Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odkryj swój ogród na nowo – spędzaj czas w miejscu, które uwielbiasz

artykuł zewnętrzny

Nikomu nie trzeba przedstawiać zalet posiadania przydomowego ogrodu. Z drugiej strony zmęczeni ciężką pracą, coraz szybszym trybem życia, codziennymi obowiązkami i przyzwyczajeni do relaksu na urlopowych i weekendowych wyjazdach zapominamy niekiedy, jak wiele do zaoferowania ma właśnie spokojna domowa przystań w postaci ogrodu. Dowiedz się, ile ról może odgrywać to miejsce, a także jak nowoczesne oświetlenie ogrodowe marki Philips zwiększa jego funkcjonalność.

Odkryj swój ogród na nowo – spędzaj czas w miejscu, które uwielbiasz
Odkryj swój ogród na nowo – spędzaj czas w miejscu, które uwielbiasz
Philips
Advertisement

Posiłki na świeżym powietrzu

Na wyposażeniu twojego ogrodu prawdopodobnie znajduje się już grill, bez którego trudno sobie wyobrazić niejeden weekend. Jednak przyjemne posiłki na świeżym powietrzu mogą być twoim udziałem znacznie częściej i stać się jeszcze bardziej nastrojowe. Biorąc to pod uwagę, dobrym pomysłem jest wyposażenie ogrodu w ogrodzone kamieniami palenisko z zawieszoną nad nim żeliwną kratką. Dzięki niemu zaprosisz swoich znajomych i rodzinę na tradycyjne, nastrojowe ognisko. Zadbaj również o wygodne meble ogrodowe w postaci stolika i krzeseł, aby na łonie natury konsumować też śniadania i kolacje. Umieszczając w swoim ogrodzie oświetlenie, na przykład w postaci stylowych kinkietów, możesz bez przeszkód delektować się pysznym jedzeniem w doborowym towarzystwie również po zmroku.

Impreza okolicznościowa w ogrodzie

Przyjęcia z takich okazji jak urodziny, komunie czy chrzciny coraz częściej urządzamy w wynajętych lokalach. To wygodne rozwiązanie ze względu między innymi na catering, ale pod względem przyjemnej atmosfery prawdopodobnie nigdy nie zastąpi przyjęć organizowanych w ogrodzie. Przygotowywanie takiej imprezy to sama przyjemność – możesz samodzielnie udekorować ogród, spacerować na świeżym powietrzu wśród zapachu wonnych kwiatów i zapewnić rozrywkę najmłodszym. Własny ogród jest też świetnym miejscem na nastrojową kolację we dwoje, na przykład z okazji zaręczyn. Za sprawą oświetlenia ogrodowego LED –klimatycznych, świecących ciepłem światłem lamp stojących – ten niezapomniany wieczór może trwać w nieskończoność, również po zmroku!

Work-life balance w ogrodzie

W ostatnich latach coraz więcej osób pracuje w systemie hybrydowym, a home office stał się codziennością. Jeszcze bardziej atrakcyjną perspektywą wydaje się praca zdalna w przepięknym i spokojnym ogrodzie. Świeże powietrze dotlenia mózg i pozwala szybciej wykonać obowiązki zawodowe. W zawodach kreatywnych dźwięki, zapachy i inne bodźce płynące z natury potrafią być naprawdę inspirujące. Do szczęścia wystarczy jeszcze tylko pyszna domowa kawa pobudzająca umysł, która pod względem smaku dystansuje napój z najdoskonalszego ekspresu. Jeśli posiadasz w ogrodzie altankę, nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie pokrzyżują twoich planów. W tak wspaniałym otoczeniu praca idzie znacznie szybciej, a po jej zakończeniu jesteś już w swoim przydomowym ogrodzie, w którym teraz czeka cię zasłużony relaks. Na tym właśnie polega work-life balance!

Przydomowy klub fitness

Ogród to doskonałe miejsce, aby zadbać o swoją kondycję fizyczną. Posiadając go, nie musisz tracić czasu na dojazdy na siłownię. Swoje ulubione sprzęty do ćwiczeń możesz wykorzystywać właśnie w ogrodzie – nie musisz czekać w kolejce ani martwić się o krępujący brak intymności. Na świeżym powietrzu istnieją idealne warunki do uprawiania jogi, ale z drugiej strony również crossfitu. Pomyśl o swoim ogrodzie jak o prywatnym klubie fitness, z którego dzięki efektywnemu oświetleniu LED możesz korzystać nawet po zmroku. Wieczorne ćwiczenia znakomicie wpływają na jakość snu.

Lampy ogrodowe Philips to rozwiązanie, dzięki któremu twój ogród staje się multifunkcjonalny, a także jeszcze bardziej stylowy za sprawą zróżnicowanego i dopracowanego designu lamp. Wszystkie produkty odznaczają się wygodnym i łatwym montażem. Wbudowane w oprawy źródła światła LED nadadzą okolicy przepiękny blask, a ich żywotność sięga 30 000 godzin. W dodatku są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wybierz kinkiety i lampy stojące, dzięki którym odkryjesz swój ogród, na nowo poznając jego walory – także po zachodzie słońca!


 

    Więcej o:

Skomentuj:

Odkryj swój ogród na nowo – spędzaj czas w miejscu, które uwielbiasz