Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Remont elewacji – czy można go polubić?

sponsorowany

Z czym kojarzy nam się remont elewacji? Z kosztami, nakładem pracy, poświęconym na to czasem, koniecznością podejmowania licznych decyzji oraz perspektywą, że za parę lat będziemy musieli to wszystko powtórzyć. Dla wielu właścicieli domów remont elewacji to niechętnie podejmowane wyzwanie. Co zrobić, aby to zmienić? Czy można w ogóle polubić remont? W Cedral wierzymy, że stworzenie pięknej i trwałej elewacji może być łatwe. Wszystko zależy od materiału, który wybierzemy. Dzięki estetycznym i wytrzymałym materiałom elewacyjnym, zmienimy nie tylko wygląd naszego domu, ale także nasze podejście do remontów!

Remont elewacji – czy można go polubić?
Remont elewacji – czy można go polubić?
Cedral

Dlaczego decydujemy się na odnowienie elewacji domu?

Najczęściej jest to jej zły stan. Popękany i odpadający tynk, zawilgocone i brudne ściany oraz pojawiające się glony – to jedne z najczęściej spotykanych sytuacji, które wymuszają podjęcie decyzji o przeprowadzeniu renowacji.

W przeważającej mierze w Polsce na ścianach zewnętrznych domów dominują tynki. Niestety, nawet najlepszy i najtrwalszy tynk, wymaga regularnej konserwacji. Jeżeli o niej zapomnimy, równie szybko zapomnimy o estetycznym wyglądzie elewacji naszego domu. Stały przegląd, prace konserwatorskie, malowanie, mogą być uciążliwe, ale są konieczne. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli nasz dom pokryty jest drewnianą okładziną. Należy regularnie kontrolować jej stan i systematycznie impregnować, aby cieszyć się jej naturalnym pięknem.   

Płytki małoformatowe oraz deski elewacyjne z włókno-cementu Cedral dają właścicielom domów odpoczynek od remontów na wiele lat. Włókno-cement to materiał znany od ponad stu lat, a wciąż zaskakujący i zachwycający swoimi właściwościami, które bardzo ułatwiają życie właścicieli domów. Decydując się na materiały z niego wykonane, takie jak płytki małoformatowe czy deski elewacyjne Cedral, zyskujemy produkt niezwykle trwały, odporny na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych, a także odporny na gnicie i szkodniki. Przede wszystkim jest to materiał, który praktycznie nie wymaga konserwacji. Płytki Cedral objęte są 30 letnią gwarancją, ale okres żywotności włókno-cementu jest znacznie dłuższy (wynosi ponad 50 lat). Przez ten czas można cieszyć się osiągniętym w trakcie remontu rezultatem i zapomnieć o dodatkowych zabiegach, które powinny być wykonane, by utrzymać elewację w idealnym stanie. Domy pokryte płytkami lub deskami Cedral zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat.

Płytki Cedral renowacja domu w Assesse
Płytki Cedral renowacja domu w Assesse
Cedral

Jaki materiał wybrać do pokrycia elewacji?

Wysoka jakość materiału, na który decydujemy się w trakcie prac powinna być dla nas najważniejsza. Dzięki niemu oprócz oczywistych korzyści z długotrwałej eksploatacji, podnosimy także wartość naszej nieruchomości.

Wybierając materiał, jakim pokryjemy elewację, warto zwrócić uwagę na jego reakcję na ogień. Płytki i deski Cedral charakteryzują się doskonałą oceną w zakresie reakcji na ogień, (klasa A2-s1, d0 zgodnie z PN EN 13501-1) co w skrócie oznacza, że są niepalne.

Płytki Cedral renowacja domu w Aalter
Płytki Cedral renowacja domu w Aalter
Cedral

Zaprojektuj indywidualną elewację dla swojego domu

Kolejnym ważnym aspektem, jest wysoka estetyka materiału. Piękna i trwała elewacja, to wizytówka naszego domu. Szeroka gama płytek małoformatowych oraz desek Cedral, pozwala na zaprojektowanie i wykonanie elewacji domu, która odzwierciedla nasz indywidualny charakter. Możesz dać upust swojej kreatywności, wykończyć każdy detal elewacji w niepowtarzalny sposób, w stylu nowoczesnym lub bardziej tradycyjnym. Dzięki temu szybko przekształcisz starszy, nieciekawy budynek, w stylowy i ponadczasowy dom.

Materiały Cedral są także wszechstronne. Płytki Cedral można zastosować na dachu, elewacji lub wykończyć nimi komin. Deskami Cedral można pokryć całość elewacji lub wybrane fragmenty domu.

Płytki Cedral renowacja domu w Linden
Płytki Cedral renowacja domu w Linden
Cedral

Ponadczasowe dachy i elewacje Cedral 

Trwałe, przyjazne dla środowiska i piękne deski oraz płytki Cedral, pozwalają na stworzenie wyjątkowych i ponadczasowych realizacji. Remont elewacji czy dachu z ich wykorzystaniem zapewni nowoczesny wygląd domu oraz długotrwały efekt. Zapomnisz także o uciążliwej i kosztownej konserwacji.

Płytki Cedral renowacja domu w Ligny
Płytki Cedral renowacja domu w Ligny
Cedral
    Więcej o:

Skomentuj:

Remont elewacji – czy można go polubić?