Minimalliving

red.

Minimalliving powstało z  miłości do prostoty.

Twórcy MINIMALLIVING są architektami, którzy zajmują się również architekturą wnętrz. Projektują grafiki, których sami chętnie używają w swoich projektach, a które do tej pory projektowali tylko do swoich realizacji.

Grafika tekstowa jest nie tylko obrazkiem, ale jest również mottem jakie im w życiu przyświeca, czasem żartem lub wskazówką, czasem  osobistą identyfikacją lub apelem.

Na grafikach MINIMALLIVING znajdują się teksty, które bawią bądź skłaniają do myślenia. Motywują do działania, pokazują świat z lepszej strony, pozytywnie nastawiają lub przypominają w jaki sposób możemy być lepsi dla samych siebie i dla innych - niekiedy z przymrużeniem oka. Są to teksty, które chodziły po głowach twórcom lub takie, które ich zainspirowały i postanowili pokazać je w nowej odsłonie graficznej.

Grafiki Minimalliving

Grafiki standardowo dostępne są w dwóch wymiarach: 100x70 oraz 70x50 (na specjalne zamówienie praktycznie w dowolnym formacie). Twórcy kładą duży nacisk na jakość produktów. Wysoka jakość druku (odpornego na promienie UV) oraz jakość papieru (200g) dają gwarancję, że grafika długo pozostanie w idealnym stanie. Dodatkowo jest możliwość pokrycia grafiki laminatem, który utwardza papier oraz powoduje, że staje się zmywalna.

Wszystkie grafiki występują w limitowanym nakładzie. Każda z nich ma oryginalny numer oraz datę wydania klientowi.

Cena grafiki 70x100 cm: 149 pln

Cena grafiki 50x70: 99 pln

Dostępne na stronie www.minimalliving.pl

Skomentuj:

Minimalliving