Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Już jest letni numer "Design Alive"

red.

Nowy numer kwartalnika o projektowaniu trafił do saloników prasowych.

W najnowszym numerze przeczytamy o Polakach w światowej motoryzacji i w gronie "Najlepszych z Najlepszych" wśród wyróżnień Red Dot. Poznamy sposoby na przyszłość dwóch projektantów: Toma Dixona i Oskara Zięty.

Dowiemy się, jak wizję przyszłości kreślił 80 lat temu słynny architekt Ludwig Mies van der Rohe. Jego mistrzowska myśl pokazana zostanie przez pryzmat willli w Brnie z 1930 roku. Ten modernistyczny dom wygląda niewiarygodnie aktualnie, a od niedawna udostępniony jest zwiedzającym. Modernizm dziś także inspiruje, chociażby Pedra Useche, który prostą bryłę domu ukrył w tropikalnej zieleni Sao Paulo.

Kwartalnik "Design Alive" to magazyn o projektowaniu, skierowany do szerokiego odbiorcy. Wypełnia lukę pomiędzy pismami lajfstajlowymi, wnętrzarskimi i fachowymi. W kwartalniku znajdziemy dawkę inspiracji, wieści o projektowaniu, trendach, wnętrach i architekturze. Czasem magazyn zahacza o motoryzację, nowe technologie, styl życia, modę czy sztukę współczesną. Jest pismem dla tych, którzy poszukują inspiracji i nowych trendów.

"Design Alive" dostępny jest w salonikach prasowych Empik, Relay i inMedio.

Skomentuj:

Już jest letni numer "Design Alive"