaniu harmonii pomiędzy drzwiami a pozostałymi elementami aranżacji, zawsze połączonej z najwyższą jakością wykonania i użytych materiałów. Dlatego też nowoczesne drzwi to przede wszystkim jakość premium. Mają nie tylko pięknie wyglądać i współgrać z otoczeniem, ale także muszą być praktyczne i wytrzymałe.

Większość projektantów w swoich aranżacjach decyduje się na produkty trwałe i funkcjonalne. Oczywiście nie można zapominać o kwestiach bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy jest to prywatny dom, mieszkanie czy obiekt hotelowy, konieczne jest zapewnienie funkcjonalnego otwierania drzwi. Dużym zainteresowaniem, a nawet prawdziwym hitem, stały się nowoczesne drzwi bezprzylgowe. Na uwagę zasługuje ujednolicenie ich powierzchni z ościeżnicą oraz brak wystających elementów zawiasów i zamka. Wszystko dla poszanowania dobrego stylu architektonicznego i większego bezpieczeństwa.

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne – wybór projektantów

Wymogi nowoczesnych drzwi wewnętrznych spełniają produkty firmy DRE z linii Supreme, która powstała we współpracy ze znanym i cenionym architektem Krzysztofem Miruciem. Odznaczają się one dużą starannością wykonania oraz dbałością o detale. Nic dziwnego, że stały się obiektem pożądania właścicieli mieszkań i domów oraz są chętnie wybierane przez projektantów. Wystarczy spojrzeć na to, co mają do zaoferowania.

Kolekcja Hampton – uniwersalność w czystej postaci

Za co kochany jest styl Hampton? Za wakacyjny luz, spokój i nadmorski klimat. Dzięki tej kolekcji taką właśnie atmosferę można wprowadzić do każdego wnętrza: od dużych rezydencji przez mniejsze domy po małe mieszkania. Kolekcję drzwi wewnętrznych Hampton cechuje ponadczasowa ramowa konstrukcja ze szlachetnymi frezowaniami o uniwersalnym designie. Pasują zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego stylu.

Podczas aranżacji mieszkania, zwróć uwagę na oświetlenie. Odpowiednio zlokalizowane może dodatkowo wydobyć piękne frezowania w drzwiach i spotęgować efekt trójwymiarowości tych skrzydeł.

Rada Krzysztofa Mirucia

Kolekcja City – miejska energia i dynamizm

O tej kolekcji drzwi wewnętrznych można powiedzieć jedno – jest bardzo nowoczesna. Znajdują się w niej proste, płytowe skrzydła, które ozdabiają linearne dekory w opcji horyzontalnej lub wertykalnej. Co ważne, ich wygląd można dopasować do własnych preferencji. Dlatego miłośnicy czerni będą zadowoleni z wersji z eleganckim ciemnym szkłem. Piękne intarsje występują w złocie, stali, miedzi, bieli i czerni.

Jeśli chcesz ujednolicić wnętrze, dopasuj intarsje w skrzydłach do innych elementów wystroju wnętrza. Na przykład złote wykończenie będzie spójnie wyglądało z lampami, dekoracjami czy uchwytami mebli w tym samym kolorze.

Rada Krzysztofa Mirucia

Kolekcja Soho – loftowe inspiracje

Moda na loftowe, industrialne wnętrza nie przemija. To dlatego, że wbrew pozorom ten styl jest bardzo uniwersalny i można go z powodzeniem dostosować do własnego gustu. Nie musisz urządzać loftowego wnętrza od A do Z. Wystarczy przemycić jego elementy w różnych detalach, na przykład w wyglądzie drzwi. Skrzydła z kolekcji Soho to wersje płytowe z mleczną lub transparentną szybą oraz czarnymi geometrycznymi podziałami. Świetnie prezentują się również w minimalistycznych i eleganckich przestrzeniach. Występują w matowym wykończeniu, w kolorze: białym, jasnoszarym, ciemnej oliwki, ciemnoniebieskim i czarnym.

Czarne linie, które zdobią drzwi z kolekcji Soho, mogą być inspiracją do wykorzystania tego wzoru w innych elementach wyposażenia wnętrza. Pomyśl na przykład o czarnych, wąskich uchwytach do mebli lub lustrze w prostokątnej, ciemnej ramie.

Rada Krzysztofa Mirucia

Kolekcja Sol – grafika i geometria

To drzwi skierowane do miłośników geometrycznych wzorów i trójwymiarowych powierzchni. Na skrzydłach umieszczono graficzne frezowania, idealne do nowoczesnych wnętrz. Można wybierać spośród prostych, symetrycznych linii, nieregularnych wzorów, jak i obłych kształtów. Drzwi Sol malowane są wysokiej jakości białym lakierem akrylowym utwardzonym technologią promieniowania UV. Dzięki temu skrzydła z biegiem czasu nie zmienią swojego koloru.

Jeśli wybierasz drzwi z geometrycznym aranżacjami i chcesz wprowadzić też kształty w innych elementach wyposażenia wnętrza, pamiętaj o spójności. Na przykład model ze wzorem zaokrąglanych linii połącz z okrągłym lustrem i meblami o obłym kształcie.

 

Rada Krzysztofa Mirucia

Wiesz już, jakie drzwi chętnie wybierają projektanci. Teraz czas na podjęcie decyzji i zmiany, które wprowadzą do wnętrza powiew nowoczesności.

    Więcej o:

Skomentuj:

Najmodniejsze drzwi wewnętrzne - zobacz wybór projektantów!