Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Okna do dachów płaskich w nadmorskich restauracjach w USA

sponsorowany

Richmond, stolica stanu Wirginia, to malownicze miasto w Stanach Zjednoczonych, gdzie dwie tętniące życiem restauracje przyciągają gości eksplozją smaków. Casa Del Barco serwuje meksykańskie menu, a Island Shrimp oferuje tropikalne klimaty kulinarne. W obu tych restauracjach zamontowane zostały okna do dachów płaskich od FAKRO, które rozświetlają wnętrza i pozwalają gościom przeżyć kulinarną ucztę. Nie bez powodu mówi się, że „oczy by jadły”.

Okna do dachów płaskich
Okna do dachów płaskich
Fakro

Na jedzenie miło się patrzy, a pewnie jeszcze lepiej ono smakuje w ciekawej przestrzeni. Sam klimat, wystrój restauracji również nie jest bez znaczenia. Dlatego morze naturalnego światła wpuszczone przez okna do dachów płaskich tworzy wyjątkowy nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie smakoszy. Okna do dachów płaskich umożliwiają doświetlenie przestrzeni pod płaskimi dachami światłem dziennym. Można je także otworzyć i wpuścić do wnętrza trochę świeżego powietrza. W wersji elektrycznej, okna sterowane są pilotem, a w razie opadów dzięki czujnikowi deszczu samoczynnie się zamkną.

Morze naturalnego światła wpuszczone przez okna do dachów płaskich tworzy wyjątkowy nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie smakoszy.
Morze naturalnego światła wpuszczone przez okna do dachów płaskich tworzy wyjątkowy nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie smakoszy.
Fakro

Casa del Barco i Island Shrimp to dwie restauracje, de facto połączone w jeden kompleks, który mieszkańcy nazywają Isco. To pomysłowy budynek skonstruowany z przetworzonych kontenerów wysyłkowych, które pomalowane zostały na jasne kolory: turkusowy i odcienie koralowe. Niezwykłym rozwiązaniem jest przejście w formie mostu między tymi restauracjami, zamontowane nad ziemią. Isco oferuje kuchnię inspirowaną wyspą, innowacyjne koktajle i niesamowitą atmosferę wakacji. Goście i ich kubki smakowe zabierani są w niezwykłą kulinarną przygodę.

Casa Del Barco serwuje regionalną kuchnię meksykańską i smakowite koktajle. Szczyci się także 100 różnymi rodzajami tequili, a od pewnego czasu także czternastoma pięknymi oknami do dachów płaskich FAKRO, przez które goście mogą obserwować nadmorskie niebo i cieszyć się wpadającymi do wnętrza promieniami słońca.

Goście mogą obserwować nadmorskie niebo i cieszyć się wpadającymi do wnętrza promieniami słońca.
Goście mogą obserwować nadmorskie niebo i cieszyć się wpadającymi do wnętrza promieniami słońca.
Fakro

Island Shrimp to z kolei restauracja, która posiada przepięknie zaaranżowany dach, pełen stolików z parasolkami i palmą na środku tej przestrzeni. Od wieków tropikalne miasta portowe służą jako miejsca spotkań ludzi, kultury i kuchni. Serdeczna gościnność właścicieli, życzliwy nastrój gości i iście rajskie otoczenie ożywają restaurację Island Shrimp. Panujący tam wakacyjny klimat doskonale urozmaicają okna do dachów płaskich FAKRO. 18 okien DXF i DEF pozwalają gościom przebywającym na dachu, obserwować wnętrze restauracji, jednocześnie zapewniają przebywającym w środku osobom, odpowiednią ilość światła dziennego.

Obie restauracje cieszą się takim zainteresowaniem i prowadzone są z tak dużym sukcesem, że mają także kilka innych lokalizacji w USA.

.
.
Fakro

Informacje:

W restauracji Shrimp Shack zamontowano:

  • 12 x DXF 90x120
  • 6 x DEF 90x120

W restauracji Casa Del Barco zamontowano:

  • 4x DXF 120x220
  • 6x DXF 70x70
  • 2x DXF 131x131 wyprodukowane na wymiar
  • 2x DXF 131x151 wyprodukowane na wymiar

 

www.fakro.pl

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Okna do dachów płaskich w nadmorskich restauracjach w USA