Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sklep Le Bonbon

Małgorzata Gec

Le Bonbon to niezwykle inspirujący sklep z meblami i akcesoriami do pokoju dziecięcego. Powstał z połączenia marzeń, miłości do kolorów i pasji projektowania.

Założycielka sklepu Le Bonbon zachęca do odejścia od standardowych sposobów urządzania pokoju. „Jestem zwolenniczką designerskich i nietypowych pokoi dla dzieci, a nie takich jak najczęściej się spotyka: różowych czy niebieskich w misie i samoloty.”

Właściciele importują, a także sami tworzą meble z naturalnego drewna, według własnych pomysłów. Przekonują, że meble dla dzieci nie muszą być białe „stawiamy na szalone kolory, najwyższą jakość i niebanalne wzornictwo”. Le Bonbon współpracuje z zaprzyjaźnioną pracownią tapicerską, która dostarcza im m.in. mini-foteliki i inne ekstrawaganckie meble. Istnieje także możliwość modyfikowania lub zlecenie wykonania mebla według własnego pomysłu.

Ponad to w ofercie znajdują się: materace, pościel (np. hiszpańskiej firmy Cambrass) kocyki, przewijaki, naklejki na ściany, a także zabawki, wkrótce będą także książki. Większość produktów importowana jest z Włoch, Francji, Szwajcarii, Niemiec, Hiszpanii. Można odnaleźć tam także oryginalne ikony światowego designu.

Firma stale rozszerza asortyment, na stronie www.lebonbon.pl zaprezentowany jest jedynie ułamek tego co znajduje się w sklepie, w Warszawie,  przy ulicy J.P. Woronicza 33.

Zobacz także:

Secret Life. Sklep z pomysłem

Projektanci dzieciom

    Więcej o:

Skomentuj:

Sklep Le Bonbon