Bloguj z Domosferą!

red.

Interesujesz się designem? Lubisz ładne rzeczy i chcesz o nich pisać? Dołącz do naszej społeczności i zostań blogerem Domosfery!

blogi, design, domosfera
Dołącz do naszej społeczności i zostań blogerem Domosfery!
Corbis

Domosfera to serwis dla ludzi kochających design i piękne wnętrza. Teraz możecie tworzyć serwis z nami. Wraz z nową odsłoną serwisu uruchamiamy własną platformę blogową - to przede wszystkim Wasze miejsce. Tu możecie pisać o tym, co się Wam podoba i o tym, co Waszym zdaniem jest ważne. W blogosferze obecna jest również redakcja Domosfery. Na blogach piszemy mniej formalnie, bardziej na luzie i z przymrużeniem oka (blog-pani-marty, niczego-warte, lubie-design, lubie-rzeczy-ladne)

 

Dlaczego warto?

- Dla członków naszej społeczności przygotowaliśmy konkursy z designerskimi nagrodami.

- Najciekawsze wpisy i zdjęcia pokazywać będziemy na stronie głównej Domosfery, na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na stronie głównej gazeta.pl

- Jesteś młodym projektantem lub studentem wzornictwa? Profil i blog to świetna okazja, by pokazać swoje projekty.

- Pokaż nam jak mieszkasz i przekonaj się, co o Twoich pomysłach na wnętrza sądzą inni.

 

Jak do nas dołączyć?

1. Zaloguj się. W górnej części nawigacji serwisu znajdziesz okno logowania. Jeśli nie masz jeszcze konta na gazeta.pl skorzystaj z opcji rejestracji, jeśli posiadasz już login np. z poczta.gazeta.pl, forum, lub innego serwisu Agory, możesz go również wykorzystać do logowania w Domosferze.

 

2. Masz już login, teraz możesz zalogować się w serwisie.  Okno twojego profilu znajduje się w miejscu boksu do logowania - najedź na nazwę swojego profilu i wybierz opcję „aktywuj” - Twój profil będzie wtedy widoczny dla innych użytkowników.

 

 

3.Teraz możesz przejść do edycji profilu - dodać swój awatar oraz napisać kilka słów na swój temat.

4. W profilu możesz utworzyć również galerię zdjęć lub portfolio - najedź na link „Dodaj zdjęcie” i wybierz zdjęcia z dysku, które chcesz załączyć do profilu. Zdjęcia możesz również tagować i opisywać, a album w każdej chwili edytować.

 

5. Poszukaj znajomych - wejdź na profil osoby, którą chcesz dołączyć do grona swoich przyjaciół i kliknij w link „Dodaj do znajomych”.

 

6. Załóż blog - na swoim profilu odszukaj przycisk „Załóż bloga”, następnie w dostępnym oknie wpisz nazwę bloga. Nazwę dobierz starannie - nie można jej później zmienić. Teraz możesz już dodać wpis, który w każdej chwili możesz edytować lub usunąć.

 

Coś nie działa na profilu? Masz problem z blogiem? Pisz na adres: domosfera@gazeta.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Bloguj z Domosferą!