Nowoczesne grille węglowe – dlaczego warto na nie postawić?

sponsorowany

Każdego roku producenci grilli zaskakują nas ciekawymi rozwiązaniami zwiększającymi nie tylko precyzję grillowania, ale również zapewniającymi wysoki poziom wygody. Także w nowoczesnych grillach węglowych możemy liczyć na szereg innowacji, które sprawią, że będziemy przyjemnie wspominać każdego grilla.

Nowoczesne grille węglowe takie jak Master Touch GBS Premium E-5770
Nowoczesne grille węglowe takie jak Master Touch GBS Premium E-5770
Weber

Grille węglowe – najnowsze rozwiązania

Dla wielu z nas przygotowywanie potraw na grillu węglowym kojarzy się z licznymi trudnościami. Zwykłe grille węglowe sprzedawane w supermarketach wymagają nie lada umiejętności i cierpliwości, by przygotować na nich dobrze dopieczone steki, kiełbaski czy szaszłyki. Na szczęście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom amatorów grillowania, producenci stale rozwijają ten sprzęt, wyposażając go w coraz ciekawsze rozwiązania.

Wśród takich rozwiązań warto wymienić możliwość kontrolowania temperatury czy też dopasowanie rusztu do różnych rodzajów przygotowywanych produktów. W nowoczesnych grillach węglowych producenci zadbali także o ergonomię, stosując ergonomiczne uchwyty i dopracowując pracę pokrywy grilla. Dzięki temu nie musimy się już obawiać o to, że korzystanie z grilla węglowego będzie niewygodne. Minimalizujemy także ryzyko oparzenia się w toku przygotowania grillowanych potraw.

Które grille węglowe warto kupić?

Na rynku dostępna jest cała gama grilli węglowych. Jak znaleźć wśród nich ten, który będzie spełniał nasze oczekiwania? Jeśli chodzi o nowoczesne grille węglowe, warto zwrócić uwagę na ofertę Webera. Ten amerykański producent grilli zdobył dużą popularność na całym świecie, stosując w swoich sprzętach liczne nowinki technologiczne będące przedmiotem wieloletnich badań. Doskonałym tego przykładem jest grill Master-Touch GBS Premium E-5770. Pokazuje on nowe oblicze grilli węglowych. Jest to bowiem sprzęt 3 w 1, który umożliwia nie tylko klasyczne grillowanie, ale również pieczenie oraz wędzenie potraw. Jego centralnym punktem jest innowacyjny system grillowania BBQ System (GBS) obejmujący ruszt z wymiennym środkiem. Pozwala on na przygotowanie bez większego wysiłku potraw różnego typu, także tych, które nie są kojarzone z klasycznym grillem. Wystarczy tylko, że dobierzemy odpowiedni wkład, a przygotujemy na naszym grillu nie tylko smakowity stek, lecz również pizzę, ciasto, gofry, chińszczyznę, a nawet tosty. Możliwości systemu GBS są nieograniczone. Za pomocą grilla Master-Touch GBS stworzymy zatem wielodaniowe menu, które pozwoli na spędzenie wspólnego czasu na świeżym powietrzu przez wiele godzin. Ten grill to zatem prawdziwy must-have dla osób, które często organizują spotkania rodzinne lub w gronie innych bliskich osób.

Master Touch GBS Premium E-5770
Master Touch GBS Premium E-5770
Weber

To jednak nie wszystko, co oferuje grill Master-Touch GBS Premium. Producent wyposażył go bowiem w pokrywę na zawiasach oraz w pierścień węglowy, który zmniejsza zużycie paliwa. Wysoką wytrzymałość grilla Master-Touch GBS Premium na wszelkiego rodzaju uszkodzenia powstałe w trakcie jego użytkowania zapewniają najlepszej jakości materiały, z których został on wyprodukowany. Ruszt na węgiel z grubej stali, uchylny ruszt GBS System ze stali nierdzewnej czy też misa i pokrywa z emalii porcelanowej – to wszystko sprawia, że ten grill od Webera jest doskonałą inwestycją na wiele lat.

Nowoczesne grille węglowe to sprzęt, dzięki któremu z łatwością stworzymy na ruszcie potrawy, które zachwycą wszystkich naszych gości doskonałym smakiem oraz aromatem. Stawiając na sprzęt do grillowania od sprawdzonych producentów, takich jak Weber, możemy liczyć na to, że oszczędzimy czas i zapewnimy sobie niezwykłą precyzję oraz wygodę grillowania, bez względu na to, jakie potrawy chcemy przyrządzić.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesne grille węglowe – dlaczego warto na nie postawić?