Nowa kolekcja F&F Home na jesień i zimę

red.

Różnorodność faktur i kolorów

F&F Home, jesień 2013, zima 2013, dodatki i akcesoria, dodatki wnętrza
Poduszki od 39,99 zł do 49,99 zł; Pled 99,99 zł; Zegar 59,99 zł; Metaliczna ramka na zdjęcie od 26,49 zł; Kieliszek 13,49 zł; Szklanka 11,49 zł;
fot. mat. prasowe

Kolekcja F&F Home na jesień i zimę jest zgodna z obowiązującymi trendami. Znajdziemy w niej szlachetne barwy fioletu, ciepłe odcienie czekolady i złota oraz metaliczny blask w stylu glamour.

W kolekcji pojawiły się nowoczesne zastawy porcelany do jadalni. Ciekawie prezentuje się zwłaszcza biała porcelana z tłoczeniami - klasyczna, ale z przymrużeniem oka. Jej uzupełnieniem mogą być kryształowe kieliszki i szklanki w stylu vintage z nowej linii F&F Collection.

W tekstyliach króluje różnorodność faktur. Znajdziemy tu gruby filc, miękki plusz, sztuczne futro, dzianiny oraz błyszczące cekiny. Naszą uwagę zwróciły oryginalne, trójwymiarowe poduszki.

Nie mogło też zabraknąć dekoracyjnego oświetlenia, które w coraz krótsze dni z pewnością będzie poprawiać nasz nastrój - lampy, ozdobne świece oraz lampiony i świeczniki ocieplą wnętrza i stworzą przytulną aurę.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Nowa kolekcja F&F Home na jesień i zimę