Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w ofercie WIKĘD producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań

sponsorowany

Najnowsza kolekcja firmy WIKĘD to zmiana i rozwój jakiego w WIKĘD jeszcze nie było. Firma proponuje zupełnie nowy, ponadczasowy katalog dla Klientów, który staje się przewodnikiem po inspirującym świecie rozwiązań WIKĘD. Pokazuje on możliwości i pomysły jak wyjątkowo mogą wyglądać drzwi zewnętrzne do domu.

Nowośći w ofercie WIKĘD producenta drzwi zewnętrznych do domu i mieszkań
Nowośći w ofercie WIKĘD producenta drzwi zewnętrznych do domu i mieszkań
WIKĘD

Na miano najciekawszej propozycji zasługuje premierowa linia technologiczna zlicowanych i bezprzylgowych drzwi Alu Hybryd, które wyróżniają drzwi WIKĘD na rynku również pod względem termiki. Nowe wzory, okucia, kolory, ciekawe rozwiązania, warto przyjrzeć się dokładniej nowościom WIKĘD.

·       Drzwi Alu Hybrid to najnowsza propozycja bezprzylgowych oraz obustronnie zlicowanych drzwi WIKĘD. To połączenie sprawdzonych technologii aluminium na skrzydle i ościeżnicy oraz kompozytu z włókna szklanego ze strukturą karbonu, który stanowi rdzeń skrzydła. W standardzie w drzwiach Alu Hybrid zastosowano zasuwnicę z ośmioma punktami ryglowania oraz listwę zaczepową, zawiasy chowane z regulacją 3D, wkładki ABUS w klasie D wraz ze spersonalizowanym kluczem, szyld pierścieniowy oraz próg z systemem odprowadzania wody opadowej. To wszystko dało znakomity rezultat współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie Ud=0,54W/m2K dla całych drzwi.

WIKĘD AluHybrid
WIKĘD AluHybrid
WIKĘD

Dla osób zainteresowanych poznaniem najnowocześniejszej, wprowadzonej do produkcji  technologii, firma WIKĘD przygotowała materiał filmowy na swoim kanale You Tube. W premierowym odcinku serii „Design vs Technologia” specjaliści firmy WIKĘD Adam Kawelczyk i Piotr Płoskoń omawiają technologię ALU HYBRID – ciepłe, bezpieczne i piękne drzwi na lata.

·       Nowe wzory drzwi poszerzyły cieszącą się dużym zainteresowaniem Klientów kolekcję Future Inox o 4 nowoczesne, wpisujące się w aktualne trendy architektoniczne wzornictwo. Kolekcja Glass to kolejne 3 wzory, a wśród nich ten w którym szyba została umieszczona na całą wysokość skrzydła. Wzory 3D to dwie nowe, futurystyczne propozycje w których zastosowano warstwowe ułożenie blach w płaszczu skrzydła dając efekt głębi wzoru oraz skontrastowania kolorystyki.

Dzwi WIKĘD 2022
Dzwi WIKĘD 2022
WIKĘD

·       My Glass to propozycja dla Klientów którzy samodzielnie chcą skomponować swoje wzornictwo na szkle lub skorzystać z wzorów już zaproponowanych. Na uwagę zasługuje wzór z rysunkiem drewna na hartowanym szkle, zaprojektowany przez specjalistów WIKĘD.

·       Bianconero to edycja limitowana skierowana wyłącznie dla najlepszych Salonów Sprzedaży drzwi WIKĘD (adresy salonów Klienci mogą znaleźć na stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić”). Drzwi w tej kolekcji występują jako rozwiązanie jednoskrzydłowe lub drzwi z naświetlem bocznym, które jest idealnie zlicowane z powierzchnią skrzydła. To nowa linia wzornicza drzwi oparta na pięknych taflach szkła w kolorze białym lub czarnym. Baza w technologii Termo Prestige Lux, hartowane szkło, zamek elektromotoryczny, samozamykacz ukryty, podświetlenia LED w pochwycie oraz progu to gwarancja termiki, komfortu i bezpieczeństwa.

·       Inspirująca biżuteria do drzwi to nowe pochwyty oraz nowa klamka zastosowana w drzwiach Alu Hybrid. To przede wszystkim pochwyty SLIM POCKET, które zyskały nową zlicowaną technologię montażu, możliwość pokrycia ich szkłem oraz wyposażenie w przycisk, czytnik linii papilarnych lub podświetlenie LED. Na uwagę zasługują nowe pochwyty SLIM spacegdzie wypełnienie może stanowić czarny lacobel lub drewno egzotyczne z podświetlaną żywicą. Zapewne ciekawą propozycją okaże się również pochwyt Beta o długości 150 cm w kolorze złotym.

Pochwyty WIKĘD
Pochwyty WIKĘD
WIKĘD

·       Podświetlenie LED to nadanie niepowtarzalnego klimatu naszym drzwiom. Możliwość podświetlenia progu, pochwytów lub świetlnych intersji LED w naświetlu bocznym.

·       Rozwiązania SMART to również obszar nowości WIKĘD. Do stosowanego już wcześniej rozwiązania zdalnego otwierania drzwi dodano nowy sterownik i aplikację w której możemy dodatkowo sterować zamkiem elektromotorycznym oraz opcjonalnym podświetleniem LED.

·       Zmiany w ofercie kolorystycznej to wprowadzenie nowego koloru z rodziny Woodec jakim jest Dąb Toffee oraz Woodec Dąb Turner o usłojeniu poziomym.

WIKĘD nowe kolory 2022
WIKĘD nowe kolory 2022
WIKĘD

Po więcej szczegółów i inspiracji zapraszamy na stronę www.wiked.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości w ofercie WIKĘD producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań