Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pokój dzienny - zakupy przez internet

Monika Grabowska

Oto rzeczy, które można kupić do pokoju dziennego, bez wychodzenia z domu.

Kominki, które można zamontować nawet w bloku. Znalezione w sklepie fabrykaform.pl . W sklepie również można zakupić biopaliwo do kominka oraz stylowe, minimalistyczne dodatki, takie jak pojemnik na drewno czy ekran do kominka.

Dla osób, które lubią drewniane, ręcznie robione meble w sklepie internetowym sklep.sklady-meblowe.com znaleźliśmy kilka interesujących mebli. Przedmioty pochodzą z Indii oraz Chin. W opisie znajdziemy informację o materiale z jakiego zostały wykonane meble, wymiarach, dostępności towaru i kraju pochodzenia. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby lubiące bogate, rzeźbione meble jak i osoby ceniące minimalizm. Firma ma składy meblowe w Warszawie, Krakowie i Katowicach, więc jest możliwość zobaczenia towaru na żywo.

Polska firma Sztuka Beskidzka od 30 lat tworzy dywany. Nie ma co prawda sklepu internetowego, ale za pośrednictwem Internetu można zamówić swój wymarzony dywan. Firma realizuje indywidualne projekty (info@sztuka-beskidzka.pl). www.sztuka-beskidzka.pl

Na aukcjach internetowych można kupić meble, jakie są dostępne w zwykłych sklepach meblowych. Można też zamówić meble wykonywane specjalnie dla nas. Na aukcjach bez problemu znajdziemy materiały, dzięki którym samodzielnie możemy zmienić stare meble, np. tkaniny obiciowe czy granulat do wypełnienia poduszek.

Sklep internetowy firmy Agpol oferuje meble wypoczynkowe. Wg producenta ceny oferowane przy zakupie przez Internet są o 40% niższe niż w salonach meblowych. Firma istnieje od ponad 20 lat. 95 % mebli przeznaczanych jest na eksport. Meble dostarczane są w ciągu 3 tygodni do domu wraz z rozładunkiem i montażem. Do wyboru wiele rodzajów materiałów oraz kolorów.

W sieci można znaleźć internetowe szwalnie, gdzie możemy zamówić rolety rzymskie, zasłony, poduszki, worki sako itd. Poniżej kilka produktów znalezionych na stronie www.dekoria.pl Przed zakupem może przesłać do 10 bezpłatnych próbek tkanin, abyśmy mogli przekonać się jak wyglądają na żywo, czy będą pasowały do naszego pokoju.
 
Osoby które cenią sobie dobry design, mogą zakupić w sklepie Zoom Design Shop (www.zoomzoom.pl) takie wyjątkowe rzeczy, jak dywan Nodus nawiązujący do ludowej twórczości szydełkowej (1 300zł), Lampe Midsummer Light (projektant: Tord Boontje) za 426 zł, fotel projektu Charlesa Eamesa (21 013zł), czy dwuosobową sofę z barwionego w masie polietylenu zaprojektowana przez Phillippe Starcka (2 160 zł). Sofa dzięki odpornemu materiałowi z jakiego została wykonana doskonale sprawdza się na zewnątrz.
 
Artykuł zawiera zaledwie kilka adresów sklepów internetowych. Więcej można znaleźć w katalogach sklepów internetowych:

http://www.sklepy24.pl/zakupy/dom_ogrod/sklep/internetowy
http://www.infosklepy.pl/wyposazenie_domu-58.html
http://www.dedo.pl/sklepy,oceny,23,start,0.html

Skomentuj:

Pokój dzienny - zakupy przez internet