Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Moodboardowy plakat - warsztaty

red.

School of Form zaprasza na bezpłatne warsztaty wykonania wirtualnego plakatu z wykorzystaniem idei moodboardu.

Warsztaty odbywać się będą 28 stycznia w siedzibie SoF od godziny 10.00 do 15.00, a poprowadzi je Krzysztof Łukomski.

Uczestnicy będą wykonywać plakat na zadany temat, wykorzystując grafiki, zdjęcia, obrazy dostępne w Internecie lub własne prace projektowe, które można przynieść w wersji elektronicznej. Podczas realizacji projektu uczestnicy z założenia mają korzystać z różnych technik projektowania komputerowego i graficznego, m.in. typografii, fotografii, rysunku oraz innych elementów graficznych. Warsztaty zakończą się wydrukowaniem wszystkich moodboardowych plakatów.

Celem warsztatu jest nauka kreatywnego podejścia do realizacji projektów, odnajdywania wspólnych cech w pozornie odmiennych obrazach czy budowanie odpowiedniego nastroju i klimatu przekazu.

Liczba osób -maks. 20.

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy.

Krzysztof Łukomski - absolwent ASP w Poznaniu. Kurator wystaw sztuki i nowych mediów, projektant wydawnictw z dziedziny kultury i sztuki, autor koncepcji i współtwórca kilkudziesięciu wydarzeń artystycznych o charakterze interdyscyplinarnym w Polsce i za granicą, twórca video-artu i wideo-klipów.
Wykłada w Katedrze Intermediów UAP. Współorganizator kilkunastu warsztatów artystycznych o charakterze międzynarodowym. Interesuje się intermedialną działalnością artystyczną i interdyscyplinarnością współczesnej kultury, pracuje na stykach sztuki i designu. Kiedy nie pracuje, podróżuje po świecie. W SoF prowadzi zajęcia na specjalności communication.

School of Form   ul. Głogowska 18   Poznań

    Więcej o:

Skomentuj:

Moodboardowy plakat - warsztaty