Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drugi Salon Artystów Rzemiosła

red.

W dniach 16-18 grudnia w Centrum Cybernetyki w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona Salonu Artystów Rzemiosła.

Projekt Salon Artystów Rzemiosła składa się z dwóch części. 16 grudnia odbywać się będą szkolenia dla rzemieślników z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i sprzedaży. Przez kolejne dwa dni (17-18 grudnia) odbędą się Targi Sztuki, na których będzie okazja obejrzenia i kupienia wyrobów rzemiosła artystycznego (m. in. biżuterii, mebli i galanterii). Będzie można także nawiązać kontakt z twórcami.

Salon Artystów Rzemiosła ma za zadanie przedstawić twórców rękodzieła artystycznego jako atrakcyjnych partnerów biznesowych, którzy potrafią połączyć kreatywność z przedsiębiorczością. Podczas Targów Sztuki, odwiedzający uczą się także doceniać perfekcyjne wykonanie np. garnituru szytego na miarę, ręcznie robionych butów, nowoczesnego szkła oraz mebli.

Rzemieślnicy i artyści którzy chcą brać udział w szkoleniach i targach muszą zarejestrować się na stronie Salonu Artystów Rzemiosła. Wydarzenie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej.

Na rok 2012 organizatorzy przewidzieli kolejne spotkania w ramach Salonu Artystów Rzemiosła: w Warszawie, Łodzi oraz w Białymstoku.

Drugi Salon Artystów Rzemiosła odbędzie się w Centrum Cybernetyki 2.2.2. w Warszawie (ul. Cybernetyki 2, budynek 2, 2 piętro).

    Więcej o:

Skomentuj:

Drugi Salon Artystów Rzemiosła