Oferta specjalna na 90-lecie firmy Internorm!

sponsorowany

Tylko do 30.04.2021 r., wybierając ciepłe okna Internorm, otrzymasz okna trzyszybowe w cenie dwuszybowych. Dzięki tej jubileuszowej promocji oszczędzasz ok. 7% na każdym zamówionym oknie PCV, PCV-aluminiowym i drewniano-aluminiowym z wyjątkiem okien zespolonych, a także na drzwiach przesuwnych tarasowych i balkonowych! Świętuj z nami 90-te urodziny i ciesz się najwyższą izolacją termiczną swoich nowych okien.

Tylko do 30.04.2021 r., wybierając ciepłe okna Internorm, otrzymasz okna trzyszybowe w cenie dwuszybowych.
Tylko do 30.04.2021 r., wybierając ciepłe okna Internorm, otrzymasz okna trzyszybowe w cenie dwuszybowych.
Internom

Oszczędzasz 7% przy zakupie i dodatkowo na rachunkach za ogrzewanie!

Dzięki znakomitej izolacyjności termicznej Twoje oszczędności dopiero zaczynają się w momencie zakupu w promocyjnej cenie. Trzecia szyba w oknach pasywnych obniża przepuszczalność ciepła nawet dwukrotnie. Dwuszybowe przeszklenie termoizolacyjne osiąga poziom przenikalności cieplnej pakietu szybowego na poziomie Ug = 1,1 W/m2K, natomiast przeszklenie trzyszybowe Internorm gwarantuje przenikalność cieplną przeszklenia Ug = 0,5 W/m2K! Z takim oszkleniem okna Internorm osiągają izolacyjność cieplną na poziomie Uw = 0,7 W/m2K. Dzięki temu temperatura nie ucieka z wnętrza domu i rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe, co przekłada się na coroczne oszczędności oraz wyższą przyjazność dla środowiska.

Okna-Internorm
Okna-Internorm
Internorm

Jeszcze więcej światła w Twoim domu dzięki przeszkleniu ECLAZ®!

Opatentowane szyby premium z powłoką ECLAZ® zapewniają jeszcze więcej naturalnego światła we wnętrzu. ECLAZ® przepuszcza jeszcze więcej światła niebieskiego, zapewniając o 10% jaśniejsze wnętrze w porównaniu z tradycyjnymi oknami energooszczędnymi. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie i korzystaj z naturalnego światła dziennego. W ECLAZ® wyposażone są standardowo wszystkie okna Internorm.

HF410 Schnitt HP 16112015
HF410 Schnitt HP 16112015
Internom

90 lat doświadczenia i 10 lat gwarancji!

Decydując się na oknach Internorm, korzystasz z 90-letniego doświadczenia w produkcji okien ciepłych, cichych, bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska. Internorm to nie tylko okna antywłamaniowe o najlepszych parametrach izolacyjnych i wygłuszających. To także bezfreonowa pianka izolacyjna, drewno z certyfikatem odpowiedzialnej gospodarki leśnej i dobre warunki zatrudnienia naszych pracowników. Jesteśmy odpowiedzialni za rozwój stolarki okiennej w Europie oraz za nasze produkty, dlatego dajemy Ci 10 lat gwarancji!

Zamów okna Internorm przed 30.04.2021 i skorzystaj z promocyjnej ceny.
Szczegóły na https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/oferta-specjalna-internorm!

Okna Internorm
Okna Internorm
Internorm
    Więcej o:

Skomentuj:

Oferta specjalna na 90-lecie firmy Internorm!