Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niderlandzkie marki nareszcie w Polsce!

red.

Czyli co mają do zaoferowania najmłodszym Holendrzy i Belgowie.

Pakhuis Oost i Kids Lab to marki które są dobrze znane zarówno w Holandii, jak i Belgii. Słyną z zabawnych, nowoczesnych i interesujących produktów dla dzieci. Do tej pory były niedostępne w Polsce, ale to się właśnie zmieniło.

Pakhuist Oost to holenderska marka, która stara się tworzyć zgodnie z zasadą "odpowiednia rzecz w odpowiednim miejscu". Dlatego produkty, które przygotowują z myślą o najmłodszych odbiorcach mają niepowtarzalny styl, mocny kolor i niezwykłą formę. Wystarczy spojrzeć na wieszaki w kształcie wiewiórki, wróbelka czy sarenki. W tym sezonie firma przygotowała specjalną niespodziankę dla fanów motoryzacji. Poduszki w kształcie samochodów i skuterów, skarbonki, podpórki na książki oraz uchwyty na meble, to wszystko tworzy idealne połączenie form i kształtów.

Projektanci z Kids Lab mają belgijskie korzenie. Inspirują oni dzieci do stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego miejsca na ziemi. Tworzą kolekcje, które zapadają w pamięć, tak jak np. zabawne memo boardy w kształcie rogów jelenia, czy niebanalne ramki na zdjęcia, które mogą być wieszaczkami, czy domkiem dla ptaszka.

Produkty obu marek dostępne są w sklepie internetowym zyrafyzszafy.pl

Skomentuj:

Niderlandzkie marki nareszcie w Polsce!