Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

T-REX Gold – ekstremalnie skuteczny klej montażowy

sponsorowany

Konieczność szybkiego montażu rożnych materiałów budowlanych to sytuacja, której w trakcie prac remontowo-wykończeniowych spodziewa się większość z nas. Trudności zaczynają się, kiedy z różnych przyczyn nie można użyć tradycyjnych gwoździ, śrub czy wkrętów. Jest na to rozwiązanie!

Klej montażowy T-REX Gold
Klej montażowy T-REX Gold
Soudal

Każdy wykonawca czy osoba, która prowadziła samodzielnie prace remontowe pamięta z pewnością sytuację związaną z potrzebą szybkiego i skutecznego montażu materiałów wykończeniowych. Z pomocą kleju montażowego T-REX Gold szybko i trwale zamontujemy nawet bardzo ciężkie elementy, praktycznie do każdego podłoża. A dodatkowo T-REX Gold charakteryzuje się trwałą elastycznością i ekstremalnie wysoką siłą spojenia początkowego bez konieczności podpierania klejonego przedmiotu. Już w pierwszej sekundzie od dociśnięcia elementu do podłoża klej uzyskuje wyjątkowo mocny chwyt początkowy – aż do 400 kg/m²! To szczególnie istotna cecha w sytuacji, kiedy konieczny jest montaż ciężkiego przedmiotu w miejscu, gdzie nie możemy go skutecznie lub odpowiednio podeprzeć.

Ze względu na łatwość aplikacji klej montażowy T-REX Gold jest rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób wykonujących prace wykończeniowe czy drobne naprawy w domu. Przede wszystkim użytkownik powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża - dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie. Klej aplikowany jest przy pomocy standardowego pistoletu, a specjalnie wyprofilowana dysza pozwala uzyskać odpowiedni kształt spoiny. Czas, w którym możemy wykonać korektę położenia klejonych elementów po aplikacji wynosi ok. 4 minuty, co pozwoli na dokładne dopasowanie. T-REX Gold doskonale sprawdzi się w przypadku klejenia różnych elementów, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć pewność skuteczności bez konieczności szukania dedykowanych rozwiązań do każdego problemu czy podłoża. 

Klej montażowy T-REX Gold
Klej montażowy T-REX Gold
Soudal

Uniwersalne zastosowanie nie tylko w sytuacjach awaryjnych

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii polimerów hybrydowych SMX Klej T-REX Gold sprawdzi się doskonale w przypadku niemal wszystkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, co skutecznie minimalizuje ryzyko uszkodzenia podłoża czy klejonego elementu. Ma doskonałą przyczepność zarówno do podłoży porowatych, jak i gładkich, w tym do drewna, sklejki, płyt MDF i OSB, cegły, kamienia, metali, szkła, ceramiki, a także wielu tworzyw sztucznych. Za pomocą kleju T-REX Gold solidnie przymocujemy wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe i dekoracyjne do ściany, podłogi lub sufitu, przykleimy osłony krawędzi schodów, listwy ościeżnicowe, płyty podłogowe czy panele ścienne. Ponieważ nie zawiera rozpuszczalników, ani silikonów jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych. Klej montażowy T-REX Gold cechuje się także bardzo wysoką elastycznością, dzięki czemu nie kruszy się i nie pęka.

Klej montażowy T-REX Gold
Klej montażowy T-REX Gold
Soudal

Bardzo ważną cechą kleju montażowego T-REX Gold jest bezproblemowa i precyzyjna aplikacja. Klej nie wymaga dodatkowego przygotowania do użycia, nakłada się z użyciem klasycznego wyciskacza do uszczelniaczy. Specjalnie wyprofilowana dysza pozwala uzyskać właściwy kształt spoiny.

Klej sprawdzi się nie tylko podczas prac prowadzonych wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz budynku, może być z powodzeniem stosowany w szerokim zakresie temperatur i skrajnych warunkach atmosferycznych. Klej T-REX Gold jest także wodoodporny i wodoszczelny, można go używać nawet na wilgotnych podłożach. Jest neutralny chemicznie i nie niszczy klejonej warstwy, dzięki czemu może być wykorzystany do klejenia luster, bez obaw o uszkodzenie warstwy srebrzankowej. Zgodnie z deklaracjami producenta T-REX Gold sprawdzi się także w przypadku trudnych do mocowania, odpornych na wilgoć i wibracje elementów konstrukcyjnych w pracach warsztatowych i szkutniczych.

https://www.soudal.pl/

    Więcej o:

Skomentuj:

T-REX Gold – ekstremalnie skuteczny klej montażowy