Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogród w stylu skandynawskim w JYSK i specjalne rabaty

Materiały prasowe

Strefa relaksu powinna zapraszać do odpoczynku. Tu z pomocą przychodzą meble i akcesoria JYSK, które dodadzą charakteru całej aranżacji i sprawią, że wypoczynek pod chmurką będzie wyjątkowo przyjemny.

Meble ogrodowe w stylu skandynawskim
Meble ogrodowe w stylu skandynawskim
Fot. Jysk

Tworząc w swoim ogrodzie, na balkonie, tarasie kącik wypoczynkowy zazwyczaj chcemy stworzyć przytulne miejsce, w którym chętnie będziemy spędzać czas z rodziną, znajomymi, czy po prostu z książką. Niezależnie od tego, czy mamy duży taras, czy mały balkon, możemy stworzyć funkcjonalny kącik wypoczynkowy, w którym spędzimy miłe chwile, wykorzystując meble i dodatki ogrodowe z najnowszej kolekcji JYSK.

Fotel wiszący może być wygodną i przytulną alternatywą dla zwykłych krzeseł ogrodowych, niewielkich ławek i zestawów wypoczynkowych. Rozsiądziemy się w nim wygodnie, ułóżymy poduszki i koce, aby cieszyć się chwilą spokoju z ulubioną książką lub podcastem. Fotel wiszący GJERN ma bardzo stabilną podstawę, na której trzyma się kosz wiszący. Pasuje do mniejszych i większych przestrzeni zewnętrznych, bo mimo tego, że może wydawać się duży, zajmuje niewiele miejsca. GJERN jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym i naturalnym.

Fotel wiszący GJERN
Fotel wiszący GJERN
Fot. Jysk

Czy jest coś lepszego niż spokojna chwila relaksu spędzona w hamaku albo na wiszącym fotelu? Jeszcze lepiej, jak można ten moment dzielić z kimś bliskim. Aby wspólnie cieszyć się chwilą warto wybrać huśtawkę JUELSMINDE, której rozmiar jest większy niż większości innych produktów tego typu. Z pewnością stanie się centralnym miejscem w ogrodzie i często będą wokół niej gromadzić się goście. Poduszki sprawią, że huśtawka będzie jeszcze bardziej przytulna, a dzięki kocom, będzie Ci ciepło w chłodniejsze wieczory.

Huśtawka JUELSMINDE
Huśtawka JUELSMINDE
Fot. Jysk

Wózek z serii UGILT to bardzo praktyczny mebel, a jednocześnie może być również dekoracją na balkonie albo tarasie. Używamy go jako półki na szklanki, talerze i smakołyki, które łatwo przenieść z kuchni. Albo wykorzystać jako barek i ustawić na nim swój ulubione, letnie napoje.

Wózek z serii UGILT
Wózek z serii UGILT
Fot. Jysk
Dni mebli ogrodowych w Jysk
Dni mebli ogrodowych w Jysk
Fot. Jysk

Dni mebli ogrodowych

W sklepach JYSK co jakiś czas pojawiają się dedykowane kampanie promocyjne o nazwie: Dni Mebli Ogrodowych, podczas których meble i dodatki ogrodowe są w atrakcyjnych rabatach dla klientów. Obecna kampania trwa w dnia 17-21 maja 2023, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowych na JYSK.pl.

Darmowy transport - nowa usługa dla klientów Jysk

Dodatkowo, przy zakupach powyżej 2000 zł w sklepach JYSK i w sklepie internetowym JYSK.pl klienci mają możliwość skorzystać z damowego transportu. To nowa usługa, która pojawiła się w ofercie JYSK i obowiązuję obecnie z kampanią Dni Mebli Ogrodowych, to jest w terminie 17-21 maja 2023.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ogród w stylu skandynawskim w JYSK i specjalne rabaty