Piknik "Polub czasopisma" [RELACJA]

red.

Warsztaty, konkursy, wystawy, wykłady - piknik "Polub czasopisma" trwa w najlepsze! Przed nami jeszcze wiele atrakcji!

polub czasopisma
Piknik "Polub czasopisma". Pokaz aranżowania stołu i składania serwetek.
Fot. red.

W siedzibie wydawnictwa Agora (ul. Czerska 8/10) w Warszawie, trwa piknik "Polub czasopisma". Zaaranżowano cztery strefy tematyczne: Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny, Strefę Dziecka oraz Strefę Rodziny i Domu. Ostatnia strefa stworzona została z myślą o miłośnikach pięknych wnętrz. Czytelnicy Domosfery z pewnością znajdą coś dla siebie!

Na wszystkich odwiedzających Strefę Domu i Rodziny czekają quizy wiedzy, porady architektów i stylistów wnętrz, warsztaty z odnawiania mebli, malowania ceramiki i decoupage'u oraz liczne konkursy z nagrodami. Za nami już pierwszy pokaz aranżowania stołu i składania serwetek. Kolejne odbędą się o godz. 14.00 i 16.00. Polecamy, pokaz zrobił na nas spore wrażenie!

Książki o designieFot. mat. prasowe

Niezłą gratką dla fanów wzornictwa jest wystawa krzeseł "od Thoneta do Rygalika". O 14.00 opowie o niej jej autor Tomek Rygalik.  Już niebawem  (o godz. 15.15) Anna Grużewska z magazynu Dom&Wnętrze opowie o najnowszej publikacji "Akademia Designu. Projektanci". Polecamy Wam również rozmowę z Joanną Hübner-Wojciechowską, autorką książki "Lata 60. XX wieku. Sztuka użytkowa. Przewodnik dla kolekcjonerów". Rozmowa zacznie się o godz. 15.45, a dla najbardziej aktywnych uczestników spotkania przygotowano pięć egzemplarzy tej wspaniałej publikacji.

Przed siedzibę Agory przyjechały kolorowe food trucki.  Zachęcamy do odpoczynku na naszych specjalnych domosferowych leżakach! Wstęp na piknik jest bezpłatny! Zabawa potrwa do 18.00.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Piknik "Polub czasopisma" [RELACJA]