Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sharp AQUOS EQ – nowy wymiar klasy premium

sponsorowany

Zmieniają się wymagania odnośnie telewizorów. Wymagający użytkownicy chcą aby telewizor nie tylko zaspokajał ich oczekiwania względem jakości obrazu i wygody obsługi. Teraz równie istotną cechą jest design i jakość materiałów z których go wykonano. Japoński Sharp podjął wyzwanie i zaprezentował serię telewizorów najwyższej klasy - EQ, które stają się niezakłócającym harmonii elementem wystroju domowego wnętrza.

Sharp AQUOS EQ – nowy wymiar klasy premium.
Sharp AQUOS EQ – nowy wymiar klasy premium.
Sharp

Design, który Cię zachwyci

Sharp serii EQ został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Do jego konstrukcji wykorzystano szlachetny stop aluminium. Można wybrać dwie wersje telewizora– czarną z żebrowaną osłoną głośników nawiązującą do designu skandynawskiego i srebrną, znaną ze sprzętu Hi-Fi z najwyższej półki. Telewizor ma też smukłą, unikalną podstawę, dzięki czemu wydaje się unosić ponad powierzchnią, na której stoi.

Bezramkowa konstrukcja wzmaga doznania wizualne pochodzące z najwyższej jakości obrazu nowej serii EQ. Smukła forma sprawia, że telewizor idealnie wkomponowuje się we wnętrze salonu lub sypialni.

Design, który Cię zachwyci
Design, który Cię zachwyci
Sharp

Dźwięk, który wypełni Twój salon

Doskonały obraz wymaga równie dobrego dźwięku. Zapewnia go hybrydowy system audio przygotowany we współpracy Sharpa i ekspertów w tej dziedzinie firmę Harman/Kardon.

Możesz spodziewać się krystalicznie czystych, wyraźnych dialogów z bogatym tłem muzycznym i odpowiednią podstawą basową zapewniającą kinowe doznania brzmieniowe. Doskonały system audio w telewizorze Sharp serii EQ dodatkowo został rozszerzony o najbardziej zaawansowane technologie rozwijania dźwięku przestrzennego takie jak Dolby Atmos oraz dts:X. Zastosowane technologie zamieniają Twój pokój w centrum przestrzennego dźwięku.

Dźwięk, który wypełni Twój salon
Dźwięk, który wypełni Twój salon
Sharp

Obraz, który zaskoczy dynamiką barw i płynnością

Docenisz również dopracowany system reprodukcji obrazu, którego podstawą jest ultranowoczesna matryca LCD VA z bezpośrednim podświetleniem LED oraz warstwą zawierającą kropki kwantowe – Quantum Dot (Quantum Dot Rich Colour). Zapewnia ona najszerszą obecnie dostępną gamę odtwarzanych kolorów w telewizorach LCD. Przekłada się to na płynne przejścia tonalne barw, realistycznie kolory i tony skóry i również niuanse błękitów nieba czy zieleni oceanu. Dynamika obrazu gwarantowana jest przez bardzo wysoką jasność matrycy i obecność standardów HDR i Dolby Vision. W celu zapewnienia doskonałej płynności obrazu, szczególnie w scenach z szybko poruszającymi się obiektami, w telewizorach Sharp serii EQ zastosowano system zwiększania płynności ruchu AQUOS Smooth Motion.

Obraz, który zaskoczy dynamiką barw i płynnością
Obraz, który zaskoczy dynamiką barw i płynnością
Sharp

Inteligentna obsługa

Przy bardzo jasnej matrycy telewizora Sharp serii EQ wyzwaniem staje się dopasowanie jasności obrazu w ciągu całego dnia. Czy to o poranku, w południe, czy wieczorem – warunki oświetleniowe zmieniają się dynamicznie, a ręczne zmiany jasności mogą być uciążliwe. Wieczorny seans kinowy z pełną jasnością matrycy, odpowiednią dla środka pogodnego dnia niekoniecznie jest najlepszym doznaniem. Dlatego nowy telewizor Sharp serii EQ wyposażony jest w czujnik światła otoczenia, za pomocą którego inteligentnie i zupełnie automatycznie dopasowuje on podświetlenie i jasność matrycy. Funkcja automatycznego ustawiania jasności ma jeszcze jedną zaletę – to oszczędność energii. 

O niesamowitą różnorodność treści rozrywkowych zadba Android TV 11, który umożliwia integrację z usługami Google. Gwarantuje również użytkownikom szybki dostęp do platform streamingowych, gier oraz ponad 7 000 aplikacji dostępnych w sklepie Google Play. Wśród nich znajdują się serwisy z filmami i serialami takie jak: Netflix, Prime Video, HBO Max, ipla czy Player. Dostępna jest również aplikacja Google Stadia – umożliwiająca – za pomocą technologii streamingu, granie w gry bez konieczności posiadania konsoli czy komputera.

Telewizory Sharp serii EQ dostępne są w kilku wielkościach przekątnej ekranu: 50, 55, 65 i 75”.

Więcej informacji: www.sharpconsumer.pl/eq-series

Inteligentna obsługa
Inteligentna obsługa
Sharp
    Więcej o:

Skomentuj:

Sharp AQUOS EQ – nowy wymiar klasy premium