Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ponadczasowa biel – drzwi EGRO od POL-SKONE

sponsorowany

Biel jest dla branży wnętrzarskiej tym, czym czerń dla branży modowej. To najbardziej uniwersalny i ponadczasowy kolor, który można stosować bez żadnych ograniczeń. Zestawiając go z dowolną barwą zawsze uzyskamy odpowiedni efekt, dlatego jest to doskonała propozycja dla osób lubiących zmiany. Wybierając białe elementy wyposażenia, które będą nam towarzyszyć we wnętrzu przez długi czas, jak właśnie drzwi i okna, zyskujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kiedy dana kompozycja nam się znudzi, możemy ją w łatwy sposób przeobrazić wprowadzając nowe dodatki lub przemalowując ściany.

Drzwi Ergo
Drzwi Ergo
Pol- Skone

Biały kolor rozświetla i optycznie powiększa przestrzeń, dlatego można stosować go w każdym pomieszczeniu bez względu na jego wielkość. To neutralna barwa, która doskonale łączy się ze wszystkimi stylami aranżacyjnymi, a także z charakterem, jaki posiada dane wnętrze. Uniwersalność bieli sprawia, że zyskuje ona coraz więcej zwolenników i stała się jednym z najmodniejszych kolorów we wnętrzu. Szczególnie dużą popularność zyskuje stolarka okienna i drzwiowa o tej barwie, gdyż sprawia, że pomieszczenie zachowuje przestronność i lekkość, a przy tym idealnie komponuje się z pozostałymi elementami aranżacji. W odpowiedzi na ten trend marka POL-SKONE oferuje wiele modeli białych drzwi wewnętrznych, m.in. w kolekcji EGRO. Seria ta charakteryzuje się nowoczesną, prostą formą skrzydła, która jest harmonijnym dopełnieniem współczesnych kompozycji. 

Drzwi Fiord
Drzwi Fiord
Pol - Skone

Każda barwa dobrana do bieli tworzy atrakcyjne połączenie. W zestawie z pastelami pomieszczenie staje się bardzo zwiewne i delikatne, natomiast z nasyconymi kolorami tworzy efektowne kontrasty podkreślające nowoczesny styl wnętrza. Biel często stanowi dominującą barwę we współczesnych, minimalistycznych aranżacjach, w których tworzy aurę spokoju i ładu. Można ją zestawić z kilkoma kolorami lub z jednym w różnych tonacjach. Odważne, a przy tym bardzo efektowne jest połączenie bieli z czernią. Te dwie skrajne barwy uzupełnione o błyszczące elementy srebra lub złota są idealne do ekskluzywnych przestrzeni, w których ważny jest umiar i ponadczasowy szyk. Obecnie bardzo modne jest dołączanie do kontrastowego duetu koloru granatowego lub ciemnej zieleni, co daje wyważony, energetyczny zestaw wprowadzający przyjazny nastrój.

Drzwi Estato
Drzwi Estato
Pol - skone

Chcąc uzyskać kompozycję w romantycznym nastroju, biel należy połączyć z pastelową kolorystyką i zadbać o charakterystyczne dla stylu dekoracje. Przed podjęciem decyzji o wyborze kolorystyki należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wielkość pomieszczenia. Jeżeli nie jest ono duże, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie większej ilości bieli, która odbijając światło rozjaśni i optycznie powiększy przestrzeń. Drzwi i okna powinny być w jednym kolorze, aby nie zaburzać harmonii. Wybierając je w kolorze białym zachowamy lekkość wnętrza oraz stworzymy uniwersalną bazę do komponowania wystroju. Optymalnym rozwiązaniem są drzwi o oszczędnej, uniwersalnej linii wzorniczej pozbawione dużej ilości zdobień.

W kolekcji EGRO firmy POL-SKONE mamy do wyboru 4 warianty modnych drzwi o prostej stylistyce, co umożliwia idealne dopasowanie modelu do danego pomieszczenia. Dostępne są wersje o pełnym skrzydle a także z przeszkleniami z hartowanego szkła. Seria EGRO wyróżnia się ponadczasowym i oryginalnym stylem, dzięki czemu doskonale wpisuje się w architektoniczne trendy.

Więcej informacji o drzwiach EGRO tutaj

    Więcej o:

Skomentuj:

Ponadczasowa biel – drzwi EGRO od POL-SKONE