Nowoczesne wyposażenie łazienki - zwycięzcy konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2018"

mat. prasowe

Pod koniec marca zakończony został konkurs "Łazienka - Wybór Roku 2018". Wyłonione w nim produkty cechują drobiazgowość wykonania, innowacyjność i funkcjonalność połączona z niebanalnym wyglądem. Sprawdź wyniki konkursu i zaaranżuj swoją łazienkę modnie.

Nowoczesna łazienka z prysznicem

Modna łazienka urządzona w stylu nowoczesnym to pomieszczenie eleganckie, minimalistyczne i funkcjonalne. We wnętrzach tego typu odchodzi się od przepychu, licznych szafek i składowania przedmiotów - w tym akcesoriów do łazienki i kosmetyków - na zewnątrz. Dowartościowuje się jednolite komplety meblowe z innowacyjnymi rozwiązaniami, np. bez uchwytów, działające w technologii "push to open" - dzięki lekkiemu popchnięciu.

W nowoczesnej łazience zamiast wanny spotkamy prysznic. To rozwiązanie pozwalające zarówno na długie i relaksujące seanse, jak i szybkie prysznice odświeżające. Prysznic jest ekonomiczny - pozwala zaoszczędzić na rachunkach na wodę. Jego nieodłącznymi elementami są głowica natrysku oraz odpływ.

Zwycięski produkt w kategorii Panele i zestawy prysznicowe: głowice Piano Sound Round i Square od Nikles

W nowoczesnej łazience z prysznicem warto zastosować głowice natrysku Piano Sound Round lub Square od Nikles, które zwyciężyły w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2018". Najlepszym produktem w kategorii panele i zestawy prysznicowe okrzyknęło je grono przedstawicieli z redakcji magazynu "Łazienka". Ponadto modele te przypadły do gustu biorącym udział w głosowaniu internautom.

Dostępne tylko w Salonach Elements głowice natrysku Piano Sound Round i Square to połączenie innowacyjności, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Umożliwiają komfortowy prysznic w otoczeniu swojej ulubionej muzyki Marka Nikles zadbała bowiem o szereg dodatkowych opcji, z których może skorzystać użytkownik. Te nowoczesne akcesoria pozwalają m.in. na:

- słuchanie ulubionej muzyki podczas brania prysznica. Wszystko dzięki modułowi Bluetooth, który bezpośrednio łączy się z głośnikami wieży lub telefonu,
- prowadzenie rozmów przez telefon. Tę funkcję umożliwia zintegrowany mikrofon,
- korzystanie z energii wodnej zamiast zewnętrznego źródła zasilania. Głowica urzeczywistnia marzenia o prysznicu nowoczesnym, a przy tym szanującym zasady ekologii,
- zmniejszenie zużycia wody, co wynika z zastosowania ogranicznika przepływu. Dzięki temu drobnemu elementowi rachunki za wodę ulegną zmniejszeniu.

Głowice cechuje minimalistyczny styl wykonania. Zostały stworzone ze stali nierdzewnej, a co za tym idzie są trwałe i eleganckie - charakteryzują się przepięknym połyskiem. Bez trudu dopasuje się do nich właściwą armaturę oraz ceramikę. Pozostałe sprzęty do łazienki także można obejrzeć w Salonach Elements.

Produkt z wyróżnieniem w kategorii Instalacje łazienkowe: odpływy liniowe i ścienne VIGOUR Individual

Głowice natrysku to jednak nie wszystkie produkty z oferty Salonów Elements, które zasłużyły na uznanie. W konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2018" w kategorii "Instalacje łazienkowe" wyróżnienie zdobyły odpływy liniowe i ścienne VIGOUR Individual. To kolejne akcesoria do nowoczesnej łazienki z prysznicem.

Dzięki nim nie musisz dostosowywać się do tradycyjnych rozwiązań - to Ty jesteś panem i planistą łazienki.

Odpływy liniowe i ścienne dostępne są w szerokiej gamie wymiarów, kolorów i materiałów wykonania. W modnej łazience nowoczesnej można zastosować odpływ ze szklanym rusztem. Każdy model ma zapewnioną gwarancję trwałości i wodoszczelności, co sprawia, że to rozwiązanie na lata, a nie na jeden sezon.

Modele te dostępne tylko w Salonach Elements są minimalistyczne, tak jak głowice natrysku Piano Sound Round i Square. Charakteryzują się elegancką, gładką powierzchnią i geometrycznymi formami. Są funkcjonalne i olśniewające, co jest kwintesencją minimalizmu i nowoczesności. Wykończona nimi łazienka będzie sprawiać Ci radość z użytkowania każdego dnia, a Twoich gości wprawi w osłupienie.

    Więcej o: