Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy na targach BUMA 2023

MP

30 lat, 4 dni targów, 36 000 m2 powierzchni i oferta kilkuset wystawców z 21 krajów – tak najkrócej można podsumować ostatnią, jubileuszową edycję największych w Polsce targów budowlanych BUDMA 2023, organizowanych przez Grupę MTP w Poznaniu. My też dorzucamy do tego kolejne liczby: 10 edycji Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy, 20 Kongresów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy  i nas - dekarzy z całej Polski reprezentujących 14 Oddziałów PSD. Nie może nas więc zabraknąć na największym forum profesjonalistów również w tym roku.

Budma 2023
Budma 2023
Fot. Dekarz

Głównym celem najważniejszego dekarskiego wydarzenia roku jest stworzenie platformy do rozmów na temat przyszłości edukacji branżowej w Polsce, potrzeby tworzenia rozwiązań ułatwiających prace dekarskie, a także merytoryczna dyskusja na temat najważniejszych kwestii związanych z dekarstwem.

W tym roku na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy odbędą się:

  • II edycja międzyszkolnych zawodów branżowych „Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa”;
  • pokazy projektowania 3D konstrukcji i pokryć dachowych;
  • pokazy sztuki dekarskiej.

Są to interesujące wydarzenia nie tylko ze względu na ich widowiskowość, ale też możliwość zaobserwowania technik montażu na kolejnych etapach powstawania dachu. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do dekarzy, producentów materiałów dachowych, przedstawicieli administracji publicznej, dystrybutorów materiałów pokryciowych, liderów branży budowlano-dekarskiej, deweloperów, inwestorów, przedstawicieli sektora szkolnictwa oraz uczniów szkół branżowych.

Spotkajmy się na targach BUDMA 2023 w grupie fachowców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i wymieniać doświadczeniami. 

POLSKIE STOWARSZYSZENIE DEKARZY, hala 6B

    Więcej o:

Skomentuj:

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy na targach BUMA 2023