Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Otomistrz od teraz z aplikacją mobilną dedykowaną wykonawcom

sponsorowany

Otomistrz to stosunkowo nowy, ale postępowy serwis na polskim rynku. Został stworzony po to, aby łączyć specjalistów od usług dla domu i klientów, którzy potrzebują tych usług. Pomijając wygodę dla klienta, Otomistrz ułatwia organizację pracy fachowców. Jednak serwis poszedł dalej i zaskoczył specjalistów stworzeniem aplikacji mobilnej, dedykowanej właśnie dla nich. W tym artykule będzie mowa o tym, czym jest Otomistrz, dlaczego warto z niego korzystać, a także jaką wygodę przyniesie Otomistrz aplikacja mobilna.

Otomistrz od teraz z aplikacją mobilną dedykowaną wykonawcom
Otomistrz od teraz z aplikacją mobilną dedykowaną wykonawcom
Otomistrz

Otomistrz: łączenie klientów z wykonawcami na nowym poziomie

Jak mówiliśmy wcześniej, Otomistrz to serwis, który usprawnia komunikację pomiędzy wykonawcą a klientem. Platforma tworzy wiarygodne środowisko, w którym zarówno specjaliści, jak i klienci czują się bezpiecznie i pomagają sobie nawzajem w rozwiązywaniu codziennych trudności. Dla osoby, która ma pracę, rodzinę i sporo codziennych obowiązków, zlecenie pewnych spraw jest możliwością do uwolnienia się od rutyny i zaoszczędzenia czasu oraz energii. 

Dla wykonawcy korzystanie z Otomistrz również ma swoje zalety i kardynalnie zmienia dotychczasową organizację pracy. Wyobraźmy sobie fachowca, świadczącego usługę kompleksowego remontu  mieszkań. Żeby pozyskać nowych klientów i wypełnić luki we własnym kalendarzu, należy włożyć sporo wysiłku i czasu. W jaki sposób taki fachowiec może znaleźć zlecenia dla siebie?

  • Pytać u znajomych, czy nie potrzebują kogoś do takich zadań;
  • Spodziewać się, że ktoś ze znajomych poleci go innym osobom;
  • Szukać zlecenia na różnych forach lub grupach w mediach społecznościowych;
  • Zgadzać się na każde zlecenie, nawet jeśli nie jest zainteresowany jego realizacją;

Ponadto należy wziąć pod uwagę czas, poświęcony na wyszukiwanie zleceń, komunikację z klientami itd.

Na tym właśnie polega korzyść Otomistrz. Bierze on na siebie wszystkie kwestie, związane z poszukiwaniem klientów, ponieważ współczesne problemy potrzebują współczesnych rozwiązań. Jednym z założeń Otomistrz jest przekonanie, że każdy powinien skupić się na tym, co robi najlepiej. W przypadku fachowców  jest to właśnie świadczenie usług, a nie poszukiwanie klientów.

Jakie dodatkowe wygody płyną z korzystania Otomistrz dla wykonawców?

  • Wybór kilku kategorii świadczonych usług

Na Otomistrz są dostępne ponad 200 usług, zaczynając od prac remontowo-budowlanych i sprzątania, kończąc złotą rączką i robieniem mebli na wymiar. Jeśli jakościowo świadczysz nie tylko jedną określoną usługę (a z pewnością tak jest), a kilka, śmiało zaznaczaj je wszystkie. Wtedy będziesz otrzymywał zlecenia z każdej z zaznaczonych usług. 

  • Podgląd szczegółów zlecenia

Żebyś mógł zdecydować, czy jesteś zainteresowany realizacją określonego zlecenia, masz możliwość zapoznania się ze szczegółami zlecenia. Zobaczysz odpowiedzi klienta na standardowe pytania, opis zadania, w którym klient poda dodatkowe szczegóły oraz zdjęcia. 

  • Możliwość samodzielnego decydowania

Ten punkt wynika z dwóch poprzednich, ale jest nie mniej ważny. Rejestracja na Otomistrz jako wykonawcy do niczego nie zobowiązuje. Nie musisz  zgadzać się na każde zlecenie, które otrzymasz, natomiast masz możliwość samodzielnego decydowania, którego zlecenia chcesz się podjąć. Ponadto cenę za wykonanie usług każdy wykonawca ustala  według własnego uznania. 

  • Zweryfikowani klienci

Kontaktując się z klientem w sprawie zlecenia, możesz być pewien, że trafisz na tę osobę, która go złożyła. Każda osoba, która kliknęła przycisk “Znajdź wykonawcę” i wypełniła kwestionariusz, zostanie przez nas zweryfikowana. Na Otomistrz nie ma możliwości złożenia zlecenia bez zweryfikowania numeru telefonu - możesz nawet to sprawdzić! 

Otomistrz aplikacja: ułatwienie dla wykonawców

Każdego dnia Otomistrz podbija coraz więcej serc użytkowników, głównie dlatego, że dosłucha się ich życzeń. A więc kiedy zaczęły się pojawiać otomistrz opinie wykonawców, że brakuje im aplikacji, żeby szybko sprawdzić dostępne zlecenia bez konieczności korzystania z przeglądarki, serwis pośpieszył z pomocą. 

Korzystam z Otomistrz od kilku miesięcy i mam pozytywne doświadczenie. Ale o ile serwis uprościł mi poszukiwanie zleceń, o tyle cały czas musiałem pamiętać, żeby regularnie sprawdzać dostępne zlecenia. Jak to wygląda: kiedy pojawia się nowe zlecenie, najlepiej jak najszybciej skontaktować się z klientem, jeśli jesteśmy zainteresowani wykonaniem tego zadania. A żeby to zrobić, musimy odpalić przeglądarkę, wyszukać Otomistrz, zalogować się na swoje konto i dopiero wtedy sprawdzić listę zleceń. Kiedy człowiek nie ma czasu, to jest po prostu bez sensu. Bardzo mi brakowało aplikacji, żeby mieć wszystko pod ręką.

wypowiedział się jeden z wykonawców.

Właśnie życzenia specjalistów zmotywowały Otomistrz do stworzenia aplikacji. Jeśli chcesz zostać wykonawcą na Otomistrz, zapraszamy do obejrzenia filmiku, który wyjaśni, jak się zarejestrować na Otomistrz.

 Otomistrz aplikacja jest dostępna na Google Play i App Store i może ją bezpłatnie pobrać każdy chętny. Pobierz aplikację i otrzymaj regularny napływ zleceń od klientów, jak nigdy wcześniej!

    Więcej o:

Skomentuj:

Otomistrz od teraz z aplikacją mobilną dedykowaną wykonawcom