Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Seria YOPE Probiotics - rewolucja w czyszczeniu domu

sponsorowany

Nowa, innowacyjna linia YOPE Probiotics to kontrola zapachów i dogłębne czyszczenie powierzchni domu, które jest dobre dla środowiska, a jednocześnie bezpieczne dla domowników. Wszystko dzięki przełomowej technologii mycia z użyciem probiotyków, które wypierają złe bakterie, zastępując je dobrymi i tym samym codziennie wspierają mikrobiom najbliższego otoczenia.

Seria YOPE Probiotics - rewolucja w czyszczeniu domu
Seria YOPE Probiotics - rewolucja w czyszczeniu domu
Yope

Paradoks dezynfekcji

Zanieczyszczenia są idealnym miejscem do rozwoju patogennych bakterii, które można uznać za naszych naturalnych wrogów. Dlatego przez lata były one zwalczane poprzez oczyszczanie powierzchni drażniącymi substancjami takimi jak np. chlor. Po takiego rodzaju dezynfekcji powierzchnia jest całkowicie wyjałowiona i pozbawiona prawie każdych bakterii - tych złych, ale i dobrych. Część opornych mikroorganizmów jest w stanie przeżyć atak tego typu środków, dlatego te szkodliwe jednak szybko powracają. Jako, że dezynfekcja działa jedynie chwilowo, ocalałe bakterie natychmiast zaczynają się rozwijać i rozmnażać - po zabiciu pozostałych mikroorganizmów mają do dużo wolnego miejsca, by zacząć żyć na nowo. Badania dowodzą, że na wyjałowionej powierzchni z czasem powstaje o 75% więcej chorobotwórczych bakterii. W rezultacie, każda dezynfekcja prowadzi do szybkiego powrotu oraz namnożenia się zarazków. To zjawisko ma nawet swoją nazwę - paradoks dezynfekcji. Zgodnie z tą myślą marka YOPE znalazła nowa metodę walki ze złymi bakteriami, która nie tylko czyści dom, ale też pomaga w rozwoju dobrej flory bakteryjnej i chroni przed szkodliwymi mikrobami.

 

Naturalnie Niezwykłe produkty
Naturalnie Niezwykłe produkty
Yope

Naturalnie Niezwykłe produkty

Rozwiązaniem problemu jest seria YOPE Probiotics, w skład której wchodzą trzy produkty:

Płyn do mycia kuchni, który przeznaczony jest do każdego rodzaju zabrudzeń kuchennych, m.in. osadów z tłuszczu. Można nim myć blaty, szafki, kuchenkę, a także wnętrze kuchennych sprzętów. Czyści nawet w niedostępnych szczelinach oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

 

Płyn do mycia kuchni
Płyn do mycia kuchni
Yope

Spray do kabin prysznicowych, który usuwa kamień, osad, zabrudzenia w kabinach, na płytkach, fugach, brodzikach i armaturze. Dokładnie zmywa osady z mydła, płynów, i kamienia, a także ogranicza rozwój pleśni tworzącej się na ścianach i miejscach wilgotnych.

 

Spray do kabin prysznicowych
Spray do kabin prysznicowych
Yope

Pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń, która dzięki swojej formie jest wyjątkowo skuteczna i wydajna. Idealna do czyszczenia trudno dostępnych i mocno zabrudzonych miejsc - w kuchni, w łazience, na balkonie. Bez problemu zmywa ściany, armaturę, płytki, a nawet piekarnik.

Pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń
Pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń
Yope

Naturalnie Niezwykły skład

Wszystkie trzy produkty zawierają w swoim składzie aż 97% naturalne składniki czyszczące (tzw. zieloną chemię), czyli m.in. sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy, kwas mlekowy, ale przede wszystkim szczepy bakterii Lactobacillus. Po oczyszczeniu takim środkiem blatu, kuchenki, piekarnika, czy kabiny prysznica na powierzchni pozostają probiotyki - nawet w zarysowaniach, porowatościach oraz fugach. Rozkładają brud na mniejsze cząsteczki i „zjadają” go, tym samym pozostają na oczyszczonej powierzchni nie dopuszczając do rozwoju złych bakterii. Z każdym myciem ich działanie się kumuluje i zdobywają coraz większą przewagę nad złymi. A dopóki wygrywają w danym miejscu, nie ma ryzyka rozwoju chorób i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Naturalnie Niezwykły skład
Naturalnie Niezwykły skład
Yope

Wszystkie produkty z linii YOPE Probiotics są biodegradowalne, nietoksyczne oraz bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Oczyszczone za pomocą produktów powierzchnie może więc dotykać małe dziecko, które wkłada palce do buzi, może polizać pies, mogą w takim miejscu bezpiecznie żyć ludzie osłabionym organizmie, a także i alergicy. Poza tym probiotyki są dobre dla środowiska – po spłukaniu ich podczas sprzątania nadal żyją w wodach, do których trafiają. Tak także wspierają rozwój dobrej mikroflory.

Naturalnie Niezwykły skład
Naturalnie Niezwykły skład
Yope

Dobre bakterie w linii YOPE Probiotics dbają o czystość domu, korzystne otoczenie do życia dla mieszkańców oraz o środowisko naturalne.

    Więcej o:

Skomentuj:

Seria YOPE Probiotics - rewolucja w czyszczeniu domu