Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne meble ogrodowe dla każdego

sponsorowany

Wypoczynek na tarasie marzy się każdej osobie, kiedy tylko zaczynają się pojawiać pierwsze, ciepłe dni. Wiele osób odlicza już dni, kiedy będzie mogła urządzić garden party przy grillu. Realizację tych wizji ułatwią stylowe meble ogrodowe.

Nowoczesne meble ogrodowe dla każdego
Nowoczesne meble ogrodowe dla każdego
Ratanland

Jakie meble ogrodowe wybrać?

Ratanland jest sklepem, gdzie można otrzymać różne zestawy mebli ogrodowych. Podziału takich produktów można dokonać ze względu na ich ilość - komplety i meble dostępne solo. Najczęściej jednak takie wyposażenie dzieli się ze względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału.

Plastikowe meble ogrodowe

Najpopularniejsze meble ogrodowe, które doceniane są ze względu na niską cenę. W porównaniu do tego, co można było otrzymać wiele lat temu, nowoczesne meble plastikowe są solidne i mocne - chociaż nie są one w stanie dorównać produktom drewnianym lub aluminiowym. Wykorzystują je najczęściej te osoby, które boją się tego, że ich wyposażenie ogrodu stać się może łatwym łupem osób niepożądanych. Mowa tu w szczególności o miejscach, jakie na co dzień nie są pilnowane, np. działkach letniskowych. Te tanie meble ogrodowe mają tą zaletę, że można je także z łatwością wyczyścić.

Meble ogrodowe metalowe

Są to zestawy o solidnej konstrukcji. Podczas produkcji wzmacniane są w taki sposób, aby były one w stanie poradzić sobie z wilgocią. Malowanie proszkowe jest w stanie sprawić, że nie widać na nich żadnych śladów korozji. Jest to najlepsza powłoka antykorozyjna, która jest w stanie sprawić, że tego typu meble uważane są za bardzo trwałe. Wadą ich może stać się waga. W szczególności, jeżeli są to meble kute. Wyróżnia je jednak elegancka stylistyka i wysoka funkcjonalność, dzięki czemu cieszą się tak dużą popularnością.

Drewniane meble tarasowe

Drewniane meble tarasowe
Drewniane meble tarasowe
Ratanland

W sklepach dostępne są te komplety, jakie w całości lub w części wykonane są z drewna. W tym drugim przypadku są one wzmacniane przy pomocy elementów aluminiowych lub szkła. Ile kosztują meble ogrodowe wykonane z drewna egzotycznego? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale ich cena jest wysoka. Nieco tańsze są te meble balkonowe, jakie wykonane są z rodzimych gatunków drewna. Jednak finalny koszt nadal może pozostawać poza zasięgiem wielu osób.

Doceniane ze względu na swoją solidną konstrukcję. Dedykowane dla miłośników stylu tradycyjnego i nowoczesnego. Należy jednak pamiętać o ich regularnej konserwacji (na początku i na końcu każdego sezonu), aby mogły one poradzić sobie z kilkumiesięczną ekspozycją na zmienne warunki atmosferyczne.

Meble rattanowe

Meble rattanowe
Meble rattanowe
Ratanland

Można na nich bazować także w przypadku zimowych tarasów. Naturalny rattan nie wymaga intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy je od czasu do czasu przeczyścić wilgotną szmatką, aby móc utrzymać je w dobrej kondycji. Do wyboru są również wygodne meble ogrodowe wypoczynkowe, jakie wykonane są z technorattanu - nieco ulepszonej wersji rattanu. Technorattan sprawia, że cały zestaw będzie w stanie poradzić sobie z ekspozycją na intensywne promieniowanie UV, a także wilgoć.

Warto jednak pomyśleć o tym, aby na jesień i okres zimowy, schować je pod dach. Ewentualnie można pomyśleć o tym, aby przykryć je specjalnymi pokrowcami - jeżeli ktoś nie ma odpowiedniej ilości miejsca. Sprawi to, że z takich eleganckich kompletów wypoczynkowych będzie można korzystać przez kilka kolejnych sezonów.

Miejsce na tarasie

Uwzględniając zakup mebli na ogród, taras, balkon, należy wziąć pod uwagę ilość miejsca, jakie ma się do dyspozycji. Warto je nie tylko zmierzyć. Należy również uwzględnić to, aby pozostawić odpowiednią ilość miejsca na swobodną komunikację.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesne meble ogrodowe dla każdego